Kategorie
Społeczeństwo

Do wszystkich Polek

W moim poście zamieszczonym pół roku temu ostrzegałem przed opętanymi ideologią, niebezpiecznymi dla polskich kobiet zwolenniczkami regulacji poziomu populacji. Do nich bezsprzecznie należą : Ewa Kopacz, Agnieszka Pomaska, Anna Żukowska, Joanna Senyszyn, Barbara Nowacka, Wanda Nowicka, Joanna Scheuring-Wielgus, Anita Sowińska, Katarzyna Lubnauer, Monika Pawłowska.

Poza tym, że żądają one prawa dla kobiet do usuwania ciąży w każdym jej stadium, to aprobują sterylizację kobiet jako konieczną dla powstrzymania wzrostu liczebności populacji. Musi szokować to, że są kobiety jakie aprobują wyrządzenie tak strasznej krzywdy innym kobietom przez państwo, tym bardziej że przedstawiają siebie jako ruch osób wrażliwych na krzywdę i przemoc.

Wszystkie one zdają sobie doskonale sprawę z tego, że szczepienia przeciwko COVID mogą prowadzić do trwałej, nieuleczalnej bezpłodności, a mimo to zdecydowanie opowiadają się za obowiązkowymi szczepieniami polskich kobiet przeciwko COVID, przy użyciu siły i przymusu.

W moim poście opublikowanym pół roku temu, powtórzonym 01.06.2020 roku, pod tym samym tytułem, opisałem jak, pod pretekstem szczepień przeciwko tężcowi wysterylizowano miliony kobiet w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej.

Przypomnę, Funduszu ONZ na rzecz dzieci UNICEF oraz WHO prowadziły akcje szczepień rzekomo przeciwko tężcowi. Organizacja tych szczepień musiała już budzić uzasadnione podejrzenia. Fiolki ze szczepionkami rozwożono pod wzmocnioną ochroną wojska i policji, a punkty szczepień były non stop strzeżone przez uzbrojonych po zęby żołnierzy. Bardzo dokładnie liczono kobiety i fiolki ze szczepionkami , by żadna nie wydostała się poza punkt wszczepień.

Udało się jednak wykraść kilkanaście fiolek ze szczepionkami i je przebadać, choćby w laboratoriach w RPA. Wyniki okazały się szokujące. Pod pretekstem walki z tężcem sterylizowano niczego nie świadome kobiety. Pozbawiano je prawa do rodziny, do dzieci, do rodzicielstwa. Po przyjęciu piątej dawki szczepionki ta powodowała NIEODWRACALNĄ BEZPŁODNOŚĆ. Zawarty w szczepionkach hormon hCG namnażał w organizmach szczepionych kobiet przeciwciała, które po zapłodnieniu zaszczepionej kobiety niszczyły wytwarzany już naturalnie podczas ciąży hormon hCG, prowadząc do poronienia i całkowitej bezpłodności. Tylko w Kenii okaleczono w ten sposób 2,3 mln kobiet.

Między innymi John Holdren, doradca Obamy, amerykańskiej lewicy, nawoływał do masowego sterylizowania kobiet na świecie poza ich świadomością. Jego poglądy podziela w Polsce Totalna Opozycja, z Lewicą na czele. Teraz kiedy szansę na objęcie fotela prezydenta ma skrajnie lewicowy Biden , lewica amerykańska i powiązana z nią lewica polska wracają do planu Holdrena i zapewne zechcą wykorzystać szczepienia przeciwko COVID do sterylizacji niczego nieświadomych kobiet.
http://moje3po3.com/oblicza-eugeniki-sterylizacja/

Anna Maria-Żukowska, w imieniu lewicy już zapowiada dążenie do przymusowego, siłą i przemocą, szczepienia wszystkich polskich kobiet. Brzmi to, w świetle powyżej powołanych faktów, bardzo groźnie.
https://nczas.com/2020/12/06/maski-opadaja-lewica-za-przymusem-szczepien-w-polsce-haslo-moje-cialo-moja-sprawa-juz-nieaktualne/

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: