Kategorie
Społeczeństwo

Szczurołap

Jesteśmy na etapie przyzwyczajania polskiego stada do pandemii, budowania przekonania, że stanowi ona trwały i naturalny element naszej rzeczywistości.

Trwa intensywne, propagandowe warunkowanie do pierwszego szczepienia. Na planie znani , dobrze opłacani aktorzy z Grzesiowskim, Simonem, Posobkiewiczem na czele. Kto dziś ogląda telewizję i czerpie z niej wiedzę zapłaci za to zdrowiem i życiem

Zbrodniarze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że za sprawą mediów społecznościowych, przez ostatnie miesiące, znacznie urosła świadomość Polaków. Spora część jest przekonana o tym, że w przygotowanych szczepionkach znajdą się trujące substancje jak skwalen, triomersal, formaldehyd glutarowy, aluminium, składniki organiczne : spreparowane w laboratoriach wojskowych białka zwierzęce, żywe wirusy, a obok nich chipy, microchipy oraz smurt dust. Część z tych “nowych” szczepionek będzie przeterminowana lub zwrócona i przemetkowana ( na przykład szczepionki przeciwko krztuścowi, polio, wirusowi HPV z Indii, Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej ). Badania pokazują , że ponad 60% Polaków deklaruje, że odmówi przyjęcia szczepionki.

W tej sytuacji zastosują metodę “na Szczurołapa”. Przypomnę, w 1986 roku Andrzej Czarnecki wyreżyserował film krótkometrażowy pod tym właśnie tytułem. Pokazał w nim jak szczurołap stopniowo, powoli zdobywa zaufanie tysięcy szczurów. Karmił je, doglądał, a kiedy je oswoił, podał im truciznę w jedzeniu.

Kierując się tą strategią, w pierwszej serii szczepionek podadzą pacjentom Placebo, przede wszystkim jakieś sole w wodzie. Koszt wyprodukowania takiej “szczepionki” wyniesie może z 1 USD. Pięć miliardów szczepionek razu 40 USD za sztukę, bo mniej więcej taka jest cena zalecanej dawki, da na początek 200 mld USD. Wystarczy żeby zapłacić generałom, pułkownikom, nawet majorom, dziennikarzom TVN, TVP, Polsatu, lekarzom, naukowcom, redaktorom naczelnym gazet, politykom, sędziom, prokuratorom. wybranym TW. Załóżmy że tym na dole skapnie 10-15 mld do podziału, na najważniejsze kraje, tym na górze, po odjęciu kosztów, zostaje 180 mld USD na czysto. No chyba nie jesteście tak głupi że uważacie że BIG PHARMA płaci podatki ?

Teraz już wiecie dlaczego te bandy biją się z taką zaciekłością, chodzi o gigantyczne pieniądze i absolutną władzę. MIELIŚMY TO W RĘKACH krzyczał Frasyniuk, rozczarowany gasnącym protestem kobiet.

Dlaczego podadzą nam Placebo ? Będą nas oswajać ze szczepionką, bo przed nami jeszcze kilka cykli, pojawią się bowiem “mutacje” wirusa COW ID -20 , 21, 22, a może nawet 23. To nie problem, kontrolują laboratoria i media, więc jak trzeba w telewizji pokażą wszystko , nawet antyciała u wyszczepionych. Ci którzy wezmą placebo będą celowo naświetlani w mediach i w otoczeniu, tak samo jak teraz media “nagłaśniają” “zgony “na COVID” co bardziej znanych postaci. Część chętnych, przede wszystkim seniorów, dostanie naprawdę truciznę, bo społeczeństwo jest już oswojone ze zgonami seniorów, byłoby to więc dziwne żeby nie umierali. Będzie jednak wielu takich, w zaawansowanym wieku, jakich telewizja pokaże w pełnym zdrowiu, wbiegających po szczepieniu po schodach z uśmiechem na ustach , jak Biden na platformę wyborczą.

Oni nieustannie modelują i monitorują nastroje społeczne, czuwa nad tym armia dziennikarzy, psychologów, socjologów, speców od mediów społecznościowych, od PR, kształtowania nastroi i wizerunku, naukowców, matematyków, wojskowych, lekarzy, prawników. Nie bez powodu, przygotowując się do tej wielkiej operacji, od lat sukcesywnie tworzono na zachodzie, przy każdej szanującej się uczelni, katedry socjo-psychologii, socjologii behawioralnej.

Kiedy ta armia specjalistów, po któreś partii szczepionek z rzędu, znieczuli czujność społeczeństwa, wywoła u większości przekonanie o nieszkodliwości szczepionek, a ta większość będzie w stanie zakrzyczeć mniejszość, zdławić jej opór, wtedy przystąpią do właściwego szczepienia. Uzyskawszy legitymacje od ogłupionej większości, z jej wydatną pomocą, mniejszość wyszczepią siłą.

Wiele razy od tym pisałem , że to co robi wąska elita zawsze wywołuje skutki na wielu płaszczyznach. Własnie po tej ERGONOMII ich poznacie, minimum kosztów – maksimum zysku. Dlatego każde ich działanie oparte jest na połączeniu wiedzy i doświadczenia. Metoda “na szczurołapa” zapewni nie tylko krociowe zyski z kolejnych emisji szczepionek, zaplanowany rozkład państwa po kolejnych falach epidemii, ale otworzy drogę do ostatecznego zniewolenia rodzaju ludzkiego, albowiem uśpi czujność mas, które bez oporu pozwolą narzucić sobie jarzmo, odebrać ostatecznie wolność.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: