Kategorie
Społeczeństwo

Oszukiwanie gojów to rzecz wskazana i obowiązkowa

Rząd szykuje wysokie podwyżki dla służb mundurowych za każdą zaszczepioną skórę.

Czytam i nadziwić się mogę, Górale chyba uwierzyli Niedzielskiemu że wszystko już za nami. NIE, wszystko jest przed nami ! Premier Morawiecki to znawca Talmudu, jego dzieci uczą się talmudycznych zasad od najmłodszych lat. Talmud jednoznacznie wskazuje że oszukiwanie gojów to rzecz wskazana i obowiązkowa.

Morawiecki raczył poinformować górali z gór , którzy tak tłumnie zagłosowali na PIS, że ferie zimowe zostaną skoncentrowane od 04 do 17 stycznia. Warto się zastanowić dlaczego to zrobił, co Talmudyści znowu knują przeciwko Polakom.

Scenariusze są dwa. Pierwszy, uczące się dzieci, młodzież będą w tym czasie siedzieć w domach, nikt nie pojedzie w góry. W takiej sytuacji nie ma sensu rozkładać w czasie zimowych ferii. Cwaniaki z PIS poluzują rygory żeby lud wylał z domów na święta i nowy rok, by mieć pretekst do ogłoszenia “kwarantanny kraju” zaraz na początku stycznia.

Jest też druga możliwość, mianowicie PIS celowo chce zapełnić w krótkim okresie góry , by gwałtownie skoczył licznik zakażeń, by triumfalnie ogłosić “kwarantanne kraju”.

Uważnie słuchajcie co mówi Morawiecki, a ten wyraźnie powiedział,. że szczepionka może być już dostępna w styczniu. https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/premier-szczepionka-na-covid-19-moze-byc-dostepna-juz-w-styczniu,106388.html

Równolegle koncerny farmaceutyczne Pfizer i BioNTech wystąpiły w piątek ( 20.11.2020 ) do władz USA o zezwolenie na dopuszczenie do użytku w trybie nadzwyczajnym szczepionki przeciw SARS-Co-2.
https://pulsmedycyny.pl/pfizer-wystapi-o-zgode-na-dopuszczenie-do-uzytku-szczepionki-na-sars-cov-2-1101076

Ten pośpiech spowodowany jest tym, że społeczeństwo ma coraz większe wątpliwości czy obostrzenia mają sens, co prawda PIS wyprowadził na ulice “marsz kobiet” w porozumieniu z braćmi z “opozycji”, by jakoś uzasadnić podtrzymywanie obostrzeń, to jednak nie da się ukryć że ogłupione kobiety karnie maseczki noszą. W tej sytuacji nie pozostało nic innego jak wydelegować brata Niedzielskiego, by uspokoił polskie bydło i stąd “mamy już wszystko za sobą” i “sytuacja się normalizuje”.

Kolejna sprytna zagrywka Talmudystów z PIS to podanie do publicznej wiadomości kiedy, przy jakiej liczbie zakażeń, będą łagodzone obostrzenia. Już widzę jak całe rodziny góroli będą siedzieć od rana przed ekranem i zaciskając kciuki, modlić się : “spadnij”, “spadnij”. Po górolach, co będą czekać do wiosny, przyjdzie kolej na frajerów nad morzem i jeziorami i ci będą klęczeć przed TV od maja do jesieni i tak do 2025 roku. Wiadomo, nadzieja zawsze umiera ostatnia.

Lekarze dostali solidne premie za każdą martwą skórę, teraz szykują duże nagrody mundurowym za każdą zaszczepioną skórę. Nie ma się co obrażać, wiecie ONI musza wykonać rozkaz, każdy oficer chce być bogaty, mieć domek z czerwona dachówką, dwa samochody, dzieciaki w prywatnej szkole i kupić żonie futro pod choinkę.

Od 1945 roku, za pieniądze podatników, dobrze się żyło i żyje wojskowym i ich rodzinom. Za te społeczne pieniądze zostali wyszkoleni do zabijania, bicia, torturowania i wyposażeni w broń. W tym samym czasie Polaków totalnie rozbrojono. Przez ostatnie 75, z nielicznymi wyjątkami, polscy mundurowi nie brali udziału w żadnej wojnie, za to cyklicznie wykorzystywali nabyte umiejętności i oręż przeciwko własnemu narodowi. Czy tym razem tradycji stanie się zadość, niebawem zobaczymy.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: