Kategorie
Społeczeństwo

Latami uczono nas jaki to waleczny Naród – Polacy !

I nie były to bajki ! Walczyliśmy zawsze, broniliśmy innych, nasi dziadkowie i babcie to przeżyli a co z nami ?

Przykro to mówić, ale obecnie na tle społeczeństw Europy, Niemców, Włochów, Francuzów, Czechów, Słowaków, Anglików i wielu innych Narodów wypadamy jak wasale bez prawa do czegokolwiek ! Oni protestują… Wy słuchacie się mediów nie dbając o własną przyszłość i prawa!

Godzimy się wręcz na bezprawie !!! Pół roku niemal wmawiały Wam media, że jest obowiązek noszenia masek ! A było to bezprawne bo stanowiło o tym rozporządzenie, które nie może stać ponad ustawą, która mówiła inaczej !!! I co… i nosiliście je bo media i Morawiecki tak mówił !!!

Teraz szczepionki, płyną, bez atestów (mają dostać go będąc w drodze) nikogo to nie zastanawia ??? Odbierają ludziom środki do życia za pomoca rozporządzeń… i co ? Godzicie się bo w mediach pokazują wirusa, który zbiera mniejsze żniwo niż coroczna grypa ???

2 dni temu Morawiecki w TV powiedział odnosząc się do UE, że rozporządzenia nie mogą stać ponad ustawą ! Słyszeliście ? Nie czujecie się w h…a robieni ? Współczuję każdemu kto żyje przekazem medialnym. Współczuję bo samodzielność myślenia, analiza nigdy nie powinna być zamieniona zakłamanym przekazem MEDIALNYM !!!

Zmieńmy system. Dajmy sobie szansę na normalne życie, na prawo wyboru, na decyzję na to co chcemy!

Dołączcie do Zjednoczeni dla Polski. Poprzyjcie
demokracjapryncypialna.org

Dodaj komentarz: