Kategorie
Społeczeństwo

Generał sięgnijcie do historii WRON

Polscy wojskowi nie brali udziału w ani jednej wojnie od 1945 roku ( poza agresją na Irak ) , chyba że od nich zaliczymy cykliczne ataki na własny naród w ciągu ostatnich 75 lat. Wszyscy oni wykształcili się za nasze pieniądze, podatników, awansowali także za nasze – podatników pieniądze, otrzymując z budżetu za każdy stopień podwyżki i dodatkowe świadczenia. Wszyscy oni otrzymali od narodu darmowy wikt i kwaterunek. Za nasze pieniądze zostali wyszkoleni do zabijania i przemocy. Także z naszych pieniędzy utrzymywali i utrzymują swoje rodziny, żony, dzieci. Chyba powinni być nam dozgonnie wierni i wobec nas bezwarunkowo lojalni ?

O czym dziś myśli polskie dowództwo wojska głodne walki i sprawdzianu w boju ? Oto co powiedział generał Grzegorz Gielerak, dyrektor wojskowego instytutu medycznego. w Warszawie :

“Warunkiem wygaszania epidemii bez konieczności użycia rozwiązania ostatecznego jakim jest kwarantanna narodowa ( czytaj absolutne zamknięcie państwa ) jest sprawny i powszechny system identyfikacji osób zakażonych, także tych bezobjawowych”.

Jak każdy się chyba domyśla, generałowie, w trosce o bezpieczeństwo i demokrację, jak wtedy w 1981, myślą o tym by wprowadzić powszechny system śledzenia, nasłuchu i podsłuchu Polaków, by skutecznie walczyć ze złowrogim wirusem. To oczywiste że system ten zostanie sfinansowany z naszych podatków, a wojskowi , ich rodziny, za tę służbę narodowi, wsparci zostaną podwyżkami i hojnymi premiami z narodowego budżetu.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: