Kategorie
Społeczeństwo

Sojusz menory i kadzidła

MASECZKI OBOWIĄZKOWE PO SZCZEPIENIACH, BADANIA PRZESIEWOWE OBOWIĄZKOWE W PIERWSZEJ FAZIE SZCZEPIENI BĘDĄ SZCZEPIONKĄ BEZPIECZEŃSTWA MUNDUROWI, WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI, LEKARZE, DZIENNIKARZE, KTÓRZY MUSZA BYĆ SILNI I GOTOWI, POD KONTROLĄ, DO SPACYFIKOWANIA 37 MILIONÓW POLAKÓW

Sądzicie że operacja braci z lewej strony, to pogrożenie palcem Kościołowi, atak na autorytet Jan Pawła II, żeby Kościół stanął w szeregu, był grzeczny jak baranek, to był przypadek ? Coś cicho się zrobiło, dogadali się ? Po akcji braci z lewej strony ruszyli bracia udający tę prawą.

Żydzi z PIS przystąpili do zniszczenia Goroli. Pomogli i pomagają im w tym wydatnie księża z parafii , tak aktywnie namawiający wiernych z gór do głosowania na PIS. Ktoś tam zaciera ręce, przejmie hale, stoki, wyciągi, hotele, pensjonaty, a ludek z gór ustawi się karnie w kolejce po darmowa zupkę, połatane gacie i kocyk pod dupę.

No i kłamstwo szybko wyszło na jaw, ten sam Niedzielski który kilka dni temu przekonywał , że najgorsze mamy już za sobą właśnie obwieścił że kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, domy wypoczynkowe zamknięte będą do 17 stycznia, czyli ferie w domowych celach, a na narty z programem TVP. To już przecież było, z Guciwńskimi naród wojażował przez komunę po całym świecie.

Od stycznia badania przesiewowe obowiązkowe. Akcje nadzorować będą uzbrojeni po zęby milicjanci i żołnierze oraz dyspozycyjni sędziowie i prokuratorzy.

Ujawnili już jak będą prowadzić dalej tę operację. Najpierw zaszczepią specjalną szczepionką służby mundurowe, każdego kto ma broń jaką przystawią niebawem społeczeństwu do głowy. Do tego oczywiście dyspozycyjni sędziowie, prokuratorzy, obsługa więzień, aresztów, tajniacy, każdy kto posiada cząstkę władzy. Co będzie w tej szczepionce ? Są dwie możliwości. Pierwsza nie będzie wirusa. Druga będzie wirus, ale nieaktywny, jaki będzie można aktywować.Nie przypadkiem weszło wojsko USA, mają sprzęt za pomocą którego mogą aktywować uśpionego wirusa, z satelity także, bardzo precyzyjnie.

W tej szczepionce znajdzie się specjalny chip, CHIP BEZPIECZEŃSTWA, pełniący dwie funkcje. Radiolokacyjną, żeby można było wszystkich śledzić , czy zaszczepieni nie spoufalają się ze społeczeństwem, nie spiskują, by razie czego namierzyć oporny obiekt żeby go “zneutralizować”. Tym samym chipem będzie można także “wyłączyć”, zaszczepionego, co najmniej go upośledzić , a nawet zabić. To system podwójnego zabezpieczenia, WIRUS I CHIP, żeby wymusić wypełnienie rozkazów i poleceń. Cały ten aparat, zaszczepiony w pierwszej fazie, doprowadzić ma siłą i przymusem do zaszczepienia 37 milionów Polaków. Nazwałem ich w moich poprzednich postach TRAGARZAMI, bo to oni przeniosą elitę do Nowego Porządku.

Obok aparatu jaki wykona siłowo I POD PRZYMUSEM zadanie inne grupy BĘDĄ zaszczepione tą szczepionką “posłuszeństwa”, to lekarze, pielęgniarki, naukowcy, prawnicy, przede wszystkim dziennikarze.

To co opisywałem już wcześniej nastąpi potem. Mieszanie placebo ze szczepionkami wektorowymi i systematyczne podtrzymywanie pandemii i falowe wyszczepianie kolejnych warstw społeczeństwa i systematyczna depopulacja WYŁĄCZNIE Polaków. O tym także pisałem już dwa, a nawet pięć lat temu, po wykonaniu zadania TARGARZE zostaną także precyzyjnie wyeliminowani, jako największe zagrożenie dla Nowego Porządku.

Dariusz Nejman

W odpowiedzi na “Sojusz menory i kadzidła”

Niewierzę w skuteczność szczepionki, ale myślę że nas nie wymordują bo przecież ktoś musi zmarłych pochować

Dodaj komentarz: