Kategorie
Społeczeństwo

Zagadka milenijna

Polaków jest podobno 38 milionów. Rząd podaje że chce zaszczepić wszystkich powyżej 12 roku życia.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-szczepionki-na-koronawirusa-dla-dzieci-minister-zdrowia-odpo,nId,4896009

Polska zamówiła 45 mln dawek szczepionki i ich dostawcami mają być : Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Johnson&Johnson, czyli podzielono tort pomiędzy producentów europejskich BioNTech, AstraZeneca oraz amerykańskich Pfizer i Johnson&Johnson. Do tego by szczepionka była skuteczna potrzebne są dwie dawki. Czyli zamówiono szczepionki dla 22,5 miliona Polaków.

To oznacza że cześć zaszczepionego bydła będzie na pilota z Berlina, Paryża i Londynu, a druga z Waszyngtonu. To pokazuje że elity zachodu wspólnie i zgodnie prowadzą tę operację COW ID. Być może są jakieś różnice technologiczne jeżeli chodzi o budowę i strukturę wirusa oraz budowę i funkcjonalność wszczepianego chipa RFID, ale raczej w to wątpię.

Ile jest w Polsce dzieci do lat 12 ? Około pięć milionów, czyli mamy 33 miliony Polaków powyżej 12 roku życia. Wygląda na to że gdzieś znikło nam 10,5 mln Polaków. Według moich wyliczeń od 1989 roku mogło wyjechać nawet 9 mln Polaków z Polski,m z tym że w okresie od 1989 roku do 1997 mieliśmy średnio dodatni przyrost naturalny 0,2%. Niestety , od 1998 mamy tylko ujemny przyrost naturalny, więc te 0,2% przyrostu dodatniego już dawno zostało zniwelowane.

Zakładam że na stałe, na razie wyjechało z Polski po 1989 roku 5 milionów Polaków.

Z tych obliczeń wynika, że pojawia nam się tajemnicza liczba około 5 mln osób mieszkających w Polsce, którzy nie są brani pod uwagę przez rząd w rachubie szczepień. Ciekawe dlaczego ?

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: