Kategorie
Społeczeństwo

Podstawienie

Ktoś Nas perfidnie oszukuje. W 1989 roku w Polsce miało mieszkać 37,9 mln ludzi. W 2020 Polaków jest już 38,35 mln ? Od 1989 do 1997 roku średni przyrost naturalny wynosił w Polsce 0,2%. Od 1998 roku mamy ujemny przyrost naturalny !! . W okresie od 1989 roku wyjechało z Polski co najmniej 8- 9 mln Polaków.

Gdyby Polska była Polską rządzoną przez Polaków dla Polaków, tymczasem po 1939 roku OBCY pozbawili polski naród głowy, potem przez dziesięciolecia budowali strukturę OBCYCH na wszystkich poziomach naszego państwa, od wojska, służb, policji, sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców, inżynierów, lekarzy, architektów, sądów dyscyplinarnych po kadrę uniwersytecką, celników, najważniejszych urzędników, systematycznie wypychając z nich Polaków, najlepiej za granicę.

Wielkim krokiem do przejęcia przez OBCYCH Polski było spowodowanie wielkiej emigracji po 1989 roku, rzesz najlepiej wykształconych Polaków, przede wszystkim patriotów i pozostawienie wielu tysięcy nikczemnych i brutalnych chamów gotowych sprzedać własną matkę za pieniądze i dostatek, o ojczyźnie nie wspominając.

W 1989 roku było w Polsce co najmniej 3-4 miliony OBCYCH i 34 miliony Polaków, o ile te dane co do Polaków są prawdziwe. Po 1989 roku wyjechało z Polski 8-9 mln Polaków , a więc populacja Polaków stopniała do 25 mln, a OBCYCH urosła co najmniej do 5-6 mln.

Jeżeli PLAN się powiedzie, w czasie pandemii dojdzie do kolejnej, największej redukcji Polaków, bo chyba nie sądzicie że eksterminowani będą OBCY ? Sądzę że w 2030 w naszym kraju może mieszkać tylko 15 mln Polaków , a rzesza OBCYCH będzie nieustannie rosła. Rok 2030 może być tym rokiem w którym populacja OBCYCH na trwałe zdobędzie przewagę nad Polakami i ten stan rzeczy będzie już nieodwracalny. Około roku 2040-2050 OBCY wyprą całkowicie Polaków ze swojego państwa.

Przyjrzyjmy na chwilę temu co działo się po 1989 roku. Czy rządy OBCYCH po 1989 roku zniszczyły w zasadzie wszystko co wybudowano za Gierka ? Pisałem o tym, że to mienie pozwoliło obcym targować się z korporacjami zachodu. Polacy stracili znaczną część swojego majątku, jaka gwarantowała Polakom miejsca pracy i wiązała Polaków z Ojczyzną. Za ujawnienie tej prawdy zamordowano Leppera.

Co robi dziś OBCY z PIS ? Kontynuują to co robiono po 1989 roku. Niszczą totalnie polską przedsiębiorczość, W CZASIE KRYZYSU, KIEDY INNE PAŃSTWA OBNIŻAJĄ PODATKI, TE PODATKI W POLSCE SĄ MASOWO PODNOSZONE.

Rząd PIS opodatkowując dochody Polaków za granicą chce ich zmusić by ostatecznie porzucili swój kraj, Polskę, CHCE się trwale pozbyć kilku milionów Polaków, bo przecież Ci co pracują za granicą ściągną tam swoje rodziny. To zdubluje efekt radykalnego zmniejszenia liczby Polaków w Polsce wyciętych przez trucizny w jedzeniu, wodzie, powietrzu, szczepionki, 5G oraz destrukcję służby zdrowia.

Czy populacja Polaków może zmniejszyć się w ciągu najbliższych 10-15 lat do 15 mln, skoro tylko w październiku 2020 umarło 13 000 Polaków ? Pisałem o tym , że zainscenizowano katastrofy lotnicze w których zginęło 295 osób by zabić jedną. Czy ktoś mógł wykreować pandemię na świecie by przerzedzić jeden naród ? Pytałem , czy znacie państwa w których służba zdrowia odmawia chorym leczenia, w których zamyka się szpitale na łańcuchy, wyznacza ciężko chorym terminy zabiegów ratujących życie za kilka lub kilkanaście lat ?

Czy można w inny sposób pozbyć się kłopotliwego narodu, zamiast oficjalnie go rozebrać , co mogłoby wywołać zbrojny opór, stworzenie kolejnego podziemnego państwa ? Czy można jego mieszkańców wydusić jak cytrynę, wyskrobać jak niechciane dziecko nie wypowiadając wojny ?

Przypomnijcie sobie jaka była awantura kiedy delegowano do Ministerstwa Cyfryzacji Andruszkiewicza. To był szok, grzmiała cała Europa i cała “opozycja”. Co takiego jest w Ministerstwie Cyfryzacji, że Andruszkiewicz wywołał takie poruszenie ? Powiem Wam , prawda o polskiej populacji.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: