Kategorie
Społeczeństwo

Reagan ojcem ludobójstwa

Starsze pokolenie uważa Ronalda Reagana za „ojca” wyzwolenia Polski z objęć ZSSR. To oczywiście przekonanie ugruntowane przez propagandę. Pisałem o tym wielokrotnie, ZSSR stworzyły amerykańskie elity, a skoro ZSSR od 1945 roku okupował zbrojnie Polskę, to PRL był także pod kontrolą tych amerykańskich elit.

W 1983 roku na dobre rozgorzała walka o fotel prezydenta USA. Przeciwko urzędującemu Ronaldowi Reaganowi stanął kuzyn Generała Pattona , cieszący się dużym poparciem społecznym, Larry McDonald Patton. Niestety, niewygodny Patton został zamordowany 01.09.1983 roku w sfingowanej przez Skull And Bones i GRU katastrofie KAL007, co otworzyło Reaganowi bramę do reelekcji. Jak głęboko Reagan był umoczony w zabójstwo 269 osób, pasażerów samolotu KAL007 tego nie wiemy, nie ulega jednak wątpliwości, że był wyjątkowo zainteresowany tym żeby Pattona usunąć ze swojej drogi.

To co zrobił Reagan w czasie drugiej swojej kadencji dowodzi, że za śmiercią Pattona stały także korporacje BIG PHARMY. Podpisane przez Reagana ustawy stworzyły system masowego mordowania i okaleczania ludzi, dlatego Reagan powinien być nazwany jednym z ojców światowego ludobójstwa. Komuś może się to wydać niedorzeczne, ale bez Reagana historia przemysłu farmaceutycznego potoczyłaby się być może inaczej. Reagan ma duży udział w szalejącej obecnie na świecie psychopandemii, wykreowanej po to żeby zaszczepić miliardy ludzi i doprowadzić ich do chorób, kalectwa i śmierci.

W listopadowych wyborach prezydenckich w listopadzie 1980 roku zwyciężył zdecydowanie Ronald Reagan. 12 grudnia 1980 roku Kongres uchwalił Bayh–Dole Act. To prawo było przełomowe, umożliwiło Uniwersytetom i małym przedsiębiorcom patentowanie odkryć pochodzących z badań finansowanych przez Państwowe Instytuty Zdrowia (NIH), głównego dystrybutora pieniędzy podatników na badania naukowe, a następnie udzielanie wyłącznych licencji firmom farmaceutycznym. Przedtem odkrycia dokonywane za pieniądze podatników były domeną publiczną, dostępną każdemu, kto chciał je spożytkować. Od tej pory Uniwersytety, mogły patentować wynalazki i sprzedawać licencje BIG PHARMIE , pobierając royalties (honorarium autorskie). Prawo to pozwoliło Instytutom Państwowym NIH zawierać transakcje z wytwórcami leków, umożliwiające transfer wynalazku do przemysłu.

Jeżeli ktoś szuka w jaki sposób skorumpowano moralną i odpowiedzialną do tej pory klasę średnią, naukowców, nauczycieli akademickich, lekarzy, geniuszy, to właśnie go znalazł.

W naszych realiach podobny proceder to działalność kryminalna, wykorzystywanie pieniędzy publicznych dla prywatnych interesów. Wybitni przedstawiciele nauki w USA nie czekali, cynicznie wykorzystywali pieniądze publiczne do pomnażania swojego prywatnego majątku. W ten sprytny sposób BIG PHARMA przerzuciła koszty tworzenia leków, terapii, wieloletnich prac I doświadczeń na rachunek frajerów, czyli obywateli USA. Jak wielkie to frajerstwo obrazuje następujący, hipotetyczny przykład. Naukowcy z Harvarda otrzymali 50 mln USD grantów na poszukiwanie terapii na pomoc chorym na stwardnienie rozsiane. Po kilku latach prac odkryli ciekawą kombinacje jaka hamowała rozwój choroby. Naukowcy i lekarze, biorący udział w projekcie badawczym, wynalezioną terapię opatentowali pod swoimi nazwiskami, jako współwłaściciele patentu, po czym zawarli umowę na produkcję terapii przez korporacje BIG PHARMY. Podatnicy sfinansowali prace, zarobili lekarze I naukowcy oraz BIG PHARMA, a obywatele otrzymali w nagrodę szalenie drogą terapię, i by przeżyć, często zmuszani byli do stopniowej wyprzedaży owoców swojej ciężkiej , wieloletniej pracy – majątku dorobkowego.

Bayh-Dole Act stworzył sieć powiązań pomiędzy przemysłem, uczelniami, lekarzami, klinikami, małymi przedsiębiorstwami technologicznymi. To stado wilków z czasem zatraciło jakąkolwiek wrażliwość, empatię, jego celem stał się zysk, tak hołubiony przez chicagowską szkołę ekonomii Miltona Friedmana. Wszyscy oni z czasem zdali sobie sprawę z tego, że będą bogaci jeżeli nieustannie ludzie będą chorzy, więc z równie wielka inwencją, to samo środowisko, zaczęło tworzyć prywatne,tajne laboratoria, gdzie łączono przyjemne z pożytecznym, zaczęto tworzyć choroby, wirusy, bakterie. To tam powstał HIV i ZIKA. To środowisko jest świadome, że leczenie jest nieopłacalne , bo pacjent zdrowy zmniejsza zyski, więc do dziś nikt tam nie szuka leku na raka , czy nadciśnienie.

Musicie sobie uświadomić, że nawet mała zmiana prawa może wywołać kolosalne reperkusje. Przy obecnej świadomości prawnej Polaków, wobec tego że większość wierzy w przysięgę Hipokratesa, a nikt nie śledzi tej bieżączki ustawodawczej, co tam majstrują Szumowski, Kaczyński i Spółka Zbrodniarzy, czarno widzę przyszłość ludu robotniczo – chłopskiego, żyjącego pomiędzy Bugiem i Odrą, Jest parę nacji zainteresowanych eksterminacją Polaków i ONE mogą spodziewać się nieoczekiwanej , aczkolwiek wydatnej pomocy ze strony CHCIWYCH LEKARZY, co większość z Polaków powinna sobie już uświadomić, po ośmiu miesiącach tej psychopandemii. Ja odpowiadam tylko za siebie, kilku lekarzy, moim zdaniem, już powinno wisieć na drzewach, ale tylko od Was drodzy Polacy zależy los Wasz i Waszych rodzin.

Wracamy do Reagana i jego DZIEŁA. W 1984 roku Kongres USA uchwalił Hatch-Waxman Act, serię praw, które stały się żyłą złota dla przemysłu farmaceutycznego i powiązanych z nim uczelni, klinik, prywatnych gabinetów, małych firm technologicznych. Ustawy te WYDŁUŻYŁY terminy patentów na leki i skojarzone terapie. Kiedy prawa wyłączności chronione patentem wygasają, kopie leków, zwane lekami generycznymi, wchodzą na rynek i ich cena drastycznie spada.

Dla obecnej pandemii najważniejsze znaczenie miała podpisana w 1986 roku przez Reagana ustawa Childhood Vaccine Injury Act (NCVIA). Jak pisałem wyżej ustawa Bayh–Dole Act przerzuciła na obywateli koszty tworzenia leków i terapii. Ustawa NCVIA zdjęła z bark BIG PHARMY, podmiotów prowadzących badania, doświadczenia, projektujących, tworzących i produkujących szczepionki, odpowiedzialność za ich skutki I przeniosła tradycyjnie je na frajerów, czyli na obywateli. Państwo, z podatków obywateli stworzyło fundusz, z którego pokrywane są szkody wywołane szczepieniami. W taki oto sposób powstał przemysł śmierci, którego ofiarami padły miliony dzieci, kobiet, mężczyzn z całego świata, Zdjęto BIG PHARMIE kaganiec, z ziejącej nienawiścią chciwej mordy, i zaczęła brutalnie gryźć I kąsać i robić na tym niewyobrażalne pieniądze.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: