Kategorie
Społeczeństwo

Zdesperowani

Po tej nowej fali blokad, większość ludzi zaakceptuje każde “rozwiązanie”, ponieważ będą tak zdesperowani.

Kiedy ludzie stają się wystarczająco zdesperowani, ci, którzy są u władzy, mogą zmusić większość z nich do zrobienia prawie wszystkiego. Pierwsza fala blokad wpędziła nas w najgorsze spowolnienie gospodarcze od czasu Wielkiego Kryzysu lat 30. XX wieku, spowodowała wzrost liczby samobójstw na całym świecie i pogrążyła miliony zwykłych obywateli w głębokim stanie rozpaczy. Teraz na całej planecie rozpoczyna się kolejna fala blokad, która doskonale ustawi scenę dla “rozwiązań”, które elita planuje zaoferować nam wszystkim w 2021 roku.

Mówi się, że jeśli chcesz, aby ludzie byli gotowi zaakceptować rozwiązanie, najpierw musisz uświadomić im, że mają problem.

A gdy ta “mroczna zima” w końcu się skończy, prawie wszyscy będą absolutnie zdesperowani, by wrócić do swojego “normalnego” życia.

Z każdym mijającym dniem nakładane są coraz bardziej surowe restrykcje. Na przykład, w Los Angeles County właśnie wydano nowy “nakaz pobytu w domu”…

Wszystkie publiczne i prywatne spotkania z kimkolwiek spoza jednego gospodarstwa domowego są teraz zakazane w Los Angeles County, ponieważ większość kraju zmaga się z bezprecedensowym wzrostem Covid-19.

Zakaz będzie obowiązywał przez trzy tygodnie, od poniedziałku do 20 grudnia.
Byłoby miło, gdyby zakaz został zniesiony przed końcem roku, ale przynajmniej przez najbliższe trzy tygodnie wszystkie 10 milionów ludzi mieszkających w L.A. County będzie zmuszonych do “pozostania w domu tak długo, jak to możliwe”…

Wszystkich 10 milionów mieszkańców proszonych jest o pozostanie w domu jak najdłużej i noszenie masek na twarzy, gdy są na zewnątrz – nawet podczas ćwiczeń na plaży i w parkach, powiedział Departament Zdrowia Publicznego Hrabstwa Los Angeles, który wydał nakaz w zeszłym tygodniu.
Ponadto gubernator Kalifornii Gavin Newsom ostrzega, że wkrótce może nałożyć “znacznie bardziej dramatyczne, prawdopodobnie drastyczne” ograniczenia dla całego stanu…

California Gov. Gavin Newsom właśnie ostrzegł, że można podjąć bardziej drastyczne kroki w celu powstrzymania wirusa po tym jak stan zgłosił wczoraj kolejne 15k+ nowych przypadków. Złoty stan może stanąć w obliczu “znacznie bardziej dramatycznych, prawdopodobnie drastycznych” działań mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Państwo pobiło również wczoraj swój rekord w liczbie hospitalizowanych pacjentów: Stan zgłosił 7,415 przypadków koronaawirusa w szpitalach, z czego ponad 1700 na OIT. Liczba hospitalizacji pobiła poprzedni rekord stanu – 7 170 w lipcu.
Niestety, jesteśmy świadkami podobnego szaleństwa w całym kraju. W Nowym Meksyku, nowe restrykcje, które właśnie zostały wprowadzone, wywołały tyle paniki, że ludzie czekali godzinami tylko po to, aby dostać się do supermarketu i zrobić zakupy żywności…

Gubernator Nowego Meksyku, Michelle Lujan Grisham (D), wywarła ogromną presję na firmy, wydając “nagły” nakaz zamknięcia – zmuszając “nieistotne” firmy do zamknięcia i tworząc to, co zostało nazwane “nowoczesną linią chleba” – z ludźmi czekającymi 2-4 godziny na wejście do niezbędnych sklepów detalicznych, wyjaśniła była kandydatka do Senatu GOP, Elisa Martinez, podczas występu w Breitbart News Saturday.
Po tym, jak zobaczyliśmy, co pierwsza runda zamykania sklepów zrobiła naszemu narodowi, dlaczego ci politycy mieliby chcieć zrobić to ponownie?

Ponad 70 milionów Amerykanów złożyło do tej pory wnioski o zasiłek dla bezrobotnych w 2020 roku, ponad 40 milionów może stanąć w obliczu eksmisji w 2021 roku, a w czasie tej pandemii nastąpił dramatyczny wzrost liczby samobójstw.

Kiedy 90-letnia kobieta o nazwisku Nancy Russell dowiedziała się, że w jej okolicy miała miejsce kolejna blokada, postanowiła zdecydować się na wspomagane samobójstwo…

Według CTV News, 90-letnia kobieta mieszkająca w Toronto odebrała sobie życie poprzez medycznie wspomagane samobójstwo, którego wyboru w dużej mierze dokonano ze względu na drugą falę zachorowań na koronaawirusy i nadchodzący okres wzmożonych ograniczeń.
Jak ciągle przypominam moim czytelnikom, zawsze jest nadzieja, jeśli spojrzeć na szerszą perspektywę, a samobójstwo nigdy nie jest na nic odpowiedzią.

Niestety, większość ludzipochłania ,,przesłanie nadziei z głównego nurtu mediów”, a Russell zdecydował, że w najbliższych miesiącach będą zbyt ponure w jej domu opieki dla niej, aby być w stanie żyć …

Mieszkańcy jedzą posiłki w swoich pokojach, mają odwołane zajęcia i spotkania towarzyskie, wizyty rodzinne są ograniczane lub eliminowane. Czasami przebywają w swoich małych pokojach przez kilka dni w izolacji. Działania te, mające na celu ratowanie życia, mogą czasem być na tyle szkodliwe dla ogólnego zdrowia mieszkańców, że rozważają oni inne możliwości.
Podobnie jak w przypadku tej pandemii, władze na całym świecie ogłaszają, że wkrótce szczepionki będą dostępne.

W rzeczywistości donosi się, że do połowy 2021 roku może być dostępnych aż dziesięć różnych szczepionek…

Dziesięć szczepionek COVID-19 może być dostępnych do połowy przyszłego roku, jeśli uzyskają one akceptację przepisów, ale ich wynalazcy potrzebują ochrony patentowej – powiedział w piątek szef światowej grupy przemysłu farmaceutycznego.
Jak tylko opinia publiczna będzie mogła je zdobyć, nieuniknione jest, że miliony , miliony ludzi będą się spieszyć, aby dostać swoje strzały i wrócić do “normalnego” życia.

Ale nie mówią wam, że te nowe szczepionki są zupełnie inne niż te, które mogliście otrzymać wcześniej.

Te nowe szczepionki to mRNA “porwą” wasze komórki, jeśli je weźmiecie…

Kiedy Moderna właśnie kończyła swoją fazę I próby, The Independent napisali o szczepionce i opisali ją w ten sposób: “Wykorzystuje ona sekwencję genetycznego materiału RNA produkowanego w laboratorium, który po wstrzyknięciu do twojego organizmu musi zaatakować twoje komórki i porwać maszynę wytwarzającą białka, zwaną rybosomami, do produkcji składników wirusowych, które następnie szkolą twój system odpornościowy w walce z wirusem”.

“W tym przypadku mRNA-1273 firmy Moderna jest zaprogramowany tak, aby wasze komórki produkowały niesławne białko kolczaste wirusa koronawirusowego, które nadaje wirusowi jego koronkowy wygląd (po łacinie korona to korona),tak jest nazwany” – napisał The Independent.

W normalnych warunkach bardzo niewiele osób podpisałoby się pod “porwaniem” swoich komórek, ale w tym momencie miliony ludzi będą tak zdesperowani, aby znaleźć “rozwiązanie” i przyjmą szczepionkę bez względu na długoterminowe konsekwencje.

A jeśli nie weźmiesz jednej ze szczepionek, może wkrótce okaże się, że nie jesteś w stanie latać po całym świecie a może i jeździć po swoim kraju .

Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA) ogłosiło w tym tygodniu, że znajduje się ono w końcowej fazie rozwoju i ma nadzieję, że będzie to powszechnie akceptowana dokumentacja, która z kolei może zwiększyć zaufanie ostrożnych podróżnych.

Cyfrowa karta zdrowia zawierałaby informacje o testach i szczepionkach dla pasażerów oraz zarządzałaby informacjami i weryfikowała je wśród rządów, linii lotniczych, laboratoriów i podróżnych.
Jeśli te nowe “cyfrowe paszporty szczepień” zostaną wdrożone w przypadku podróży międzynarodowych, to prawdopodobnie kwestią czasu będzie, czy będą one potrzebne również w przypadku podróży krajowych.

Oczywiście jest wiele osób, które próbują podnieść alarm w związku z tym wszystkim, ale dyrektor komunikacji ONZ Melissa Fleming mówi, że jej organizacja zatrudniła już armię “110.000 ochotników informacyjnych” do walki z rozprzestrzenianiem się “dezinformacji”…

Fleming powiedziała Światowemu Forum Ekonomicznemu, że #PledgetoPause i Verified “zatrudnili do tej pory 110.000 wolontariuszy informacyjnych”. Powiedziała, że “wyposażamy tych wolontariuszy informacyjnych w wiedzę o tym, jak rozpowszechniają się błędne informacje i prosimy ich, aby służyli jako rodzaj “cyfrowych pierwszych korespondentów””. Fleming stwierdziła w innym miejscu, że ONZ “dotarła z kampanią do państw członkowskich, partnerów medialnych ONZ, zwolenników ” i “przedsiębiorstw”, “aby pomóc nam w rozpowszechnianiu informacji w milionach, do których będziemy musieli dotrzeć”.
Chcą oni kontrolować to, co myślicie, ponieważ prowadzą was do dystopijnej przyszłości, która ostatecznie zamieni się w kompletny i zupełny koszmar.

Prawda jest taka, że nikt z nas już nigdy nie wróci do swojego “normalnego życia”.

Ale elita będzie nadal trzymać tę marchewkę na kiju , aby zmusić cię do robienia tego, co chce, a miliony ludzi zakochają się w niej i jej pomarańczowym 33 kolorze i kształcie …

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/206885787595539/

Dodaj komentarz: