Kategorie
Społeczeństwo

Black Friday

Co za niespodzianka, sytuacja się stabilizuje, brat Niedzielski ogłosił dzisiaj, że najgorsze mamy już za sobą !!. O, na pewno pamiętacie , niedawno coś podobnego mówił brat Morawiecki. Przyznacie sami, że to jednak duża różnica, wtedy Morawiecki, a teraz Niedzielski, wow. Lud to kupi.

Spokojnie, tych braci w PIS jest tylu, że wystarczy na pięć lat pandemii, losowali miejsce w kolejce. W razie czego, jak trzeba będzie, wymienią Niedzielskiego na Wtorkowskiego, albo Piątkowskiego i karawana pojedzie dalej.

Polacy maja dobrą pamięć, więc pozwolę sobie po cichu przypomnieć, że inny brat, brat Koscinski, ten z chytrym uśmieszkiem na ustach, przypomniał całkiem niedawno, że Polacy chowają w skarpetach 190 mld złotych, że trzeba te pieniądze jak najszybciej wprowadzić do systemu bankowego żeby pracowały na chwałę …, no właśnie na chwałę kogo ?

Nic tylko się cieszyć i radować, jak Czesi ustawić stoły na mostach i świętować , a NAJLEPIEJ KUPOWAĆ, KUPOWAĆ, nie chować szekli, nie chować !! Tak ,nie da się tej radości lepiej podkreślić niż robiąc OBFITE ZAKUPY W LICZNYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH dobrych korporacji. OKAZJA GONI OKAZJĘ !

Idźcie i kupujcie, BLACK FRIDAY, BLACK FRIDAY ! Im mniej będziecie mieli pieniędzy tym szybciej staniecie się zależni i bezwolni. Pierwsi zależni i bezwolni będą oczekiwać pomocy i brat Morawiecki z bratem Niedzielskim tę rękę do nich wyciągną, zaproponują dochód minimalny, a nawet reset długów ( za zrzeczenie się praw do majątku ). Oczywiście w jednym atrakcyjnym pakiecie szczepionka, paszport zdrowotny I CZIP W WYJĄTKOWEJ PROMOCJI !!

O, fatalnie by się stało, gdyby Polacy oszczędzali, odkładali nie wydawali na głupoty. Wtedy ten cyrk , tę pandemię trzeba będzie prowadzić w nieskończoność. I jak tu wtedy wszystko tłumaczyć, kłamstw może nie starczyć. Tajemnica bankowa tajemnicą, a ktoś tam jednak po cichu liczy, ogląda, przygląda się i myśli jak tu wydrzeć ten szmal, jak obedrzeć stado ze skóry, do kości.

Absolutnie, ja tu nic nie insynuuję, że do braci z rządu PIS zadzwonili bracia z korporacji, PRZYPOMNIELI , że nadciąga sezon wielkich obniżek, magazyny pełne tandety z CHIN, a Wy tu Niedzielskim z Morawieckim ludzi lockdownem , wirusem, kryzysem straszycie !!? Co za zła pora, TAK NIE WOLNO !!

Nie da się też ukryć, że nie ma jak wyjaśnić dlaczego COWIDOWEJ ustawy PIS nie publikuje. Teraz , kiedy najgorsze już za nami, to po sobie utrudniać życie ?! Niech ustawa sobie tam leży, a LUD niech cieszmy się zakupami, niech szekle płyną do godnych rąk !!

A i za Oceanem sytuacja niepewna, liczyć będą jeszcze z dwa miesiące. Strzeżonego Pan Bóg strzeże, lepiej się przygotować na Bidena lub Pelosi. Piątka dla zwierząt do zamrażarki, niech Kołakowski zawczasu PIS rozłamie, będzie pretekst do przedterminowych wyborów jak znalazł, CZAS podać pałeczkę bratu Grodzkiemu i kompanii.

Ale, ale, Polacy, nie smućcie się, JESZCZE BĘDZIE CUDOWNIE, JESZCZE BĘDZIE WSPANIALE ! HEY !

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: