Kategorie
Społeczeństwo

Naiwne Polaczki

Polacy są silnie wkurwieni. Chcą wywalić PiS i w jego miejsce wstawić nową-starą partię! Nowa nazwa partii – stare i znane twarze, te same twarze od czasów ”okrągłego stołu” lub ich potomkowie.

Polacy idiotycznie wierzą, że nowa partia polityczna załatwi stare kłopoty, że polityka to wyłącznie domena zawodowych polityków zwłaszcza tych polityków co ładnie mówią, ładnie się uśmiechają i jeszcze więcej obiecują.

Kurwa… Polaczki niczego się nie nauczyły! Dalej chcą popełniać te same błędy!

Polacy muszą wreszcie zniszczyć ustalenia tzw. ”okrągłego stołu” zawartego pomiędzy ‘rzeźnią PRL-u’ a syjonistami ! Zniszczyć system, który wraca do punktu wyjścia i męczy Polaków! Polacy muszą wreszcie wyrzec się partii politycznych i założyć swój własny (narodowy) Ruch Społeczny !

– Bez żadnych polityków!

– Bez kapitału obcego!

– Bez udziału dawnego WSI!

– Bez udziału agentów, szpiegów i lobbystów z państw wrogich Polsce!

RUCH SPOŁECZNY

  • należy zarejestrować Ruch Społeczny
  • napisać program Społecznego Zarządu nad rządem i prezydentem
  • bezwzględnie wdrożyć założenia

To wszystko! Żadna trudność!

Program polityczny powinien zawierać tylko trzy punkty:

  1. Demokracja Pryncypialna
  2. WOW-y (wymierna ordynacja wyborcza)
  3. Referendum Obywatelskie wiążące Sejm RP, Senat RP, urząd prezydenta

TYLKO TYLE!

Taki program polityczny Ruchu Społecznego jest w stanie zjednoczyć większość środowisk w Polsce.

Zwaśnione środowiska mogą przecież przez krótki czas ogłosić ‘pokój’ (rozejm), a po zdobyciu władzy ponownie rozdzielić się – i pisać Konstytucję i prawo na nowo, przecież prawo byłoby wtedy pisane poprzez Referendum Obywatelskie – a nie przez grupę przestępczą PiS, czy Po, czy SLD, czy PSL, czy ich nowy przestępczy projekt polityczny.

CIEKAWE:

Obecnie istnieje już kilka Ruchów Obywatelskich w Europie. Ale komentując Ruch Obywatelski we Francji (”żółte kamizelki”) warto wiedzieć, że zbuntowani obywatele odizolowali się od wszystkich partii politycznych, nie zbudowali nawet własnej centrali. Obywatele wysunęli tylko zestaw żądań do tzw. ‘rządu francuskiego’. Zakończenie protestów ”żółte kamizelki” uzależniają od ogólno-francuskiego Referendum w sprawie nowej Konstytucji. Cała reszta żądań – to kwestia wtórna oraz wyników tego Referendum, a nie żadne ustawy, dekrety, etc.!

SYNDROM ‘DURNEGO UKRAIŃCA’

Pamiętacie ile było już protestów i rewolucji na Ukrainie? Mnóstwo! I co? I nic! Prosty, głupi lud ukraiński płacił krwawe ofiary – a profity i konfitury polityczne zgarnęli komunistyczni oligarchowie albo syjoniści.

Tak!

To właśnie te dwie grupy: komunistyczni oligarchowie i syjoniści wykorzystywali – do swoich walk wewnętrznych – ‘ukraiński durny lud i dalej będzie ich wykorzystywał, bo tak właśnie było ustalone przy budowie iluzji tzw. “wolnej Ukrainy”.

Polacy są mądrzejsi od ukraińskich sąsiadów – i jeśli zechcą – to ‘zerwą’ się z tych okropnych dla Polaków ustaleń ”okrągłego stołu”, które to ustalenia zaprojektowali Jaruzelski z Rockefeller’em w czasie wizyty ‘85 roku ub. wieku w Nowym Jorku.

KONKLUZJA:

Polacy, wykorzystajcie swoją szansę i zbudujcie Ruch Społeczny ! Polacy, wygońcie wszystkie partie, które nie wpiszą do swoich programów politycznych w punkcie ”pierwszym”:

  • Demokracja Pryncypialna
  • WOW-y (wymierna ordynacja wyborcza)
  • Referendum Obywatelskie wiążące Sejm RP, Senat RP, urząd prezydenta

Jeśli partie polityczne nie wpiszą tych żądań – to znaczy, że chcą aby: ”… było jak było…”. To znaczy, że partie chcą jedynie wykorzystać potencjał i siłę protestów; a potem (zdobędąc już ‘koryto’) znowu rozsiąść się egoistycznie przy ‘politycznym korycie’ wypychając od niego Polaków!

I okradać Polaków!

Dodaj komentarz: