Kategorie
Społeczeństwo

Czas przebudzenia (Waking Times)

Każdy zaangażowany poszukiwacz prawdy ostatecznie natyka się na niesamowitą symetrię i strukturę matematyki, co jest szczególnie prawdziwe w geometrii fraktalnej obejmującej liczby całkowite 1-9. Dla najbardziej podstawowego przykładu, wystarczy spojrzeć na te dziewięć równań:

(1 x 😎 + 1= 9

(12 x 😎 + 2 = 98

(123 x 😎 + 3 = 987

(1234 x 😎 + 4 = 9876

(12345 x 😎 + 5 = 98765

(123456 x 😎 + 6 = 987654

(1234567 x 😎 + 7 = 9876543

(12345678 x 😎 + 8 = 98765432

(123456789 x 😎 + 9 = 987654321

Niesamowite, prawda? Ponadto uważam za bardzo interesujące, że wszyscy wielcy filozofowie w historii, tacy jak Archimedes, Kopernik, Sokrates i DaVinci, byli przede wszystkim matematykami. Twierdzę, że wszystko, od biblijnej przepowiedni do nici DNA, jest zbudowane i oparte na dość prostych wzorach i formułach matematycznych – ale ja wyprzedzam tę historię, bo zrozumienie roli matematyki jest samo w sobie jedną z dziewięciu ukrytych zasłon.

Weźmy pod uwagę również tzw. “szkoły tajemnicze” starożytności. W cienistych świątyniach w Sumerze i Babilonie Kabała wskazywała drogę do ostatecznej “świętości świętych” – odsłonięcia (objawienia, czyli rozstąpienia się zasłon) życia, stworzenia, Boga, a w objęciach czci i prawdy – samych początków człowieka. Wiązało się to z systematycznym przebijaniem i obejmowaniem 9 poziomów zrozumienia, czyli “Plateusza Prawdy”, zanim w końcu wkroczył w “Nirwanę” (czyli ostateczną jedność z Bogiem), przedstawioną we współczesnych “tablicach kreślarskich”.

Niczym gigantyczna plansza Sudoku Puzzle, ludzkie doświadczenie, które nazywamy życiem, naprawdę obraca się wokół numerów 1-9 na tak wiele niezwykłych sposobów. Wszystko ma swoje miejsce w systemie, a wszystko idealnie i precyzyjnie wpisuje się w odwieczną siatkę czasu i przestrzeni. Jest to więc tylko jedna z definicji Prawdy – ukryta, arkana wiedzy, która całkowicie mieści się w matematycznej siatce zwanej logiką. Yeshua (aka Jezus z Nazaretu) zadeklarował to swoim uczniom: “Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli”.

DLACZEGO LUDZIE NIE MOGŠ ZOBACZYĆ PRAWDY?

Na to pytanie najlepiej odpowiadają mądre słowa Don Harkinsa z 2001 roku:

“W ciągu ostatnich kilku lat wyewoluowałem i odrzuciłem kilka teorii, próbując wyjaśnić, dlaczego większość ludzi nie widzi prawdy, nawet gdy pachnie ona im w twarz. Ci z nas, którzy widzą “spisek”, uczestniczyli w niezliczonych rozmowach między sobą, które odnoszą się do frustracji większości ludzi niezdolnych do zrozumienia niezwykle dobrze udokumentowanych argumentów, których używamy do opisania procesu naszego zbiorowego zniewolenia i wyzysku. Najpowszechniejszym wyjaśnieniem do jakiego należy dojść jest, że większość ludzi po prostu “nie chce widzieć” co naprawdę się dzieje.

Ekstremalnie źli mężczyźni i kobiety, którzy tworzą światową elitę władzy, sprytnie uprawiali wirtualne pastwisko tak zielone, że niewiele osób, jeśli w ogóle, rzadko spogląda w górę, skąd wypasają się na tyle długo, aby dostrzec jaskrawo kolorowe znaczki zszyte do uszu.

Ci sami ludzie, którzy nie widzą swojego zniewolenia do trawy pastwiska, mają tendencję do postrzegania jako szalonych “teoretyków spiskowych” tych z nas, którzy widzą przeszłość gospodarstwa i do salonu jego feudalnego zamku panów.

Wreszcie rozumiem, dlaczego.

Nie chodzi o to, że ci, którzy nie widzą, że ich wolność znika pod przywództwem elity władzy “nie chcą jej widzieć” – po prostu nie widzą, co się z nimi dzieje z powodu nieprzebitych zasłon, które blokują ich widok.

Wszystkie ludzkie wysiłki są procesem filtracji. Sport jest jednym z najlepszych przykładów. Uprawiamy konkretne sporty, dopóki nie zostaniemy wyrzuceni z placu zabaw. Zawodowi sportowcy, którym płacimy duże dolce za oglądanie, po prostu nigdy nie zostali wykopani z boiska. Tam, gdzie miliony dzieci grają w małych ligach każdej wiosny, są one filtrowane, aż do momentu, gdy około 50 chłopaków pójdzie na Mistrzostwa Świata w październiku.

Za pierwszą zasłoną: Na planecie jest ponad sześć miliardów ludzi. Większość z nich żyje i umiera, nie zastanawiając się poważnie nad niczym innym, niż nad tym, co jest potrzebne do utrzymania ich życia razem. Dziewięćdziesiąt procent całej ludzkości będzie żyło i umrze bez przebicia pierwszej zasłony”.

Rzeczywiście można powiedzieć, że mniej niż 1% z 6 miliardów ludzi na świecie kiedykolwiek przebiło wszystkie dziewięć zasłon i wydaje się, że nawet ta mała mniejszość ciągle się kurczy. Aby “wirtualne pastwisko” pozostało zielone, światowa elita z powodzeniem przekupuje również wielu, którzy przebili wiele zasłon, w celu przekierowania innych, którzy w wielu dziedzinach mogą zbliżać się do prawdy. Nazywam to po prostu prostytucją intelektualną – sprzedawaniem prawa narodzin Uniwersalnej Prawdy za bezwartościowy bałagan. Pozłacany blask bogactwa, sławy i społecznego wzniesienia uwiódł wielu utalentowanych intelektualistów.

Z pełnym uznaniem dla Dona Harkinsa, oto nowo zaktualizowane “Dziewięć Chustek”.

Pierwszy welon: Dziesięć procent z nas przebije pierwszą zasłonę i odnajdzie świat polityki. Będziemy głosować, aktywizować się i rozwijać opinię. Nasze opinie będą kształtowane przez otaczający nas świat fizyczny; będziemy “uwarunkowani” od czasów edukacji publicznej, aby zaakceptować, że urzędnicy państwowi, osobistości mediów sieciowych i inni “eksperci” są głównymi głosami władzy. Dziewięćdziesiąt procent ludzi w tej grupie będzie żyło i umierało bez przebicia trzeciej zasłony.

Druga zasłona: Dziesięć procent z nas przebije również drugą zasłonę, aby zbadać świat historii, relacje między człowiekiem a władzą oraz znaczenie samorządności poprzez prawo konstytucyjne i powszechne. Dziewięćdziesiąt procent ludzi z tej grupy będzie żyło i umrze bez przebicia trzeciej zasłony.

Trzecia zasłona: Dziesięć procent tych, którzy przebiją drugą zasłonę, w końcu przebiją trzecią, aby ostatecznie przekonać się, że zasoby świata, w tym ludzi, są kontrolowane przez niezwykle bogate i potężne rodziny, których wcielone aktywa starego świata stały się, dzięki nowoczesnym strategiom wymuszeń, fundamentem, na którym obecnie zadłużona jest cała światowa gospodarka. Dziewięćdziesiąt procent ludzi z tej grupy będzie żyło i umierało bez przebicia czwartej zasłony.

Czwarta zasłona: Dziesięć procent przebije czwartą zasłonę, by odkryć Illuminati, masonerię i inne tajne stowarzyszenia. Społeczeństwa te używają symboli i wykonują ceremonie, które utrwalają pokoleniowy transfer tajemniczej wiedzy, która jest używana do utrzymywania zwykłych ludzi w politycznej, ekonomicznej i duchowej niewoli najstarszych linii krwi na ziemi. Dziewięćdziesiąt procent ludzi z tej grupy będzie żyło i umierało bez przebicia piątej zasłony.

Piąta zasłona: Dziesięć procent zrobi postępy, by przebić piątą zasłonę i dowiedzieć się, że tajne stowarzyszenia są tak zaawansowane technologicznie, że podróże w czasie i komunikacja międzygwiezdna nie mają granic i kontrolują same myśli, a nawet same działania ludzi są tym, co ich członkowie robią tak samo odważnie, jak mówimy naszym dzieciom, kiedy muszą iść spać. Podobnie jak w czasach Noego, technologia ta tworzy nawet syntetyczne formy życia, ponieważ człowiek stara się wyprzeć Boga. Dziewięćdziesiąt procent ludzi z tej grupy będzie żyło i umierało bez przebicia szóstej zasłony.

Szósta zasłona: Dziesięć procent przejdzie do przebicia szóstej zasłony, gdzie dowiemy się, że smoki, jaszczurki i kosmici, o których myśleliśmy, że są fikcyjnymi potworami z literatury dziecięcej, są prawdziwe i w rzeczywistości są rzeczywistymi siłami kontrolnymi tajnych społeczeństw odkrytych w czwartej zasłonie. Dziewięćdziesiąt procent ludzi z tej grupy będzie żyło i umrze bez przebicia siódmej zasłony.

Siódmą zasłonę: Dziesięć procent przejdzie do przebicia siódmej zasłony, gdzie niesamowity świat fraktalnej geometrii i uniwersalnego prawa liczb zostanie w pełni zrozumiany i przyjęty. Siła twórcza całego wszechświata zostanie pokazana jako powiązana z formułami i sekwencjami kodów numerycznych, a wszystkie “tajemnice”, w tym sama tkanina czasu, przestrzeni, równoległych wszechświatów, a dostęp do nich zostanie odblokowany. Ci, których intelekty pozwalają im przebić siódmą zasłonę, często ulegają przynęcie i obietnicy ogromnego bogactwa oferowanej przez elitę rządzącą, a więc ponad dziewięćdziesiąt procent ludzi z tej grupy będzie żyło i umierało bez przebicia ósmej zasłony.

Ósma zasłona: Przebicie ósmej zasłony odsłania Boga i czystą energię znaną jako MIŁOŚĆ, która jest czystą siłą życiową we wszystkich żywych rzeczach – które są jednym i tym samym. Głęboko zakorzeniona Pokora jest potrzebna, aby kiedykolwiek przebić tę zasłonę.

Dziewiąta zasłona: Przebicie dziewiątej zasłony oznacza udoskonalenie czystej energii znanej jako miłość, a tym samym stanie się prawdziwym zjednoczeniem z Bogiem i Jego sformułowaniami. Doskonaląc tę czystą energię, człowiek w pełni ogarnia miłość i w ten sposób zyskuje pełne zrozumienie uniwersalnego planu ofiary, śmierci i odkupienia; życie samo w sobie staje się wtedy kompletne, a człowiek prawdziwie przychodzi w pełnym kręgu i spogląda na świat oczami niewinnego dziecka, a jednak z najgłębszą mądrością zrodzoną z czystej Miłości z ósmej zasłony.

Rozważcie to: Jeśli ta teoria jest poprawna, na planecie jest tylko około 60.000 ludzi, którym udało się przebić szóstą zasłonę. Ironia jest tutaj zbyt niesamowita: Ci, którzy utknęli za zasłonami od 1 do 5, nie mają innego wyboru, jak postrzegać ludzi, którzy przebili zasłony za nimi, jako niebezpiecznie szalonych. Z każdą przebitą zasłoną, wykładniczo zmniejszająca się liczba coraz bardziej oświeconych ludzi jest uważana za szaloną przez wykładniczo zwiększające się masy coraz mniej oświeconych ludzi.

Dodając do tego ironię, im mocniej “szósta albo lepsza zasłona” próbuje wyjaśnić to, co jest w stanie zobaczyć tym, którzy nie mogą, tym bardziej szalony się im wydaje. Ta prawda jest oczywista. Co więcej, instytucje takie jak czcigodny “Southern Poverty Law Center” są tworzone i finansowane przez elitę rządzącą, aby skutecznie nazwać wiele takich przebudzonych jednostek “podżegaczami nienawiści” i “terrorystami”.

NASZ WRÓG, PAŃSTWO

Za dwiema pierwszymi zasłonami znajdujemy zdecydowaną większość ludzi na planecie. Są oni narzędziami państwa: Drugie zasłony to łatwowierni wyborcy, których ignorancja usprawiedliwia działania polityków, którzy wysyłają nieopowiedziane miliony pierwszych zasłon, by zginęły na obcych ziemiach jako pasza armatnia. Ich połączone stanowiska w życiu są po prostu po to, by wierzyć, że samozasłużone machinacje elity władzy są sprawami bezpieczeństwa narodowego i za które warto umierać.

Trzecie, czwarte, piąte i szóste naczepy zwiększają odpowiedzialność wobec państwa ze względu na ich malejącą zdolność do wykorzystywania ich jako narzędzi do konsolidacji władzy i bogactwa wielu w rękach nielicznych elit władzy. Powszechne jest również to, że ludzie ci poświęcają więcej swoich relacji z przyjaciółmi i rodziną, kariery zawodowej i wolności osobistej z każdej zasłony, którą przebijają.

Albert Jay Nock (1870-1945), autor książki “Our Enemy, the State” (1935), wyjaśnił, co dzieje się z tymi, którzy znajdują i obejmują dwie ostatnie zasłony: “Co było najlepsze, co stan mógł znaleźć z prawdziwym Sokratesem i prawdziwym Jezusem, gdy je miał? Tylko po to, by otruć jednego i ukrzyżować drugiego, bez żadnego powodu, ale że byli zbyt cholernie żenujący, by pozwolić im dłużej żyć”.

Wnioski

Jak napisał Don Harkins: “I tak teraz wiemy, że to nie jest tak, że nasi rodacy są tak oddani swojemu życiu, że “nie chcą widzieć”, mechanizmów ich zniewolenia i wyzysku. Oni po prostu “nie widzą” tego tak pewnie, jak ja nie widzę tego, co jest po drugiej stronie zamkniętej kurtyny.”

Cel tego eseju jest trzykrotny:

Pomóc garstce ludzi w tych ostatnich zasłonach zrozumieć, dlaczego masy mają mały wybór, ale interpretować ich jasność jako szaleństwo;

  1. Pomóc ludziom za dwoma pierwszymi zasłonami zrozumieć, że życie, oddychanie i myślenie to tylko początek i..;
  2. Pokazać ludziom, że największa przygoda naszego życia jest za kolejną zasłoną, ponieważ jest to tylko jedna mniej zasłona pomiędzy nami a Bogiem. (Powiedziałbym ‘Najwyższa Wibracja’)

Notatka autorska:

Prawie dziesięć lat temu, mój drogi przyjaciel i kolega Don Harkins, autor cudownie prowokującego do myślenia utworu zatytułowanego “Niewolnictwo i osiem welonów”. Przed przedwczesną śmiercią Harkinsa omawialiśmy tę “teorię ośmiu welonów” dosłownie przez kilka godzin razem – a na koniec Don poprosił mnie, żebym napisał o tym artykuł do jego gazety, “The Idaho Observer”. Zrobił to, ponieważ podzieliłem się z Donem dużą częścią moich badań i razem doszliśmy do wniosku, że w rzeczywistości na ludzkiej duszy (tj. inteligencji) umieszczono Dziewięć Zasłon i że duchowy postęp, a więc pełna znajomość Prawdy, wymagałaby przebicia tych Dziewięciu Zasłon.

Żartowałem z Donem, że temat ten wziąłby całe wydanie The Idaho Observer, a potem jedynie porysowałby powierzchnię. To był jeden z redakcyjnych talentów Dona – wziąć skomplikowaną historię i skompresować ją do bardziej czytelnego formatu. Na pamiątkę Dona Harkinsa, oto pismo, o którym rozmawialiśmy, w możliwie jak najbardziej skompresowanym formacie.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/192259509058167/

W odpowiedzi na “Czas przebudzenia (Waking Times)”

Dodaj komentarz: