Kategorie
Społeczeństwo

Bumerang

Donald Trump zarzuca, że maszyny do liczenia głosów Dominion Voiting System miały usunąć 2,7 miliona głosów oddanych na Trumpa. W samej Pensylwanii system miał usunąć 941 000 głosów na Trumpa i przesunąć 435 000 głosów z Trumpa na Bidena.

W USA padają głosy że program ten stworzyła firma założona przez trzech Wenezuelczyków blisko powiązanych z Chavezem, pod nazwą Smartmatic. Warto przyjrzeć się bliżej sprawie, dokąd zaprowadzi nas ten ślad.

Korporacja Smartmatic została założona w Boca Raton na Florydzie w 2000 roku przez Antonio Mugica y Rogera Piñate, ale nie jest obecnie właścicielem systemu Dominion. W 2007 roku Smartmatic przeniósł prawa do systemu liczącego głosy pod nazwą Sequoia, wraz z umowami z kontrahentami z Europy, grupie prywatnych inwestorów z USA ( ich danych nie ujawniono ).

Cztery lata później inwestorzy Ci przenieśli prawa do programu i kontraktów w Unii Europejskiej na kanadyjską spółkę Dominion Voting Systems i to ona jest właścicielem systemu Dominion, którego użyto do liczenia głosów w wyborach prezydenckich w USA w 2020 roku. Tego samego systemu użyto w wyborach do parlamentu UE w 2020 roku.

Smartmatic, przeniósł swoją siedzibę z Florydy do Londynu i jej współwłaścicielem jest Lord Mark Malloch-Brown, reprezentujący elitę brytyjską skupioną w tajnej organizacji GROUP. Smartmatic maczał palce we wszystkich wyborach w Wenezueli od 2004 roku, Argentynie Belgii, Brazylii, Chile, Ekwadorze, we Włoszech, Meksyku, Filipinach, Singapurze, Wielkiej Brytanii, USA, Zambii, Armenii, Estonii.

Jeszcze ciekawsze jest to że do wyborów prezydenckich w USA 2020 użyto maszyn i systemów bankruta z Hiszpanii firmy Scytl. Scytl w czerwcu tego roku ogłosił publiczne bankructwo..

I znowu wszystkie drogi prowadzą do Londynu , albowiem Scytl, Spółka Akcyjna kontrolowany jest przez Balderton Capital, fundusz założony w 2000 roku, którego akcjonariuszami jest choćby Revolut, a jakże, spółka założona także w Londynie przez Nikolaya Storonsky i Vlada Yatsenko.

Maszyny i systemy do liczenia głosów tej firmy używano między innymi w Australii, Ekwadorze, w wyborach do Parlamentu UE, na Malcie, w Norwegii, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii, USA. Program tej firmy VOTEX jest reklamowany w naszym kraju jako profesjonalny program do liczenia głosów online.

Czy firmy takie jak Smartmatic, Dominion Voting System, Scytl są wspólnymi przedsięwzięciami ludzi służb z różnych państw świata, nadzorowanymi przez ponadnarodową elitę, tworzącymi systemy do fałszowania wyborów w różnych państwach ? Tego nie wiem, w każdym razie kilkukrotnie publikowałem na mojej osi przesłuchanie informatyka Eugene Clintona Curtisa, który dowiódł, że każde wybory można swobodnie sfałszować używając do tego informatycznych programów i systemów , a fałszerstwa tego nie da się wykryć.

Trump już odniósł pierwszy sukces, Sąd w Pensylwanii nakazał ponowne przeliczenie głosów z pominięciem 700 000 głosów dopuszczonych od liczenia wbrew przepisom. Głosy te pochodziły od osób które nie autoryzowały swojej tożsamości w przewidzianym terminie, prawdopodobnie pochodziły od osób nieżyjących.

Jakie jest moje zdanie w tej sprawie ? No cóż, do USA wróciło to, co Amerykanie robili na całym świecie.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: