Kategorie
Społeczeństwo

Dość

Wielu z nas próbuje robić dobrą minę do złej gry, łudząc się, że to wszystko co się zdarzyło, odejdzie w zapomnienie i powrócą stare dobre czasy, które pamiętamy… ale tym razem tak nie będzie, nie wybudzimy się nagle z tego złego snu i nie powróci czas miniony.

Wielu z nas ma tę świadomość, ale też zbyt wielu jej nie posiada. Moja przyjaciółka, z którą mam ponad 30 – letnią zażyłość, wyznała mi dziś, że pójdzie się zaszczepić, ponieważ będzie chciała pojechać na komunię swego wnuczka, żyjącego w innym kraju. Nie jest dla niej ważne, co się z nią stanie na skutek przyjęcia tej bardzo ryzykownej szczepionki, bowiem ważna jest jej obecność podczas pierwszej komunii jej wnuczka!

W jakich czasach przyszło nam żyć, że musimy ryzykować własne zdrowie i życie, by móc spotkać się z naszymi bliskimi za granicą! Czy to można spokojnie przyjąć i funkcjonować normalnie w tym świecie, w którym ci których wybraliśmy jako naszych przedstawicieli w rządzie, zapomnieli o zwyczajnych ludzkich sprawach, o rodzinnych więziach obywateli, którzy łożą na ich utrzymanie, a oni działają przeciwko ludziom? Czy można na to pozwolić, aby ci ludzie niszczyli polskie rodziny i każdego z nas uniemożliwiając nam normalną egzystencję, jakże często pełną wyrzeczeń? Nie! Po stokroć NIE! Nie pozwólmy, aby ci, którzy służyć powinni nam, podejmowali wysiłki w celu zniszczenia każdego z nas i naszych rodzin !

Nadchodzi czas by zmobilizować siły i przypomnieć elitom gdzie jest ich miejsce! Niech Nowy Rok wyzwoli w nas wszystkich zdeterminowanie do działania w imię dobra ludzkości, bo nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy bezmyślnym stadem do wyszczepienia, a wręcz przeciwnie! Jesteśmy ludzkością pełną wspaniałych ideałów i pomysłowości, niezwykłych zdolności i talentów które chcemy rozwijać i mamy do tego pełne prawa, jesteśmy ludźmi pełnymi dobrych uczuć i chcemy ten świat uczynić lepszym i piękniejszym lecz nam się na to nie pozwala!

Ale mamy już tego dość i żądamy poszanowania i godnych warunków dla naszego rozwoju, którego elity nam odmawiają od wieków ! Teraz dość! Najwyższy to czas upomnieć się o nasze ludzkie prawa i położyć kres ich gwałceniu ! DOSĆ! Naprawdę dość życia w zastraszeniu i w poniżeniu! Musimy tę sytuację rozwiązać na zawsze!
Roku 2020 kosztował nas już zbyt wiele – gdyż odebrano nam Wszystko !

Czy mamy pozwolić na większe jeszcze zniewolenie, na uczynienie z nas bezwolnych mas niewolników lub zombie? Czy tego chcemy? Czy też podejmiemy walkę nie tylko o przetrwanie, ale o godny byt? Nie mam ochoty świętować, gdyż wiem co czai się za progiem nadchodzącego nowego roku i jeśli chcemy dalej żyć, to czas zacząć działać bezzwłocznie, aby nie było za późno na nasze ocalenie !
Życzę wszystkim ODWAGI, bo nie jest prawdą, że musimy znosić zło! Złu należy się przeciwstawić i przezwyciężyć !

Nadchodzący rok 2021 to nasze Wielkie Wyzwanie – w imię Wolności i Człowieczeństwa, bowiem wolność nie zostanie nam zwrócona bez walki !

Halina Janina Olter

Dodaj komentarz: