Kategorie
Społeczeństwo

Czy szpital może zabić pacjenta ?

CZY SZPITAL MOŻE ZABIĆ PACJENTA ? CZY ZDALNA PRACA I ZDALNA NAUKA MOGĄ WYWOŁAĆ ZAOSTRZENIE PRZEBIEGU CHOROBY WYWOŁANEJ PRZEZ CORONAWIRUSA, ROTAWIRUSA U DZIECI I MŁODZIEŻY I PROWADZIĆ DO ŚMIERCI ?

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad fenomenem licznych zgonów pacjentów hospitalizowanych z powodu objawów wirusa. Wszyscy Ci Ludzie , po jakimś czasie, umierają w szpitalach. Po raz kolejny poświęciłem trochę czasu coronawirusom i chyba coś znalazłem. Pomogła mi nieoceniona dr Diana Wojtkowiak.

Pod spodem zamieściłem zdjęcie łóżek pacjentów hospitalizowanych z powodu objawów wirusa. Zwróćcie uwagę na nagromadzenie specjalistycznego sprzętu. Nie budzi wątpliwości, że generuje on silne pole elektromagnetyczne w obrębie łóżka chorego. Inna sprawa, czy ktoś kiedyś zmierzył poziom pola elektromagnetycznego w szpitalach ?

Znalazłem kilka ciekawych artykułów na temat zużycia prądu w szpitalach. Przykładowo jeden szpital z Zgorzelcu zużywa go tyle ile małe miasteczko.

https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/71021/Szpital-w-Zgorzelcu-niezalezny-energetycznie-Zuzywa-tyle-energii-co-miasteczko#

Proszę sobie wyobrazić jak wielkie jest zużycie energii w dużych szpitalach, sądzę że nie mniejsze jak w dużgo miasta. Szpital to generator gigantycznego pola elektromagentycznego.

Przejdźmy teraz do artykułu dr Diany Wojtkowiak z 26.05.2020 “Związek pandemii koronowirusa SARS CoV-2 z siecią 5G”. Warto zacytować jego istotny fragment :

“Teraz przejdźmy do koronawirusa SARS CoV-2. Jako, że konkretnych danych z badań molekularnych jest na razie bardzo mało, posłużę się książką o wirusie SARS z 2010 roku, a dokładniej o SARS CoV, który to koronawirus jest bardzo podobny, a został dokładnie zbadany. Nowa wersja wirusa różni się przede wszystkim przyczepnością białek otoczki wirusa do komórek gospodarza. Już przy pobieżnym przejrzeniu książki rzuca się w oczy zaangażowanie dwóch szlaków kinazowych w infekcję i zjadliwość wirusa SARS. Są to p38 MAPK i PI3K/AKT. Obydwa szlaki znane są dobrze z tego, że są aktywowane przez MIKROFALE i OGÓLNE URZĄDZENIA WYTWARZAJĄCE POLA ELEKTROMAGENTYCZNE, opisują to liczne publikacje, przykładowo dla p38 MAPK 11-15 i PI3K/AKT 16-20. Wiemy też, że szlak PI3K/AKT działając przeżyciowo na komórki zaangażowany jest w proces powstawania nowotworów.

Kinaza p38 MAPK ulega ekspresji pod wpływem stresorów jak na przykład ultrafiolet, szok oksydacyjny, cytokiny prozapalne i ogólnie pod wpływem infekcji wirusowych. Potraktowanie zainfekowanych komórek Vero E6 inhibitorem p38 MAPK zmniejszało apoptozę indukowaną białkiem strukturalnym wirusa 3a. Inhibitory p38 MAPK inhibują transkrypcję wirusowego mRNA i produkcję białek wirusowych. 10 To tylko przykład. Widzimy więc, że jesteśmy w stanie farmakologicznie wpływać na procesy wymuszane przez wirusa. A prawdopodobnie też na efekt wywoływany mikrofalami.

Aktywacja PI3K służy wirusowi do zablokowania apoptozy komórek, w których się znajduje, umożliwia to trwałą infekcję tych komórek, zjawisko to występuje w komórkach jelit, ewentualnie wirus, wykorzystując swoje białka strukturalne, włącza samodzielnie z opóźnieniem apoptozę. Dzięki uzyskanemu czasowi na namnażanie może zaatakować w sposób bardziej zmasowany. Stymulacja PI3K zarówno przez wirus jak i mikrofale powoduje w konsekwencji, że wirus jest bardziej agresywny” ( koniec cytatu ).

W tych okolicznościach jest bardzo prawdopodobne, że silne pole elektromagnetyczne, generowane przez prądożerne urządzenia, maszyny, windy, telewizory, monitory, mierniki, komputery, oświetlenie w szpitalach, oraz mikrofale emitowane przez coraz gęstszą sieć 5G w dużych miastach, przenikające do szpitalnych sal, wywołują nadaktywność i zjadliwość wirusów prowadzącą do dużego osłabienia i utraty odporności przez organizmy chorych. Nie może zatem dziwić , że ludzie umierają na wylewy, zawały, czy choroby współistniejące.

Z drugiej strony warto się zastanowić nad tym, czy Ci u których przebieg zakażenia jest ciężki, nie są nadwrażliwi na pole elektromagnetyczne. Do cięższego przebiegu zakażenia może wystarczyć zbyt długie oglądanie telewizora z bliskiej odległości, monitora komputera, ciągłe używanie telefonu, czy przebywanie w zasięgu pola generowanego przez sieć 5G.

W tej sytuacji jedną z najważniejszych metod do walki z jakimkolwiek wirusem powinno być ekranowanie promieniowania elektromagnetycznego i mikrofalowego. Na razie ten szczep wirusa atakuje osoby starsze, ale już zmieniono przepisy ustawy dające pole do obowiązkowych szczepień dzieci przeciwko rotawirusom, a więc władza zakłada, a ta władza jest dobrze poinformowana, że w kolejnym rzucie pandemii te wirusy zaatakują dzieci, młodzież, ludzi w wieku średnim.

Wygląda na to że ktoś celowo wprowadza izolację by przepędzić ludzi do domów, przed telewizory i monitory. Przebywanie przez małe dzieci, młodzież szkolną i akademicką godzinami przez ekranami emitującymi pole elektromagnetyczne, obok komputerów, które emitują to pole, używających godzinami telefonów, tabletów, może być zaplanowane, jak zapędzanie bydła do rzeźni.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: