Kategorie
Społeczeństwo

Dzień niepodległości ?

Kolejny rok, kolejne święto niepodległości czy podległości?

Dzisiaj wszyscy w kraju nad Wisłą będą świętować w kagańcach, zakneblowani, ale swoją podległość. Nadal niczego nie widzicie, nie chcecie zauważyć, że świnie przy korycie plują wam w twarz, gorzej, one/oni na was szczają, a wy twierdzicie, że deszcz pada.

Knebel na gębie, machanie flagą i szabelką, pióra załóżcie i odpalcie race, wszystko to w niemieckim aucie, podległe goje. I niech wam królowie i królowe Polski błogosławią.

Piszę wam, bo ja tego święta nie uznaję, lubię w nim tylko jedno, mam wolne od roboty. A wy sobie czcijcie ziuka i te na jego temat historyczne pierdy.

I tylko grzecznie, szczelnie się zakneblujcie, najlepiej już dziś zacznijcie praktykę chodzenia na kolanach, właśnie dzisiaj jest odpowiedni moment, Knebel i na kolana, bo bat robi już swoje od dawna.

Niedługo wam wmówią, że przebywanie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu na klęczkach uchroni was od wszystkiego złego i dodatkowo bicie się w piersi i powtarzanie moja wina, ale to wam zaimplementowano już dawno, teraz trzeba oficjalnie rozporządzeniem to nakazać. Wszystko łatwo przychodzi uczynić z wami rozporządzeniami. Kawałkami nic nie znaczącego papieru.

Echhhh Polacy, wczesną jesień średniowiecza wam się tu czyni.

Pavle Grncareq

Dodaj komentarz: