Kategorie
Społeczeństwo

Dziadoland

Wyobraźcie sobie, że mieszkacie w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, mieszkają tam wasze dzieci, jakie są już Amerykanami, Brytyjczykami, czy Australijczykami. Czy Ci ludzie, którzy uciekli z Polski, by sobie poprawić standard życia, żyć wygodniej i bez stresu są zdolni napisać prawdę o USA, Australii, Wielkiej Brytanii, ujawnić niewygodne dla miejscowej władzy fakty i dowody ?

Chciałbym poruszyć bardzo ważny temat , który wywoła na pewno lawinę komentarzy. Chodzi mi o Polaków którzy wyjechali z Polski do innych państw. Najbardziej aktywną grupą są w internecie Ci z USA, z kraju który oficjalnie przejął właśnie permanentną kontrolę nad Polską.

Czy sądzicie, wobec planów światowej elity, że amerykańskie służby nie były zainteresowane przejęciem kontroli, skanalizowaniem przekazu do Polski z drugiej strony Atlantyku ? Zobaczcie, wszyscy z USA w zasadzie piszą tylko o QNON i “komunistach” , a przecież od dawna wiadomo, że “komunizm” to produkt ponadnarodowej elity, przed wszystkim tej amerykańskiej, wymyślony przez Żydów, by podbijać inne państwa od środka, rękoma ogłupionych ideologią mas robotniczo – chłopskich.

Stany Zjednoczone od dekad używają Polski , posługują się Polską. Polska w strategii amerykańskiej polityki to kraj kluczowy, pomiędzy Europą i Azją, Rosją , Niemcami i Francją, Skandynawią i południem Europy. Świadome tego faktu elity żydowskie ( amerykańskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie ), znając plany światowej elity, już w XIX wieku wybrały Polskę, gdyż kontrolując Polskę mogą ucierać interesy z globalnymi mocarstwami, popychać do przodu ideę budowy Wielkiego Syjonu. Nie przypadkiem syjonistyczna elita nakazała Żydom emigrować do Polski w XIX wieku, i liczba Żydów skoczyła pod zaborami z 600 000, wtedy kiedy Polska miała jeszcze miała 990 000 km2 powierzchni, do 3,4 mln w ciągu zaledwie 50 lat.

Żydzi wiedzieli już około roku 1870 że Rosja Carska przestanie istnieć, że znikną Austro-Węgry, że planowane ZSSR nie uzna rozbiorów. Nie ukrywajmy tego, Żydzi mieli ogromny wpływ na odrodzenie Rzeczpospolitej i stawiali warunki, państwo żydowskie w państwie polskim ( Mały Traktat Wersalski ).

Przypomnę że to elity USA stworzyły ZSSR i III Rzeszę. Jak ktoś dziś temu zaprzecza to bezczelnie kłamie, dowody są przytłaczające. Te elity nakazały armii radzieckiej nie udzielnie pomocy Powstańcom Warszawy, i jeszcze przed 1938 rokiem uzgodniły że ZSSR po II wojnie będzie okupować Polskę.

Emigrację trzeba podzielić na dwie zasadnicze grupy, Jedna część to Ci prześladowani i nękani przez samych Polaków, którzy zmusili ich do ucieczki z kraju. To ofiary działań zazdrosnych i mściwych rodaków , kapusi i szmalcowników i aparatu bezpieki. Druga grupa poszła na łatwiznę i korzystając z otwartych granic wyjechała na zmywak i na wózki widłowe, by żyć bez stresu. Część z tych, z obu grup, zapuściła już korzenie, a 95% wszystkich emigrantów deklaruje że nie zamierza wracać do kraju i trudno im się dziwić.

Aparat władzy, ten przed 1989 roku , jak i ten po 1989 roku nie odebrał Polakom którzy opuścili Polskę obywatelstw. Zrobiono to celowo. Rządy przed 1989 , a szczególnie te po 1989 roku dobrze żyły i żyją dzięki miliardom słanym przez rodaków z zagranicy. Polska okupowana jest po to żeby nie odrodziła się nasza gospodarka, żeby Polska nie stała się znowu krajem suwerennym. Szczególnie pilnują tego Niemcy, Rosjanie i Żydzi, wszyscy uwikłani w zbrodnie przeciwko Polsce i Polakom, codziennie czujni w obawie przed rewanżem i zemstą.

Dlatego Polska jest zacofana, ma fatalną armię, szkolnictwo, nie jest zdolna wygenerować niczego. W takim państwie żyć może dobrze tylko wąska grupa władzy kosztem reszty społeczeństwa. I ona depcząc naród od 1945 roku pławiła się w luksusie, pasożytowała na społeczeństwie. Dlatego pisałem o tym, że w PRL- u prawdziwe było tylko bogactwo ciemiężącej naród wąskiej elity. Nie było żadnego komunizmu i socjalizmu, był system rodem z antycznych Imperiów – FEUDALIZM, Polacy pracowali na majątku ukrytego w cieniu właściciela. Mienie państwowe tak naprawdę nie było państwowe, tylko scentralizowanego, ukrytego aparatu władzy, sterowanego zza Oceanu za pośrednictwem Moskwy.

To z tego powodu tak ważna jest emigracja, ta wąska elita żyje z tego co złupi na polskich dziadach, non stop podnosząc podatki, a przede wszystkim z tego co przyślą tu rodzinom emigranci. Czy to nie genialne, zniszczyć komuś życie, żeby ofiara do końca życia słała oprawcy przelewy ?

Ta epoka dobiega końca, bo RESET jakiego jesteśmy świadkami, o czym pisałem tyle razy, zmusi do jednego miejsca pobytu i rzeka forsy do Polin zacznie wysychać, bo emigranci zaczną inwestować w swoje życie za granicą. Jaką siłą dysponuje nasz kraj sami widzicie. Gowin wiosną powiedział, że starczy Polsce na dwa miesiące, teraz władza nie chce ogłosić ustawy, bo podniesienie wynagrodzeń w służbie zdrowia doprowadzi nasz kraj do upadku. PORA SOBIE UZMYSŁOWIĆ ZE JESTEŚMY DZIADOLANDEM, a to nowe, co nas otacza, jest potworni zadłużone i w znakomitej większości już nie polskie.

Część emigrantów nienawidzi Polski i wszystkiego co polskie, to ci którym sami Polacy i bezpieka dali w kość. To także nie przypadek. Władze okupacyjne Polski celowo w ten sposób niszczyły Polaków, by Ci za granicą dożywotnio nienawidzili kraju i życzyli upodlonemu, polskiemu, szczurzemu plemieniu jak najgorzej, robiąc wszystko by zaszkodzić Polsce i Polakom. Nie dziwi mnie to że dziś część z nich celowo oszukuje w internecie, robi naiwnym rodakom wodę z mózgu. Jest jeszcze druga grupa, ci którzy wyjechali po to żeby żyć wygodnie. Ci musza się przebić, a ci którzy już za granicą zapuścili korzenie wynieść kolejne pokolenia na wyższy pozom.

Nie muszę nikomu tłumaczyć jak tłumnie Polacy zapisywali się dobrowolnie do bezpieki, w kraju by czerpać z tego korzyści majątkowe. Nie zdziwiłbym się gdyby PODOBNIE BYŁO w USA, Wielkiej Brytanii, czy Australii. Ci ludzie płacą podatki już tam, wiążą swoja przyszłość z obecnym centrum swoich interesów życiowych, chcą lepszego życia, przenieść swoje dzieci na wyższy poziom, będą drapać pazurami żeby jak najszybciej osiągnąć stan maksymalnego, ekonomicznego bezpieczeństwa.

Z powyżej podanych powodów, radzę WAM wszystkim sprawdzać, weryfikować podawane informacje w internecie. Trzeba usuwać z obiegu plotki, wyłączać głuchy telefon. Liczę na to że w pierwszej kolejności zaczniecie ode mnie, przeczytacie literaturę na jaką się powołuję, sprawdzicie podawane przeze mnie fakty u źródła. Wtedy Nasza obecność w internecie ma sens, kiedy czegoś się uczymy. Tylko w ten sposób możemy zmienić niekorzystny dla nas kierunek wydarzeń , kiedy trafnie będziemy w stanie ocenić otaczającą nas rzeczywistość i nie będziemy tracić sił i energii na dmuchanie balona, który zaraz z hukiem pęknie. Manipulatorzy, spece od sterowania ludźmi dobrze wiedzą, że ci którzy się zaangażują w kłamstwo nigdy nie przyznają się do błędu,, będą bronić tego kłamstwa za wszelką cenę. Dlatego warto się angażować w rzeczy sprawdzone i wiarygodne.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: