Kategorie
Społeczeństwo

Obóz koncentracyjny Polska

Polskie idiotki firmują zbrodnię.

Apeluję do polskich wolnościowców, patriotów, narodowców, nie dacie się wciągnąć się na listę winnych zbrodni, nie dajcie się uwikłać.

Po przeczytaniu tego artykułu zrozumiecie dlaczego Rabiej uciekł z funkcji Wiceprezydenta Warszawy odpowiedzialnego za szpitale w Warszawie.

W wigilię odzyskania niepodległości przez Polskę na naszych oczach politycy polskich partii politycznych : PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesnej, Wiosny, Inicjatywy Polskiej, PSL dokonują eksterminacji narodu polskiego.

Politycy PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesnej, Wiosny, Inicjatywy Polskiej, PSL ich nominanci ze służb, wojska, oficerowie, lekarze, wszyscy ci którzy przemocą i groźbą pilnują tego covidowego porządku, wspólnie i w porozumieniu, doprowadzili, w październiku 2020 roku, do śmierci 13 000 Polaków.

Październik 2020 jest prawdopodobnie najtragiczniejszym miesiącem pod względem śmiertelności od II Wojny Światowej. Liczba zgonów w październiku była o niemal 40 proc. wyższa niż przed rokiem oraz we wrześniu, wynika z danych GUS.

– To jest przytłaczająca liczba. Dzisiaj umierają najsłabsze osoby, które wcześniej były pozbawione leczenia w szpitalach. W październiku odchylenie liczby zgonów wyniosło ponad 13 tysięcy! – uważa dr Martyka.

Od miesięcy ostrzegałem, apelowałem, że to się tak skończy, że wdrażanie przez polityków PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesnej, Wiosny, Inicjatywy Polskiej, PSL covidowego reżymu, covidowych procedur, jest parawanem za którym dojdzie do masowych zgonów, że umierać będą nie ci zakażeni, tylko ci którym odmówią pomocy lekarze i szpitale, zasłaniając się procedurami.

Pisałem o tym wielokrotnie, że zbrodnia jest doskonała kiedy uwikłanych zostanie jak najwięcej ludzi władzy, by w razie czego wszyscy kryli siebie nawzajem.

Może teraz, w obliczy tych przerażających danych do Was dotrze dlaczego Kaczyński, z Rozenkiem Czarzasty, Nowacka, Nowicką, Kosiniakiem-Kamyszem, Zandbergiem, Lubnauer, Arłukowiczem, Siemoniakiem, Trzaskowkim i resztą tych zbrodniarzy dążyli do uchwalenia ustawy gwarantującej lekarzom bezkarność.

Partie PIS, PO, SLD, Razem, Nowoczesnej, Wiosny, Inicjatywy Polskiej, PSL, świadome rozmiaru zbrodni, ludobójstwa, wspólnie i w porozumieniu zdetonowały ładunki w postaci orzeczenia TK, wywołały zamieszki, protesty, by zrzucić na protestujących winę za tę zbrodnię, by umyć ręce. Nie miejcie wątpliwości, opublikowanie raportu “Don Stanislao” ma ten sam cel, Chodzi o odwrócenie uwagi opinii publicznej od zbrodni i kontynuowanie pracy fabryki śmierci.

Prowokują polskich patriotów, wolnościowców, narodowców. APELUJĘ, NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ NA TĘ LISTĘ ZBRODNIARZY, nie dajcie się uwikłać w tę zbrodnię na polskim narodzie.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: