Kategorie
Społeczeństwo

Wolność

Rejestracja numeru telefonu, rejestracja auta, rejestracja w przychodni lekarskiej. Broń to już ciężej zarejestrować. Można tak długo wymieniać. Obowiązkowe szczepienia, obowiązkowe badania, zakaz palenia trawy, zakaz palenia ogniska u siebie na podwórku, zakaz palenia fajek w swojej knajpie, zakaz picia piwka w parku, pozwolenie na sprzedaż tego i owego. Ubieranie się w odblaski, zapinanie pasów, zakazy, nakazy, ukazy, przykazy. Jesteś Polakiem … płać 85% podatki, płać ZUS niezależnie od tego czy masz z czego czy nie, zdobądź pozwolenie na zbudowanie domu, pozwolenie na łowienie ryb, pozwolenie na wycięcie drzewa, pozwolenie na jeżdżenie autem, pozwolenie na studnię, płać za auto, za wodę, za deszcz… A teraz powtarzajcie sobie “jestem wolny”….

Jesteście prawie wszyscy doszczętnie stuknięcii, jeśli uważacie to za stan normalny, a ci którzy mówią o wolności są kompletnie oderwani od rzeczywistości…

Jeśli naprawdę chcesz normalności i wolności zarejestruj się: https://zdp.org.pl/

Pomóż nam promować DEMOKRACJĘ PRYNCYPIALNĄ – system, które zlikwiduje partyjniactwo panujące w Polsce od ponad 30 lat !!!

demokracjapryncypialna.org

Dodaj komentarz: