Kategorie
Społeczeństwo

Coronavirus 5G Connection

Jest bardzo ważnym czynnikiem przy próbie zrozumienia wybuchu epidemii koronaawirusa (wcześniej w skrócie 2019-nCoV, obecnie COVID-19). Różni niezależni badacze w sieci, od około 2-3 tygodni, zwracają uwagę na coronavirus-5G pomimo faktu, że Google (jako samozwańczy NWO Cenzor-in-Chief) robi wszystko, co w jego mocy, aby ukryć i oczyścić wszystkie wyniki wyszukiwania pokazujące połączenie. Połączenie z coronavirusem 5G nie oznacza, że połączenie z bronią biologiczną jest fałszywe (nie jest to przypadek albo-albo), ale raczej rozszerza zakres całego zdarzenia. Wuhan był jednym z miast testowych wybranych do wprowadzenia na rynek chiński 5G; 5G pojawiło się tam 31 października 2019 roku, prawie dokładnie 2 miesiące przed wybuchem epidemii koronaawirusa. Tymczasem wiele dokumentów naukowych dotyczących wpływu 5G na zdrowie potwierdziło, że powoduje on objawy podobne do grypy. Niniejszy artykuł ujawnia różne powiązania stojące za zjawiskiem koronaawirusa, w tym to, jak 5G może zaostrzyć lub spowodować chorobę, którą przypisuje się nowemu wirusowi. Królicza dziura jest głęboka, więc zanurkujmy.

5G – Rodzaj ukierunkowanej broni energetycznej

Na głębszym tle 5G, Wiele osób na całym świecie, w tym zaniepokojeni obywatele, naukowcy, a nawet urzędnicy państwowi, zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa związanego z 5G. Dlatego też został on już zakazany w wielu miejscach na świecie, takich jak Bruksela, Holandia oraz części Szwajcarii, Irlandia, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, USA i Australia. Przecież 5G to nie tylko kolejna generacja łączności mobilnej po 4G; to radykalny i zupełnie nowy rodzaj technologii – technologia wojskowa stosowana na polu walki, która jest obecnie “wdrażana” (termin wojskowy) w sferze cywilnej. Jest to broń etapowa sprzedawana i przebrana za system łączności przede wszystkim wtedy, gdy wykorzystywane przez nią pasma częstotliwości (24GHz – 100+GHz łącznie z MMW [fale milimetrowe]) są takie same jak w Aktywnych Systemach Zaporowych, czyli kontroli tłumu. Nawet Główny nurt Wikipedii opisuje Aktywne Systemy Zaprzeczania jako ukierunkowaną broń energetyczną; rozprasza tłumy, wystrzeliwując w nie energię, powodując natychmiastowy i intensywny ból, w tym uczucie pieczenia skóry. Pamiętaj, że broń energetyczna skierowana (DEW) stoi za upadkiem Twin Towers w dniu 9/11 i fałszywymi kalifornijskimi “dzikimi ogniskami”.

Objawy choroby mikrofalowej EMF.

Wielu naukowców ostrzegało przed niebezpiecznymi skutkami zdrowotnymi 5G. Na przykład, w Apelu 5G z 2017 roku zatytułowanym “Naukowcy i lekarze ostrzegają przed potencjalnymi poważnymi skutkami zdrowotnymi 5G”, naukowcy ostrzegali o szkodliwości niejonizującego promieniowania RF/EMF:

“Skutki obejmują zwiększone ryzyko zachorowania na raka, stres komórkowy, wzrost szkodliwych wolnych rodników, uszkodzenia genetyczne, zmiany strukturalne i funkcjonalne układu rozrodczego, deficyty uczenia się i pamięci, zaburzenia neurologiczne i negatywny wpływ na ogólne samopoczucie ludzi. Szkody wykraczają daleko poza rasę ludzką, ponieważ istnieje coraz więcej dowodów na szkodliwy wpływ na rośliny i zwierzęta”.

Jeśli posłuchasz Marka Steele’a i Barrie Trower’a, poznasz przerażające skutki działania 5G. W tym wywiadzie Trower powtarza powyższy cytat, stwierdzając jak 5G niszczy system odpornościowy drzew i zabija owady. Ujawnia on jak w 1977 roku 5G było testowane na zwierzętach w nadziei na znalezienie broni. Rezultatem była ciężka demielinizacja – rozerwanie osłony ochronnej komórek nerwowych. Niektóre narody zauważają obecnie 90% utratę owadów (w tym owadów zapylających jak pszczoły), które gromadzą się wokół słupów lampowych, w których zainstalowano 5G.

Wuhan Military Games and Event 201 Simulation

Jeśli kopiesz wystarczająco głęboko, pojawiają się niepokojące powiązania między 5G a mężczyznami, którzy opracowali lub opracowują szczepionki na nowe wirusy, takie jak ebola, zika i nowy koronaawirus COVID-19. W fantastycznej pracy badawczej, autorka pod pseudonimem Annie Logical napisała artykuł Corona Virus Fakery And The Link to 5G Testing, który przedstawia połączenie pomiędzy 5G a koronaawirusem. Istnieje mnóstwo informacji, więc będę rozbić wszystko , aby uczynić go bardziej zrozumiałym.w 2019 Wuhan gościł wojskowych z całego świata i specjalnie testy 5G (po raz pierwszy w historii). Również 18 października 2019 roku w Nowym Jorku, Johns Hopkins Center we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) i Fundacją Billa i Melindy Gatesów gościł Event 201 – “Ćwiczenie na wypadek pandemii”, które jest symulacją pandemii. Zgadnijcie, jakiego wirusa wybrali do swojej “symulacji”? Koronawirus! Zgadnijcie, jakich komórek zwierzęcych używają? Komórek świńskich! (COVID-19 został pierwotnie zgłoszony jako pochodzący z targu owoców morza, a ryby, o których wiadomo, że są karmione odpadami wieprzowymi). Wydarzenie 201 obejmuje ONZ (ponieważ WEF ma obecnie umowę partnerską z ONZ), Big Pharma (Johnson and Johnson), Bill Gates (kluczowa postać w opracowywaniu szczepionek, mikroczipów ludzkich i Agendy 2030) oraz CDC Chin i Ameryki. Uczestnicy wydarzenia 201 zalecili, aby rządy zmusiły firmy z sektora mediów społecznościowych do zaprzestania rozpowszechniania “fałszywych wiadomości” i aby ostatecznie jedynym sposobem kontroli informacji było to, aby WHO (Światowa Organizacja Zdrowia, część ONZ) była jedynym centralnym dostawcą informacji podczas pandemii.

Inovio, Electroporacja i 5G

Jak podano 24 stycznia 2020 roku, amerykańska firma biotechnologiczno-farmaceutyczna Inovio otrzymała dotację w wysokości 9 milionów dolarów na opracowanie szczepionki na koronaawirus. Inovio otrzymał dotację pieniężną od Koalicji na rzecz Innowacji w zakresie Gotowości do Epidemii (CEPI), jednak posiada już istniejące partnerstwo z CEPI; w kwietniu 2018 r. otrzymał 56 mln dolarów na opracowanie szczepionek na gorączkę Lassa i Syndrom Oddechowy Bliskiego Wschodu (MERS). CEPI została założona w Davos przez rządy Norwegii i Indii, Wellcome Trust … oraz uczestników Event 201: Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz WEF. CEO CEPI jest byłym dyrektorem BARDA (US Biomedical Advanced Research and Development Authority), która jest częścią HHS. Inovio twierdzi, że opracowali szczepionkę przeciwko koronaawirusowi w ciągu 2 godzin! Na pierwszy rzut oka takie twierdzenie jest absurdalne; bardziej prawdopodobne jest, że kłamią lub że już mieli szczepionkę, ponieważ wiedzieli, że koronaawirus nadchodzi i ma zostać uwolniony.

Więc kto jest właścicielem i prowadzi Inovio? Dwóch kluczowych ludzi to David Weiner i dr Joseph Kim. Weiner był kiedyś profesorem uniwersyteckim Kima. Weiner był zaangażowany w opracowanie szczepionki na HIV i zika . Kim był finansowany przez Merck (duża firma Big Pharma) i wyprodukował coś o nazwie Porcine Circovirus (PCV 1 i PCV 2). Jak wspomniano powyżej, istnieje związek pomiędzy świńskimi szczepionkami/świńskim DNA a koronaawirusem; Annie Logical zauważa, że “od dawna wiadomo, że owoce morza na tym obszarze są karmione świńskimi odpadami”. Kim służył przez 5 lat jako członek Rady Globalnej Agendy WEF – kolejnego organu pchającego Nowy Światowy Porządek pod hasłem Agenda 2030 Global Governance.

Weiner jest pracownikiem i doradcą FDA, jest uważany za eksperta w dziedzinie technologii DNA i pioniera nowej metody przenoszenia DNA zwanej elektroporacją – techniki mikrobiologicznej, która wykorzystuje impuls elektryczny do tworzenia tymczasowych porów w błonach komórkowych, przez które mogą być wprowadzane do komórki substancje takie jak chemikalia, leki czy DNA. Technika ta może być wykorzystywana do podawania szczepionek DNA, które wstrzykują obce DNA do komórek gospodarza, które zmieniają DNA gospodarza. Oznacza to, że jeśli weźmiesz szczepionkę DNA, pozwolisz, aby Twoje DNA zostało zmienione! Jakby szczepionki nie były już wystarczająco przerażające… ale oto kopniak: elektroporacja wykorzystuje fale impulsowe. Zgadnij, co jeszcze wykorzystuje fale impulsowe? 5G! To albo zaskakujący przypadek, albo dowód, albo złowieszczy koronaawirus 5G. Annie pisze:

“[Ta sama akcja, którą technologia 5G wykorzystuje w falach impulsowych i koronaawirusie rozpoczęła się podobno na obszarze Chin, który wprowadził technologię 5G! Widzimy więc, jak genetycy wykorzystujący naukowców manipulują elementami składowymi naszej egzystencji i co jest niepokojące, to fakt, że profesor Wiener jest pionierem HIV i wiemy, że wkrótce po tym, jak miliony ludzi w Afryce otrzymały szczepionki przeciwko polio, pojawił się HIV. Dopracowali oni sztukę wstrzykiwania zwierząt lub ptakow DNA do ludzkich chromosomów, co zmienia nasze DNA i powoduje takie rzeczy jak krwotok, gorączkę, raka, a nawet śmierć”.

Koronawirus wywołany przez człowieka

Mówiąc o HIV (co nie jest tym samym, co AIDS, ale to już inna historia), pamiętaj też, że grupa indyjskich naukowców opublikowała swoje badania, że wirus ten został stworzony przez człowieka i miał wkładki z HIV. Stwierdzili oni, że 4 oddzielne geny HIV zostały losowo osadzone w koronaawirusie. Te geny jakoś zbiegały się, aby stworzyć receptory na wirusie, które były identyczne z HIV, co było zaskoczeniem z powodu ich przypadkowego umieszczenia. Oni także specyficznie stwierdzali że to prawdopodobnie zdarza się naturalnie W jeszcze jednym przykładzie agresywnej cenzury naukowcy ci zostali zmuszeni do wycofania swojej pracy.

5G i Electroporacja DNA Szczepionki – Obie produkujące pulsujące fale EMF

Rozważmy przez chwilę konsekwencje tego faktu. Technologia ta pozwala na wykorzystanie EMF do otwarcia porów skóry i wstrzyknięcia obcego DNA do krwiobiegu i komórek. Jest to skrajne naruszenie twojej cielesnej suwerenności i może mieć długofalowe skutki z powodu mutacji genetycznej – zmiany twojego DNA, które jest biologicznym planem i fizyczną istotą tego, kim jesteś.

Co jeśli 5G imituje elektroporację? Co jeśli 5G może zrobić na dużą skalę, to co robi electroporacja na małą skalę? Wiemy już, że 5G ma potencjał mutagenny (niszczenie DNA). Częstotliwości, których używa 5G, szczególnie 75-100GHz, oddziałują na strukturę geometryczną naszej skóry i kanały potowe, działając na nie jak transmisja docierająca do anteny i mająca zasadniczy wpływ na nas i nasz nastrój.

Co jeśli 5G jest używane do otwierania skóry osób w Wuhan, aby umożliwić łatwiejszą infiltrację nowego koronaawirusa z bronią biologiczną?

Szczepionki obowiązkowe, wyludnienie i transhumanizm

Więc, co jest na dnie króliczej dziury koronaawirusowej 5G? Sugerowałbym, abyśmy znaleźli obowiązkowy program szczepień, program wyludnienia i program transhumanistyczny (poprzez szczepionki DNA). Kluczowe postacie i grupy, które to zaplanowały, mają już tę szczepionkę, podobnie jak w przypadku innych epidemii, które wybuchły (SARS, ebola i zika). Weiner ma nawet powiązania z HIV/AIDS, a jeśli zanurzysz się w to tak jak Jon Rappoport, znajdziesz w tej historii luki.

To ta sama gra z epidemią/pandemią, która toczy się co 2-3 lata. Jest kilka jej wersji. W pierwszej wersji wymyślasz wirusa, podkręcasz go, przerażasz ludzi, robisz nieskuteczne i niejednoznaczne testy (np. jak test PCR, który mierzy, czy fragment wirusa jest obecny, ale nie mówi ci, czy rzeczywiście spowodowałby chorobę), nadmuchujesz liczbę ciał, usprawiedliwiasz kwarantannę / stan wojenny i piorą mózg ludziom myślenie, że muszą kupić (toksyczną) szczepionkę i wprowadzić obowiązkowe szczepienia. Nie potrzebujesz nawet prawdziwego wirusa lub patogenu do tej wersji. W drugiej wersji tworzysz wirusa jako broń biologiczną, uwalniasz go jako test, udajesz, że jest to naturalna mutacja, obserwujesz, ilu ludzi zabija (co pomaga w programach eugenicznych i wyludniających się), ponownie usprawiedliwiasz stan wojenny, ponownie usprawiedliwiasz potrzebę obowiązkowych szczepień, a nawet udajesz zbawcę szczepionki, która go zatrzymuje. Jako odmianę tej drugiej wersji można nawet opracować broń biologiczną specyficzną dla danej rasy, aby w ramach strategii geopolitycznej zmniejszyć populację rywalizujących ze sobą narodów lub wrogich ras. Ten artykuł sugeruje, że koronaawirus jest bardziej ukierunkowany na Chińczyków/Azjatów niż na innych, i z pewnością świadczy o tym oficjalne liczenie zgonów, choć zawsze trudno jest zaufać statystykom rządowym. Annie Logical daje jej do zrozumienia:

“Robota oszusta idzie tak.

Krok 1) otrucie populacji celowo w celu stworzenia choroby, która nie występuje i nigdy nie wystąpi naturalnie”.

Krok 2) zrównać celowo stworzoną chorobę jako spowodowaną przez coś niewidocznego, poza sferą kontroli lub wiedzy przeciętnego człowieka

Etap 3) stworzyć toksyczną szczepionkę lub lek, który zawsze miał na celu zatrucie populacji do przed wczesnej śmierci

Etap 4) Zatrucie szczepionką lub lekiem przedstawić jako choroba, która nigdy nie istniała, jest znacznie gorsze niż przewidywano.

Etap 5) zwiększenie początkowego zatrucia, które jest wprowadzane do obrotu jako podróbka choroby, a także zwiększenie ilości szczepionek i leków, aby rozpocząć gromadzenie się ciał w stratosferze

Krok 6) powtórzyć jak najwięcej razy na nieświadomej ludności, ponieważ zabijanie ludności w ten sposób (sztuka ustawiania ludzi w kolejce, aby zabić się trucizną…… znaną jako metoda “miękkiego zabijania”) jest jedynym legalnym sposobem, aby upewnić się, że takie eugeniczne operacje mogą być wykonywane na masową skalę i na widoku”.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/198090568475061/

Dodaj komentarz: