Kategorie
Społeczeństwo

Edyta Górniak

Jak nigdy dziś potrzebny jest Ruch Polskich Kobiet, ale kobiet świadomych, uczennic, studentek, matek, żon, seniorek manifestujących swój stosunek do rzeczywistych problemów otaczającego nas świata. To co dzieje się wokół nas wymierzone jest przecież w istocie w kobietę. Głęboko wierzę w to, że znakomita większość kobiet marzy jednak o bezpiecznym domu, o mężczyźnie który będzie dla niej wsparciem i uzupełnieniem, o dziecku, dzięki któremu jesteśmy zdolni do największych poświęceń i które czyni nas lepszymi każdego dnia. Matczyne uczucia są tak niewyobrażalnie wspaniałe i wielkie, że nic nie może się z nimi równać, nie wygra z nimi próżność, egoizm, chciwość, cynizm, prywata, agresja i przemoc. Dzięki nim kobieta staje się najczulsza, ale też drapieżna, zdolna do rzeczy niezwykłych i niemożliwych.

Nie ukrywam, zaimponowała mi Edyta Górniak, piękna i utalentowana gwiazda naszej estrady, ale przede wszystkim matka dziecka, głęboko świadoma do czego to wszystko zmierza. Mówi się że zawód artysty jest bliski zawodowi prostytutki, że artysta sprzedaje się całe życie. Edyta Górniak zyskała moje absolutne zaufanie, powierzyłbym jej swoje życie, bo wiem już, że niezależnie od tego ile będzie miała pieniędzy i jak wielką będzie gwiazdą zawsze będzie człowiekiem. I to jest miarą jej kobiecości, świadomość odpowiedzialności za dziecko, za przyszłość, takie kobiety czynią z nas mężczyzn.

Dariusz Nejman

Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 13.08.2020. Spotkanie z trenerami 11. edycji programu The Voice of Poland. N/z: Edyta Gorniak

Dodaj komentarz: