Kategorie
Społeczeństwo

Czy szatan kontroluje przemysł muzyczny ?

Zapoczątkowała w Ameryce i na całym świecie trend, w którym smutek, depresja i samookaleczenia są fajne, jej muzyka normalizuje takie zachowanie i emocje jako coś wręcz pożądanego.

Mowa o Billie Eilish, córce pary aktorskiej: Patrick’a O’Connell’a i Maggie Baird, urodzonej w 2001 roku. Billie Eilish jest gwiazdą muzyki pop, alternatywnej i tak zwanej misery music. Szatan kontroluje przemysł muzyczny, ponieważ muzyka ma potężny wpływ na umysły mas. Wielu artystów muzycznych przyznało się do otrzymywania swojej muzyki z duchowego (demonicznego) królestwa i bycia kontrolowanymi przez demonicznego ducha (lub duchy), czasami pod postacią alter ego.

Czy Billie Eilish jest kolejną gwiazdą muzyki używaną w programie Szatana? To, że Billie Eilish jest kontrolowana przez diabła, nawet do stopnia demonizacji, jest pewne i wydaje się, że ma kilka charakterystycznych objawów demonizacji. Billie przyznała, że ​​cierpi na zespół Tourette’a, który, może być konsekwencją demonizacji. Cierpi na dysmorfię ciała, depresję i samookaleczenia, a także na nietypowy lęk, ataki paniki, jak również paraliż senny, który jest typowy przy ataku demonów. Ponadto przyznała, że nienawidzi siebie. Gdy jej sława wzrosła, jak sama potwierdziła, że koszmary stały się bardziej intensywne. Opowiadała, jak wskakuje z odległości kilku kroków do swojego łóżka, na wypadek gdyby pod jej łóżkiem był potwór. Twierdziła, że widziała jakieś istoty za swoimi oknami. Billie powiedziała, że ​​rozwija się, gdy ludzie się jej boją, a na twitterze napisała kiedyś “ból jest dobry”.

Debiutancki singiel Billie, “Ocean Eyes”, odniosł wielki sukces, przyciągając rzesze fanów, jej debiutancka EP “Don’t Smile at Me”, ma już ponad miliard wyświetleń na całym świecie. Apple Music nazwał Eilish piosenkarką Up Next (wielka sprawa w branży), Forbes określił Billie jako “artystę do obejrzenia w 2019 roku”, a NME twierdziło, że jest “najbardziej popularną na świecie nastolatką o której się mowi”. Została laureatką pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019. Media głównego nurtu określiły Billie Eilish jako “przyszłość popu”. Billie pojawiła się także w wielu magazynach i została modelką we wszelkiego rodzaju projektach modowych. Jedna z jej piosenek znalazła się na ścieżce dźwiękowej, “13 Reasons”, kontrowersyjnego dramatu Netflixa o samobójstwach nastolatków, (co ciekawe, według doniesień prasowych wskaźnik samobójstw wśród nastolatków wzrósł podobno z tego powodu). Ma około 70 milionów obserwujących na Instagramie i około 36 mln. subskrybentów na Youtube.
Oznacza to, że jej wpływ na nastolatków i młodych ludzi jest bardzo daleko idący. Niektóre teksty piosenek Eilish, są nie tylko niepokojące ze względu na ich niezwykle mroczną zawartość, ale także dlatego, że wielu nastolatków słucha Eilish i ubóstwia ją.
Jest dowiedziono, fani naśladują emocje i zachowania swojego idola, więc przedstawienie smutku i depresji przez Eilish ma zły wpływ na jej fanów, młodych ludzi.
Nastolatki, które widzą liczbę wielomilionowych wyświetleń, które mają teledyski i treści wyświetlane w teledysku, mogą odczuwać presję depresji, nawet jeśli nie cierpią na zaburzenia psychiczne. Teledyski Billie Eilish są co najmniej bardzo niepokojące. Tak niepokojące, że w komentarzach do jednego z jej filmów, były wpisy, gdzie ludzie mówili, jak bardzo się bali go oglądać.

W jej filmach widać okropne rzeczy, takie jak zamknięcie, spożywanie trucizny, wymuszony kontakt z odrażającymi owadami itp.J ej teledysk “When the Party’s Over”, przedstawia Eilish siedzącą w białym pokoju przypominającym salę szpitala psychiatrycznego, synchronizującą wargi ze słowami swojej piosenki, podczas gdy z jej oczu wypływa z czarny płyn. Ten czarny płyn to tzw. łzy Saturna, reprezentują czernienie etapu alchemicznego procesu inicjacji. Inny tekedysk, do piosenki “Lovely”, przedstawia Eilish i piosenkarza Kahlida uwięzionych w szklanej kostce, która napełnia się wodą i pokazane jest, jak oboje toną. Ta kostka to zawarty symbol kostki Saturna. W jej piosence “Bellyache” tekst opowiada o zabijaniu przyjaciół i byciu psychopatą. O spaleniu czyjegoś samochodu jest mowa w tekście piosenki “Watch”. Śpiewa też swoim odbiorcom o kradzieży ich duszy i ukrywaniu ich w swojej skrzyni skarbów w “Hostage”, a piosenka przedstawia perspektywę seryjnego mordercy!

Rzućmy okiem na piosenkę i wideo “Bury a Friend” , które ma ponad 380 milionów wyświetleń na YouTube. Film przedstawia obraz z perspektywy potwora. “Jeśli przyjmiesz taki sposób myślenia, co robi lub czuje ta istota?”
Tu zamieszczone jest tłumaczenie polskie:

“Cały album zaskoczył mi w głowie… od razu wiedziałam, o czym będzie, jaka będzie oprawa wizualna i wszystko, co chciałam, żeby był odbierany” – powiedziała Billie. Czy pomysł został jej przekazany z demonicznego królestwa? Niektórzy popularni muzycy przyznali się, że otrzymywali przekaz swojej muzyki i pomysłów muzycznych ze świata duchów. Spójrzcie na białe oczy, przypominają osobę opętaną przez demona.
W wywiadzie Billie stwierdziła, że wideo ma coś wspólnego z koncepcją paraliżu sennego. Większość ludzi, którzy doświadczają tego zjawiska, czuje wokół siebie “obecność złego”, ponieważ w rzeczywistości jest to spowodowane przez demona lub demony, wbrew temu co mówią sekularyści. W “Bury a friend”, w Billie jest przerażający demon.
Billie śpiewa o serii bardzo niepokojących rzeczach, promuje też samobójstwo. Druga zwrotka piosenki wyjaśnia, że ​​ma do czynienia z czymś, co wydaje się być złym duchem, który może pomóc jej zostać gwiazdą. Nie wątpię, że Szatan zmusza niektórych ludzi do promowania jego programu. Jednak to kosztuje duszę. Pomostem piosenki jest miejsce, w którym Billie powiedziała, że ​​musi sprzedać swoją duszę: “Za dług, który jestem winien, muszę sprzedać swoją duszę Bo nie mogę powiedzieć nie, nie, nie mogę powiedzieć nie”
Widzimy też demoniczne czarne oczy, co można zobaczyć w horrorach. Tutaj mamy wyobrażenie, jak Billie jest opętana przez demona. Wydaje się, że motywem przewodnim tej piosenki jest desperacja, a nawet samobójstwo z tekstem “I wanna end me”. Sam teledysk jest przygnębiający, mroczny i makabryczny. Jej przesłanie jest proste: życie jest beznadziejne. Co więcej, fragment piosenki “muszę sprzedać swoją duszę” jest bardzo wymowny.

Depresja i samobójstwo to zdecydowane elementy piosenki “Bellyache”. Ale naprawdę problematyczne jest to, że ta piosenka ma ponad 450 milionów wyświetleń i wciąż rośnie. Wyobraź sobie indoktrynację i podprogowy przekaz, jaki wysyła ona do młodych mas.

“You should see me in a crown”, po prawie rocznym debiucie osiągnął około 130 milionów wyświetleń na YouTube, obecnie ma 215 mln. Obrazy wydają się bardzo wymowne. Billie nosi “koronę z krzyżem”, jakby Billie zdawała się kpić z Chrystusa.
Albo może to być diabeł warunkujący ludzi do przyjęcia Bestii (Antychrysta), który jest fałszywym Chrystusem, który będzie miał wszelką władzę na ziemi i otrzyma koronę.
W każdym razie jest to, co najmniej niepokojące.

W “All the good girls go to hell”, można zobaczyć Billie z czarnymi skrzydłami anioła spadającą z nieba, podobnie jak Szatan (inaczej Lucyfer) spadł z nieba, jak napisano w Ks. Izajasza 14:12 i Ew. wg św. Łukasza 10:18. Pod koniec filmu możesz zobaczyć Lucyfera chodzącego po ziemi, podczas gdy wszystko płonie w płomieniach. Przerażające..

Zwróć też uwagę, że Bóg jest określany w tej piosence jako “ona”. Przypomina piosenkę Ariany Grande “God is a Woman”. Ciekawe, biorąc pod uwagę, że Jezus nazwał Boga Ojcem. Piosenka zawiera tekst, który mówi, że “mój Lucyfer jest samotny”!

Przeglądając instagram znaleźliśmy fotkę Billie w ciekawej pozie .. przypomina symbol Bafometa. Billie nosi odwrócone krzyże; sugerując oczywiste…jak na zdjeciu, na którym siedzi na ławce. Dalej pojawia się jako potrójna bogini witchcraft. Potrójna bogini czarów ma reprezentować trzy formy kobiecej energii bogini: Dziewicę, Matkę i Staruchę. (Lady Gaga pojawiła się z tą samą trójgłową symboliką) kolejne dwa symbole z jej reklamy “MyCalvins”. Najpierw mamy “wannę Illuminati”. Znajdujemy również klasyczny symbol All Seeing Eye – co sugeruje, że została “przebudzona” w tajemniczą religię Iluminatów. Są jeszcze obrazy z wielokrotnym użyciem drabiny. To symbol masońskiego wniebowstąpienia, poprzez proces inicjacji, który pozwala praktykującemu osiągnąć ostateczny cel: fałszywą teozę.

Jej strona mówi nam wiele, liczba osób, które obserwowała, to 666, (obecnie ma wyczyszczone do 0). Sugestia, że jest antynomicznym archetypem, który stara się doprowadzić do “doskonałego mężczyzny”, nie jest chyba bezpodstawna.

Czy Billie Eillish to tylko kolejna marionetka w branży muzycznej? Prawdopodobnie tak.
Fakt, że pokazuje nam symbole okultystyczne, te same, symbole okultystyczne, które widzieliśmy już tak wiele razy, sugeruje, że jest pod wpływami i wyciska “Great Work” dla swoich opiekunów.
Czy jest to celowe dla nich, aby dziecko mogło zająć czołowe miejsce w dziedzinie rozrywki? (Wskazują na to wszystkie skoordynowane wywiady i artykuły ukazujące się od jej pierwszego pojawienia się na SoundCloud kilka lat temu.) Aleister Crowley powiedział, że ten nowoczesny wiek będzie okresem “ukoronowanego i zwycięskiego dziecka”.
Nagła droga do sławy jest złudzeniem.
Myślenie, że kogokolwiek można po prostu “znaleźć” na SoundCloud, jest niedorzeczne.
Strażnicy bram przemysłu nigdy nie pozwoliliby na coś takiego.

Diabeł istnieje, a Biblia wyjawia, że ​​panuje nad światem (1 Jana 5:19). Diabeł grasuje jak lew, aby nas pożreć (1 Piotra 5: 8), a dzieci i nastolatki są łatwym celem (Jan 10:10).

“Uważajcie na to, na co zezwalacie wpuszczać przez bramę ucha i bramę oczu”. Nic dziwnego, że Biblia ostrzega, aby nie kochać świata, ani nie kochać tego, co na świecie i nie dostosowywać się do niego

(1 Jana 2:15)

Nie miłujcie świata
ani tego, co jest na świecie.
Jeśli ktoś miłuje świat,
nie ma w nim miłości Ojca.

(List do Rzymian 12:2)

Nie bierzcie więc wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu, abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu miłe i co doskonałe.

Billie Eilish ma zły wpływ na nastolatków na całym świecie. Jaki jest sens ujawniania tego wszystkiego? “Należy chronić siebie i swoje dzieci przed zanieczyszczeniem świata”. Nie powinniśmy pozwalać sobie ani naszym dzieciom na słuchanie muzyki pochodzącej z królestwa szatana z oczywistych powodów.

za: https://www.facebook.com/103144574998884/posts/104593154854026/

Dodaj komentarz: