Kategorie
Społeczeństwo

“Razem w domu” informacja od Globalnej Elity

“Razem w domu” było informacją od Globalnej Elity i jej programu.
“Razem w domu” został ogłoszony jako wirtualny koncert zorganizowany przez Lady Gagę. Ale to było znacznie więcej niż tylko to. Chodziło o niezliczone gwiazdy powtarzające konkretne przesłania, a jednocześnie promujące konkretne elitarne organizacje. Oto prawdziwe przesłanie “Razem w domu”.

Together At Home było czymś więcej niż “wirtualnym koncertem”. To był pokaz siły. Był nadawany wszędzie, na wszystkich stacjach telewizyjnych i na wszystkich platformach streamingowych. Już sam ten fakt był mocnym dowodem na to, że to wydarzenie ma ogromną siłę. Co więcej, lista gwiazd i potężnych ludzi, którzy pojawili się podczas tego wydarzenia była po prostu zdumiewająca z takimi gwiazdami jak Lady Gaga, Billie Eilish, Taylor Swift i Celine Dion. Jednak to wydarzenie nie dotyczyło tylko muzyki. Muzyka miała na celu przyciągnąć ludzi. Pomiędzy występami pojawiały się konkretne komunikaty pochodzące z potężnych miejsc.

Bo, nie oszukujmy się ,tutaj Lady Gaga była twarzą wydarzenia, ale nie była jego motorem. Together At Home to była masowa kampania PR-owa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i całego elitarnego systemu, który za nią stoi. Lady Gaga znalazła się na czele tej imprezy, ponieważ jej twarz i nazwisko sprzedają się lepiej niż twarz i nazwisko Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, dyrektora generalnego WHO.

Z tych samych powodów, niezliczona liczba gwiazd została zaciągnięta do powiedzenia konkretnych wiadomości, ponieważ gwiazdy są najlepszymi nośnikami wiadomości od elity dla mas.

Samo logo stanowi podsumowanie przesłania tego wydarzenia: Ręce rządzących trzymają ludzi w swoich domach. Na górze: Słowa “Jeden świat”: Wezwanie do utworzenia globalnego rządu.

Podczas gdy wydarzenie miało być “pocieszające”, było coś dziwnego w tym, że niezliczone gwiazdy (z nieco rozstawionym spojrzeniem na ich twarzach) powtarzały te same hasła, śpiewały te same mantry i śpiewały pochwały tych samych potężnych organizacji.

Oto niektóre z przekazów przekazywanych podczas całego wydarzenia.

Tworzenie “kultury COVID”
Najbardziej oczywistym (i irytującym) aspektem “Together At Home” było świętowanie “kultury COVID”. Rzeczywiście, w ostatnich tygodniach byliśmy świadkami, jak media robiły wszystko, co w ich mocy, by unormować świat, w którym zamknięcie, izolacja i wideokonferencje były nową normą. Podczas gdy dystans społeczny ma być ekstremalnym (i bardzo tymczasowym) środkiem awaryjnym, który ma zapobiec rozprzestrzenianiu się śmiertelnej choroby, wydaje się, że Together At Home promuje ją jako długoterminowy sposób życia.

I, aby udowodnić, że “nie jest tak źle”, korzystanie z wideokonferencji jest stale promowane we wszystkim. W smutnym świecie, który jest przedstawiony w “Together At Home”, wszystkie aspekty życia – w tym sztuka, rodzina, biznes i edukacja – mogą być realizowane poprzez wideokonferencje. W ich nowym świecie ludzkie połączenia zależą od połączenia internetowego. Może chcą, aby wszystkie ludzkie komunikaty były rejestrowane… i monitorowane.

Nauczanie dzieci poprzez ekrany nie było przedstawiane jako środek awaryjny, ostateczny. W “Razem w domu” było definiowane jako “nowy rodzaj edukacji”.

Cała koncepcja pozbawienia dzieci kontaktu z ludźmi i ich dorastania w środowisku, w którym każdy może być potencjalnym zagrożeniem biologicznym, jest dość przerażająca. Choć większość z nas ma nadzieję, że dzisiejsze dzieci w końcu zapomną o tej szalonej epoce, w której żyjemy, wydaje się, że “oni” chcą się w niej zagłębić, zostać przez nią uformowani.

Niektóre z przesłań skierowanych do dzieci w “Together At Home” były dość denerwujące.

Do dzieci mówiła Abby Cadabby z Ulicy Sezamkowej.

Marionetka powiedziała:

“Wielu z nas ma teraz jakieś wielkie uczucia. Wiem, że jestem. I to jest w porządku. Bo wszyscy jesteśmy w tym razem. Kiedy mam duże uczucia, mogę się po prostu przytulić. Przytulić się do siebie”.

Następnie, Abby Cadabby pokazała dzieciom, jak mogą się “przytulić” do siebie, kładąc ręce wokół siebie. To nie jest pocieszające. To orwellowski system uczący dzieci żyć bez kontaktu z człowiekiem.

Występy muzyczne dotyczyły również normalizacji życia w izolacji. Aby udowodnić, że wszystko można osiągnąć za pomocą wideokonferencji, niektóre spektakle połączone razem oddzielają kilka kanałów z kamer internetowych. A wyniki były… straszne.

W jednym “występie” Maluma był na zewnątrz, podczas gdy gitarzysta był w piwnicy gdzieś indziej.

Może jest we mnie audiofil, który mi mówi, ale w tych występach nie było absolutnie żadnej chemii ani synergii. Nie było żadnej duszy. Każdy z osobna był całkowicie oderwany od drugiego. Pod pewnymi względami te spektakle doskonale ilustrują, jak my, ludzie, jesteśmy od siebie oderwani z powodu ograniczeń związanych z COVIDem. I tego właśnie w pewnym sensie chcą.

wiele wiadomości od gwiazd faktycznie “uwielbiło” życie w zamknięciu.

Wiadomość od Beckhamów zawierała przesłanie, które zostało powtórzone przez kilka innych sławnych osób.

David Beckham powiedział:

“Jeśli jest jakaś podszewka do tej sytuacji ,to jest to że możemy spędzić dużo czasu z naszą rodziną. I za to jesteśmy wdzięczni”.

Dokładnie tych samych słów użyły inne gwiazdy, takie jak raper Common. “Jesteśmy wdzięczni”. “Jesteśmy wdzięczni”. Próbują pozytywnie wpłynąć na przymusowe zamknięcie całego świata.

Inne gwiazdy, takie jak Amy Poehler, mówiły, że ludzie mają szczęście być w domu.

Amy Poehler powiedziała:

“Podczas gdy większość z nas jest chroniona w domu, wyobraź sobie, gdybyś nie miał takiej możliwości.”

Ciekawostka: Słowa “zamknięcie” nigdy nie zostały użyte podczas transmisji. Zamiast tego użyto wyrażenia “chronieni w domu”. Dlaczego? Ponieważ “zamknięty” oznacza przymus z zewnątrz, podczas gdy “osłonięty” oznacza ciepło i ochronę. Tak daleko są skłonni manipulować umysłami i postrzeganiem. Ponadto, trzeba kochać fakt, że milionerzy i miliarderzy mówią ciężko pracującym obywatelom, że przynajmniej nie są bezdomni.

Dlaczego więc te gwiazdy promują styl życia “zamknięty w domu”? Ponieważ ci, którzy organizują się razem w domu, świetnie sobie radzą z tą sytuacją. Im dłużej to trwa, tym bardziej mogą rozwijać swój program.

Promując Globalną Elitę
Głównym celem projektu Together At Home było umieszczenie w centrum uwagi potężnych elitarnych organizacji, które działają na poziomie międzynarodowym – poza granicami państw – takich jak WHO i ONZ. Oni mówią ludziom: “Bierzemy na siebie tę sytuację”.

A organizacja Together At Home przybyła w bardzo dogodnym momencie dla WHO, która była pod ostrzałem kilku rządów za dziwne opanowanie pandemii. Najbardziej cholerne oskarżenie: WHO faktycznie lobbowała przeciwko zakazom podróży z Chin na początku epidemii, kiedy mogła zostać w Chinach.

Tak więc, po faktycznym ułatwieniu rozprzestrzeniania się wirusa poza granicami Chin, WHO używa teraz “Together At Home” do forsowania swojej polityki.

Ale kim dokładnie jest WHO? Oto jej 10 największych współpracowników.

Ponieważ Stany Zjednoczone zawiesiły ostatnio płatności na rzecz WHO, największym darczyńcą organizacji jest obecnie Bill and Melinda Gates Foundation. Innym ważnym darczyńcą na rzecz WHO jest GAVI Alliance (dawniej Global Alliance for Vaccines and Immunisation). Obie te organizacje są również częścią ID2020, organizacji, która opowiada się za stosowaniem szczepionek w celu wdrożenia globalnego cyfrowego systemu identyfikacji przy użyciu tatuaży lub mikrochipów.

zrzut ekranu z oficjalnej strony internetowej ID2020 pokazuje, że firmy Microsoft, Gavi i Rockefeller Foundation Billa Gatesa są głównymi sponsorami. Wszystkie trzy organizacje zostały pochwalone podczas spotkania Together At Home.

Oczywiście, Bill Gates musiał być w “Together At Home”. Aby go zaprezentować, powiedział gospodarz Stephen Colbert:

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w naszej obecnej męce jest to, że nie wiemy, jak długo będzie ona trwać. W takich chwilach jak ta, zwracam się do jednego z mądrych facetów, których znam, Billa Gatesa.”

Colbert pyta potem Gatesa, technika, który ma zerowe kwalifikacje w dziedzinie zdrowia publicznego:

“Jak długo będziemy w tym tkwić ?

Bill i Melinda Gatesowie mówią światu, kiedy zostanie wyzwolony.

Odpowiedzią Billa Gatesa było:

“Ostateczny koniec nastąpi, gdy będziemy mieli szczepionkę, która ochroni nas wszystkich, nie tylko w USA, ale na całym świecie. Jest wielu kandydatów na szczepionkę, których obecnie popieramy i jestem optymistą, że do końca przyszłego roku jeden z nich wyjdzie na wolność. I musimy się upewnić, że wyjdzie on do wszystkich na świecie.”

Innymi słowy: Nie ma wolności bez szczepionki. Ten temat jest powtarzany przez kilka osób w całej audycji.

David D. Ho wykorzystał swoją wiarygodność jako MD, aby przekazać to samo przesłanie.

Dr Ho powiedział:

“Nie mam wątpliwości, Ale nasza praca będzie wymagała czasu. Proszę kupić nam ten czas. Świat musi działać jak jeden teraz. Zostańmy w domu, spłaszczmy razem krzywą i dajmy naukowcom czas na opracowanie rozwiązań dla tej pandemii.”

Innymi słowy, nie ma wolności bez szczepionki.

Aktor Henry Golding został użyty do pochwalenia GAVI. Mówi on: “Kiedy szczepionka będzie gotowa, GAVI zapewni, że będzie dostępna dla każdego, kto jej potrzebuje”.

Przez cały czas trwania imprezy komunikaty były tak powtarzalne i starannie sformułowane, że prawdopodobnie pływaliśmy w neuro-lingwistycznym terytorium programowania. Podczas gdy większość komunikatów zaczynała się od podziękowań dla pracowników służby zdrowia (muszą zacząć od czegoś, z czym wszyscy mogą się zgodzić), szybko przeniosły się one na subtelną promocję globalnego rządu poprzez użycie konkretnych zwrotów.

WHO ma coś do powiedzenia.

Powiedział Tedros Ghebreyesus:

“Dziś jesteśmy razem jako jedno. COVID-19 wziął od nas tak wiele, ale dał nam również wyjątkową okazję do oderwania się od naszych różnic i przełamania barier. Chciałem podziękować Lady Gaga, Organizacji Narodów Zjednoczonych, mojemu przyjacielowi Hugh Evansowi za zjednoczenie nas jako jednego świata, razem w domu”.

Jeden świat + przełamywanie barier + Organizacja Narodów Zjednoczonych = rząd światowy. Inne osoby z Organizacji Narodów Zjednoczonych miały podobne przesłania.

Sekretarz Generalny ONZ również zwrócił się do świata.

Guterres powiedział:

“Jeśli pokonamy tego wirusa i odbudujemy sprawiedliwszy świat jako zjednoczeni obywatele świata i zjednoczone narody.”

Obywatele świata + Narody Zjednoczone = rząd światowy.

Michelle Obama i Laura Bush pojawiły się razem z globalistycznym przesłaniem.

Powiedzieli:

“Dziś wieczorem stoimy z ludźmi świata. Najbliższe dni nie będą łatwe, ale ta nasza globalna rodzina jest silna”.

Oczywiście, Oprah musiała tam być. A jej przesłanie było zgodne ze wszystkimi innymi.

Oprah powiedziała:

“Dziś wieczorem stoimy jako jeden świat zjednoczony w naszej walce o pozbycie się tej choroby.”

Jeden świat Zjednoczony.

Razem w domu również zadbali o to, by w sercu elity gruntownie wychwalać mega-korporacje.

Promowanie mega-korporacji i organizacji
Together At Home promowało kilka mega-korporacji, które tak się składa, że są ściśle związane z globalną elitą. Przebrane za przesłania “dziękuję za wsparcie”, te reklamy promocyjne faktycznie wychwalały jedne z najpotężniejszych organizacji na Ziemi. Nie tylko całkowicie dominują w swoich branżach, ale także biorą udział w elitarnych zgromadzeniach, takich jak spotkania Bilderberga i Światowe Forum Ekonomiczne w celu kształtowania globalnej polityki.

Cisco Systems to ogromny wielonarodowy konglomerat, który ukształtował Internet i technologie, jakie znamy dzisiaj. W ostatnich latach firma Cisco została oskarżona o pomaganie Chinom i Indiom w cenzurowaniu Internetu, a jednocześnie umożliwianie NSA dostępu do swoich zapór sieciowych za pomocą tylnych drzwi.

Pepsico to mega-korporacja, która posiada długą listę marek i sieci restauracji. Krótko mówiąc, jest jedną z niewielu firm, które karmią dziś świat… przetworzoną żywnością.

Johnson & Johnson posiada długą listę marek farmaceutycznych i konsumenckich, w tym Band-Aid, Tylenol, produkty Johnson’s Baby, Neutrogena, Clean & Clear i Acuvue. Obecnie opracowuje szczepionkę dla COVID-19.

Założona przez Johna D. Rockefellera Sr., Fundacja Rockefellera ukształtowała świat, jaki znamy. Przez ponad sto lat Fundacja finansowała wiele potężnych organizacji, takich jak Rada ds. Stosunków Zagranicznych, i pomagała w rozwoju całych dziedzin nauki, takich jak nauki społeczne, psychiatria, komunikacja i eugenika (tak). Można by napisać całą książkę wyjaśniającą głęboki wpływ Fundacji Rockefellera na współczesne społeczeństwo. Jednak jeden cytat z książki Davida Rockefellera “Memoirs” trafia w samo sedno tego wszystkiego.

“Przez ponad sto lat ideologiczni ekstremiści na obu końcach politycznego spektrum wykorzystywali dobrze nagłośnione incydenty, takie jak moje spotkanie z Castro, aby zaatakować rodzinę Rockefellerów za nadmierne wpływy, które, jak twierdzą, sprawujemy nad amerykańskimi instytucjami politycznymi i gospodarczymi. Niektórzy uważają nawet, że jesteśmy częścią tajnej kabalistycznej organizacji działającej wbrew najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych, określającej moją rodzinę i mnie jako “internacjonalistów” i spiskującej z innymi na całym świecie w celu zbudowania bardziej zintegrowanej globalnej struktury politycznej i gospodarczej – ,,1jeden świat”,. Jeśli to jest zarzut, jestem winny i jestem z tego dumny.”

  • David Rockefeller, wspomnienia

Kilkakrotnie gospodarze byli wykorzystywani do chwalenia różnych organizacji. To był smutny widok.

W jednym skeczu Jimmy Kimmel podziękował Apple za hojny datek na rzecz WHO. Podziękował również Apple za “opiekę nad dziećmi przez ostatni miesiąc”. Choć miało to być żartem, to naprawdę chcą wychowywać nasze dzieci przez swoje ekrany.

Później Jimmy Fallon podziękował filantropom Bloomberga i Mike’owi Bloombergowi – elitarnemu miliarderowi, który jest właścicielem konglomeratu medialnego. Krótko mówiąc, ta cała sprawa była bezwstydnym momentem dla globalnej elity.

Podsumowując:
Razem w domu przyprowadzili publiczność za pomocą Billie Eilish, Taylor Swift i Lady Gaga. Ale to było o wiele więcej niż koncert. To była światowa elita, która wystawiła wyswoją brzydką głowę i wykorzystywała swoje sławne lalki do śpiewania swoich pochwał. Chodziło również o to, by gwiazdy mówiły masom, by objęły swoje życie zamknięte w domu (przepraszam, miałem na myśli “schronienie w domu”) i zaakceptowały “nową normę”.

Chodziło także o to, by organizacje takie jak WHO, które w czasie kryzysu znalazły się w centrum uwagi i pozwoliły swoim darczyńcom, takim jak Fundacja Billa i Melindy Gatesów, zdobyć pozycję autorytetu.

A co z demokratycznie wybranymi urzędnikami? Gdzie oni byli? Po prostu nie ma dla nich miejsca w ich “One World”. Jeśli to cię denerwuje, pamiętaj, że zawsze możesz się przytulić do siebie.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/195764055374379/

Dodaj komentarz: