Kategorie
Społeczeństwo

Obcy

To co robi jedna partia, te działania wymierzone w społeczeństwo i państwo, we własność , życie, zdrowie, sprawiedliwość i porządek mają swój kres. To oczywiste że musi dojść do przesilenia, do buntu społecznego. Cała sztuka polega na tym żeby przygotować wcześniej drużynę kolejnej, “dobrej zmiany”, która okiełzna ten rosnący bunt, osiodła go i dokończy dzieła.

PIS jeszcze ciągnie, zabija kolejne tysiące ludzi, niszczy kolejne przedsiębiorstwa umiejętnie łagodząc restrykcje i przerzucając się winami z “opozycją”. By umocnić przekonanie w społeczeństwie, że pomiędzy nim a “opozycją” trwa wojna, wysłano kilku osiłków z pałkami teleskopowymi w manifestujących kombatantów PRL- ej bezpieki i ich orków. W ich języku to się nazywa “legalizacja konfliktu”. PIS twardo się trzymają siodła aby dotrwać do kolejnego lukratywnego interesu, do szczepionek, by zapewnić swoim rodzinom bogactwo i przepustkę dla wolnych ludzi do Nowego Porządku. Znaczna cześć z nich kontynuuje dzieło ich przodków, którzy podbili Polin by wyssać z nadwiślińskiego kraju szpik życia, tchnąć życie w odradzający się Wielki Syjon.

Lud robotniczo-chłopski w niewielkim procencie potrafi myśleć samodzielnie, kieruje się słowami, a nie faktami, emocjami, a nie rozumem. Za to płacą dziennikarzom z TVP, TVN, Polsatu po 30-40 tys. miesięcznie żeby oszukiwali ten lud , bezczelnie kłamali od rana do wieczora, zwodzili go, prowadzili na zatracenie.

Lud robotniczo-chłopski nie jest w stanie odróżnić ziarna od plew, ufny i naiwny wierzy we władzę, w jej słowa, nie jest w stanie dostrzec, że za postacią polityka, premiera, ministra, komendanta, oficera, tajniaka, lekarza, sędziego, prokuratora kryje się CZĘSTO POSPOLITY zbrodniarz, seryjny morderca, nikczemny kłamca, kanalia i oszust wyzuty z uczuć wyższych, z empatii, zdolny do każdego, najbardziej odrażającego zachowania dla pieniędzy, majątku i władzy, dla życia w luksusie na koszt innych. Wierzą że za zbrodnię nie ma kary, że nasz świat został tak skonstruowany że silniejsi mordują i wykorzystują słabszych, że przemoc jest naturalna. Jedni z nich nie wierzą w Boga, tylko w pieniądze i władzę,drugim religia pozwala zabijać i ciemiężyć ludzkie zwierzęta.

Czy już wiecie po co elity stworzyły faszystów i komunistów, dlaczego nikt nigdy nie rozliczył zbrodniarzy z Moskwy i Berlina ? Tak Dwie Wieże stworzyły swoich orków. Czy rozumiecie dlaczego PIS nie rozliczył przestępców zbrodniarzy i przestępców minionych okresów ? Elita trzyma ich na smyczy i spuści z łańcucha do wykonania najnikczemniejszej części zadania. PIS odda władzę “opozycji” po zaszczepieniu, kiedy zacznie się masowe umieranie.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: