Kategorie
Społeczeństwo

Zagubiony rozsądek Polaków

Polska jest w Unii Europejskiej już tak długo, że różnica zasobności finansowej obywateli Polski w stosunku do obywateli z zachodniej części UE powinna być niezauważalna(sic!), ale różnica ta wcale się nie zmniejsza! W dodatku każdy obywatel III RP jest zadłużony długiem publicznym, generowanym przez wszystkie ekipy polityczne w tzw. ”wolnej Polsce”!

… najdroższy VAT w całej UE (dla niemal wszystkich towarów) jest właśnie w Polsce!

Czas, aby Polaczki zmądrzały i przestały zgrywać ‘szczęśliwych idiotów’ lub ‘użytecznych idiotów’! W Polsce nie istnieją żadne powody do dumy za osiągnięcia polityczno-gospodarcze za minione 31 lat! Tylko notoryczny idiota twierdzi że jest inaczej!

DO RZECZY:

Obecnie w Polsce wybuchły protesty – a nawet rozruchy – które swoją siłą mogą znieść z powierzchni politycznej PiS szybko i gwałtownie. PiS może stać się ‘historią’ już w ciągu kilku miesięcy!

  • Znienawidzony Kaczyński jest nazywany ‘polskim Łukaszenką’- ponieważ używa policji państwowej (w sposób niezwykle chamski) do tłumienia protestów społecznych.
  • Kaczyński i cały PiS nie podejmuje żadnego dialogu ze społeczeństwem.
  • Kaczyński męczy Naród nowymi restrykcyjnymi ustawami oraz ustawami o nielegalnym zdjęciu odpowiedzialności z urzędników, polityków oraz lekarzy za popełnione przestępstwa i zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu!

Przy okazji tak dużego wybuchu niezadowolenia społecznego – wiele grup interesów jest straszliwie zaniepokojonych, ale istnieją też grupy interesów, które widzą w zaistniałej sytuacji szansę na swoje korzyści….

… i o tym właśnie artykuł przestrzega Polaków!

NARÓD PRZYPARTY DO MURU

  • Polacy już niewiele posiadają z dawnych przywilejów oraz z praw zapisanych w Konstytucji.
  • Polacy nie posiadają też zasobów finansowych (prawie 12 mln. Polaków jest zadłużonych i figuruje w BIK; a przeciwko 6 mln. Polakom toczy się aktualnie postępowanie komornicze).
  • Polaków drenuje krwiożerczy system podatkowy, który z każdym rokiem powiększa zakres fiskalnych roszczeń państwa w stosunku do obywatela [w tym roku podatek nawet od deszczu(sic!); w tym roku podatek dla Polaków pracujących i rozliczających się w innych państwach UE – do którego bez żadnego powodu rości sobie polski skarb państwa(sic!)].
  • Polacy w tym czasie galopującej biedy oraz kłopotów gospodarczych związanych z epidemią – są aktywnie łupieni przez tzw. ”polski rząd” – w celu realizacji przestępczych i niczym nieuzasadnionych odszkodowań i roszczeń dla Żydów i Izraela….

… to skandal! Polska wysłała do Izraela przez 5 lat (kadencji PiS-u) – aż 7,5 mld dolarów!

LINK:

Polin to przestępczy “słup” finansowy wyłudzający kredyty z zachodnich i chińskich banków dla Izraela! https://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polin-to-przestepczy-slup-finansowy-wyludzajacy-kredyty-z

… ale dla biznesmenów Polaków PiS nie daje ani złotówki; nawet nie zwalnia z opłaty składek ZUS. Pieniądze zaciągnięte z tzw. ‘tarczy’ polscy biznesmeni już za niedługo będą spłacać, tylko z czego(?) – skoro PiS usiłuje zniszczyć polski biznes – aby za grosze mógł go przejąć biznes izraelski.

Przecież to nie kto inny, tylko Kaczyński twierdził (całkiem niedawno), że biznesy izraelskie powinny mieć w Polsce specjalne ulgi – a Duda nawet widziałby napisy biznesów w Polsce w dwóch językach: w polskim i żydowskim (jidisz) wzorem okresu międzywojnia(sic!).

za: https://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/narodowe-klotnie-krzykliwe-wywloki-kontra-tepe-sterydy

Dodaj komentarz: