Kategorie
Społeczeństwo

Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

Ola GordonDziennikarstwo śledcze,

Mike Adams – 18.11.2020

(Natural News) Wszędzie w wiadomościach widzisz: nowa szczepionka na COVID Pfizera wymaga do przechowywania temp -70C (-94F), dużo niższej niż na Biegunie Północnym. Nie przechowywana w tej temperaturze, jej składniki zaczynają się rozkładać i nie działa. Teraz Pfizer twierdzi, bez dowodów, że ta szczepionka jest „90% skuteczna”. Ale to twierdzenie to tylko trochę więcej niż korporacyjna propaganda wymyślona w celu poszybowania w górę akcji, przez fałszywe prognozy.

A dlaczego te szczepionki wymagają w ogóle temp. -70C?

Odpowiedź, jak się okazuje, jest – bo zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki nigdy wcześniej nie stosowane w szczepionkach.

Jak wyjaśnił artykuł z 6 sierpnia /Children’s Health Defense explained in an August 6th article, „szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderna, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy / polyethylene glycol (PEG)”.

CHD tak to tłumaczy:

Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach staje się coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych reakcji immunologicznych wiązanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji.

Ok. 7 na 10 Amerykanów już może być wrażliwych na PEG, co może poskutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi.

Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dostanie aprobatę FDA, to wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy – i potencjalnie katastrofalny.

Dokumenty i publikacje Moderna pokazują, że firma dobrze wie o ryzykach bezpieczeństwa wiązanymi z PEG i innych aspektach jej technologii mRNA, ale bardziej troszczy się o zyski.

Więcej na video the Health Ranger channel on Brighteon.com.

Lipidowe nanocząsteczki wywołują reakcje hiper-zapalne w organizmie, prowadząc do poważnych reakcji, hospitalizacji, i potencjalnie ŚMIERCI

Dlaczego używa się LNPsów (Lipidowe Nanocząsteczki) w szczepionkach? CHD wyjaśnia dalej:

LNPsy „hermetyzują mRNA by chronić je przed degradacją i promować wchłanianie komórkowe”, i dodatkowo, wzmocnić układ odpornościowy (właściwość którą naukowcy zajmujący się szczepionkami potajemnie nazywają „nieodłącznymi właściwościami adiuwanta” LNP).

Inaczej mówiąc, LNPsy są adiuwantami, czyli po wstrzyknięciu mają wywołać reakcje hiper-zapalne w organizmie. To jest w celu wytwarzania przeciwciał, które później ułatwią producentowi szczepionki rościć sobie prawo do wysokich wskaźników „skuteczności”, nawet kiedy te adiuwanty wywołują poważne niepożądane reakcje.

Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Modernę, u 100% osób w grupie badanej szczepionki w wysokiej dawce wystąpiły niepożądane reakcje.

Brytyjski rząd przygotowany na falę po-szczepionkowych zgonów

Niepożądane reakcje wywołane przez szczepionki mRNA są tak powszechne, że brytyjski rząd potwierdził ostatnio, że oczekuje ogromnej fali „niepożądanych skutków” po tej na COVID. Jak napisałem we wcześniejszym artykule, „FALA ŚMIERCI PO SZCZEPIONKACH: rząd W Brytanii zabiega o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako ‚bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjenta’” / VACCINE DEATH WAVE: UK government posts bid for AI system to process the expected flood of COVID-19 vaccine injuries and side effects described as a ‘direct threat to patient life’“.

Ten zabieg wyjaśnia, słowami rządu:

MHRA pilnie poszukuje instrumentów sztucznej inteligencji / AI do przetwarzania oczekiwanej wysokiej liczby niepożądanych skutków ubocznych / ADR szczepionki na COVID-19, i zapewnienia nie pominięcia żadnych szczegółów tych reakcji.

Inaczej mówiąc, oni już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi.

David Knight pokazał dziś w swoim programie brytyjskiego „demaskatora”, który ujawnił, że adiuwanty w tej szczepionce wykazują współczynnik sterylności  97% u kobiet po szczepionce. To się dzieje kiedy oddasz swoją syntezę białek złym korporacjom realizującym globalny  program depopulacji:

Zgony po szczepionce na coronavirusa zostaną uznane za zgony na covid-19, żeby podtrzymać to oszustwo

Co najważniejsze, kiedy ludzie zaczną umierać po tych szczepionkach, establishment medyczny zakwalifikuje je wszystkie do zgonów z powodu covida, żeby dalej twierdzić, że pandemia ulega pogorszeniu.

To wyprodukuje zupełnie nowy cykl zgonów, histerię medialną i politykę obowiązkowych szczepień. Te z kolei zabiją jeszcze więcej osób, karmiąc się tą samą pętlą sprzężenia zwrotnego, co skutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób.

W końcu szczepionki same prawdopodobnie zabiją więcej ludzi niż coronavirus. I dojdziemy do autorytarnego koszmaru medycznego George’a Orwella, kiedy „leczenie” podtrzymuje kontynuację pandemii, kiedy całe oszustwo pandemiczne wykorzystuje się do zmiażdżenia wolności człowieka i zniewolenia ludzi w ich własnych domach i mieszkaniach, na całym świecie.

To dzieje się kiedy pozwolisz Wielkiej Farmie dogadać się z Deep State w celu zmiażdżenia wolności człowieka i na realizację ostatecznego celu masowego ludobójstwa na rasie ludzkiej.

Niewątpliwie Bill Gates teraz celebruje, jeszcze zanim rozpoczną się masowe zgony.

Jeśli chcesz to wszystko przeżyć, za wszelką cenę sprzeciwiaj się tej szczepionce. Sprzeciwiaj się przemocy szczepionkowej na każdy sposób samoobrony, jaki znasz, albo zostaniesz zabity.

Nawiasem mówiąc, szczepionka AstraZeneca zawiera komórki abortowanych dzieci – 14-tygodniowych chłopców. Dlatego kiedy zostaniesz nią zaszczepiony, to będzie kanibalizm medyczny, i będziesz popierał przemysł zbierania części ciał niemowląt dla zysku (jak w sklepach  Planowanego Rodzicielstwa / Planned Parenthood).

https://www.distributednews.com/475569.html

tłumaczenie: Ola Gordon

Opublikowano za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-powod-wymogu-tak-niskiej-temp-dla-covid-szczepionki-pfizera-zawiera-eksperymentalne-elementy-nanotech-nigdy-wczesniej-nie-uzywane-w-szczepionkach-2020-11

13 odpowiedzi na “Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach”

Skrót życia i działalności Prezesa ZdP:

 • ostatnie 18 lat życia bez odprowadzania składek ZUS, podatków do US – brak tzw. lat pracy
 • nieodprowadzenie podatku do US po sprzedaży mieszkania
 • niepłacenie alimentów na własne dziecko
 • ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości
 • wystawiony list gończy za poszukiwanym Bogdanem M.
 • kilkumiesięczny pobyt w Zakładzie Karnym po ostatecznym zatrzymaniu, później dozór policyjny
 • związanie z partią Jakubiaka (ksywa „Morkisz demolka”)
 • próby „rozbicia” od wewnątrz struktur partii Jakubiaka (Federacja dla RP)
 • zniszczenie biznesu Partnerki i zarazem Wspólniczki
 • nieudana próba powrotu do polityki: ponownie Jakubiak oraz Liroy, Kukiz, Kornel Morawiecki
 • założenie Zjednoczeni dla Polski; motto „ludziom trzeba mówić to co chcą usłyszeć”
 • ponowne problemy z firmą Wspólniczki: firma na granicy upadłości wskutek błędnych decyzji B.M.
 • roztrwonienie oszczędności prywatnych Wspólniczki i jej rodziny
 • wyłudzenie pieniędzy od ludzi na rzecz „osoby potrzebującej” poprzez zbiórkę internetową
 • korzystanie z portali randkowych celem zawiązania nowych znajomości o charakterze erotycznym
 • romanse z kobietami zaangażowanymi w struktury ZdP, rozbijanie małżeństw
 • osoba narcystyczna, egoista, hipokryta

Jak widżi jewropejczyk nomada w swoim panstwie — .klamcą,oszustem.pszestępcą….A sam siebie on widżi po innemu—– robjącym udaną karjerę i wygodny interes…Teren nie kategorycznie polskę Tatry czy czeszski Morawy…a czy mongolski Tiań-Szań.z górą Dżydan…Dla nomada interes wszędżie. On nie kłamie,nie zradza,nie nie spszedaję..a robi interes.Robi to co robiw setki i tyszięcy pokoleń wsteć…poluwaw na pliemiona tworczych cywilizacij i zbiraw ich dobro..
Myśliwie i zbiracie… tak ot one jaki..
Wielka(ołbrzymia )rasa nomadów ze wszystkich stron karzdą epochę mordowała i gwałciła mirnyj jewropejski lud. …zostawjając po sobie swoję newidoczne ale skuteczne wojsko bastardów(mieszńców)…troskliwię chodowanych naiwnymi rdzennymi obywatelami….
I teraz ten monstr nie tylko podejmyję głowę..ale mocno uchwycziw Polskę i zaczyna rzreć ..całoścju jak gad-anakonda.
A zombowany lud panićno szuka mificznego rzyda z doliny plemieni zmiinego (samonazwa!!! ich)-Dżydan.
A oczewistość bardzo gorsza.(((…bo rzydy tylko jeden fragment ogromną rasy nomadów….Tak jak Polacy–fragment Jewropejską rasy..
Poku wszyscy tropją rzyda…. nomady obsiadły jak pchły kundla..
I niebiezpeka w tym że karzdy nomad może w każdą chwilę nazwać się rzydem……kturego chronią prawo i sprawiedliwie śriud narodów)))
A Poliaka jeszcze nie ..nie chronią.. tylko gazują,pałują,
https://antropollustro.wordpress.com/

Ja już jestem zaszepiony przeciwko każdej szczpepionce – jak mój organizm zwalczył śmiertelne stężenie 4,4 promila alkoholu i przeżył, to jest uodporniony, i ze szczepionka sobie też poradzi , a takie litry alkoholu i tak już zmieniło moje RNA.

Ja chce sie szczepic ! Nie chce umierac na Korone ! Wszystkie wazne leki maja dzialanie uboczne. Ta szczepionka zostala stworzona nowa metoda ingerencji w RNA wirusa. Innych mozliwosci nie Ma na dzien dzisiejszy.

Ogarnij sie kobieto i wyłącz telewizor..
Nie masz zielonego pojęcia co piszesz..
Szkoda mi Ciebie, ale Twój wybór..
Weź dziś apap, bo jutro będzie może boleć Cię głowa..

Michal MISIORRR
(WREALU24)
?W Czym ta Polska Wielka? No wczym?

WIELKA SWOIM DUCHIEM,DANYM OD BOGA-TWORCA.Polski narod nalerzy do jewropejska rasy(nie mylic z dziszejszymi bastardami nomadow,ktorzy skradli jewropejska genetyke i jasny kolier skury ale nie moda skrasC DUCHA!!!!! I za to CHWALA BOGU!!!).
DurzA mowjA o wojnie polsko-polskej…O walczacych dobrych ze zlymi..
I nie zrozumjesz w tym nic..bo nie chodzi o dobrocie czy niedobrocie liudzi..
A sprawa w INNOJ konstrukcji duszy etnicznego Poliaka…ktora jemu dana ot urodzenia.(!!)
Ona ma wlasciwoSC slyszac Boga(Tworca neba i zemie..a nie Jachwe.)
i ma zdolnosc prosic u Boga i byc uslyszanym.Nu i juz!!!
Reszta liudi(dobry , malo dobry i sriednie dobry…) nie maja taka wlasciwosci(((
po uszkodzeniu (genetysznym)..Bo oni sa potomkami obcych..
.temu oni slysza Jachwe (pod rorznymi nazwami w zalerznosci ot miejscowosci..
..i muwia ze Boga NIEMA a jest tylko Jachwe,abo inny..))))
I wychodza na ulicy!!zeby glosic wszyscym prawde !!
Ale jaka??Swoja prawda!!–ktora nie ZNA BOGA !!
To nie jest wojna partij,rochow,narodow,kultur,swiatopoznan..
To kripto wojna ras–nomadow z narodem Boga Tworca.
https://antropollustro.wordpress.com/

@Prawdziwy Polak #Bosak2025 ”
POPISowskim, lewackim ” to pszynalerznosc do partii,organizacji,zgromadzenia.Ale te osoby pszechodza z jedna w drude i z powrotem.. jednocza sie i dzelia sie… i nic z tego nie zrozumiec..A znaczy..nic z tego nie wynika.
A jeszli ich okreslic genetyczno , to wstaje wszystko na swoje miejsce.BO! Jest POLIAK(nalerzy do jewropejska rasy-i jest gospodarzem kraju) i sa inni(!!!)
A inni?
Inni skladaja sie z genetycznych bielorusin,gen. ukraincew,gen.rosian,litwinow..kturzy nalerza do jewropejska rasy.
I tu SAME WARZNE I CIKAWE! UWAGA..
W kategorje INNI wchodza potomkowe nomadyjskich plemion!! bardzo polskoezycznych))).
kturzy nazywaja sie bielorusami, ukraincami,rosjanami,litwinami,…rzydami..w zalerznosci od sytuacji.
To bastardowie z okupacij rurznych epoch– z awstro-wegerskej,niemieckej,rosijskej i zapomnianej wszystkimi–galicijskej.
Wszyscy posiadaczy haplogruppy R1b czasem z dodatkiem J,
Nu i wtedy wszystko jasne–kto tu chodzi,i co tu tak smierdzi
https://antropollustro.wordpress.com/

Dodaj komentarz: