Kategorie
Społeczeństwo

Błędne koło

Tańczymy w jakiś chocholi taniec WSZYSCY. Narody tańczą zahipnotyzowane telewizją, rządy tańczą w tańcu marionetek globalistów. A gospodarki krajów staczają się po równi pochyłej. Gospodarka Niemiec (najmocniejsza w Europie) od początku pandemii straciła 212 mld E. Jeżeli obecny lockdown utrzyma się do marca, to strata się niemal podwoi i sięgnie kwoty 391 mld E. Tak podaje Niemiecki Instytut Badań Gospodarczych. Skutkiem będzie olbrzymia fala bankructw. Strach pomyśleć, co będzie w Polsce, gdzie gospodarka stoi na glinianych nogach.

A to przecież nie koniec. Bo lockdowny będą przez kolejne lata. Wysoki przedstawiciel firmy Moderna (tej od „szczepionek”) mówi, że „musimy przyjąć nową definicję normalności, bo choroba C19 będzie z nami przez 10 lat”. Przy czym ta nowa normalność oznacza, że „państwa nie będą musiały wprowadzać PEŁNYCH lockdownów”. Cóż to jest innego niż zawoalowana zapowiedź 10-letnich obostrzeń?!

Od wielu miesięcy powtarzam, że już nie będzie świata, jaki znamy. Nie będzie już normalności, ale NOWA NORMALNOŚĆ.
Mimo to większość osób zdaje się nie dostrzegać tego, że znany nam świat przemija na naszych oczach. Ludzie wypierają fakty, oszukują się, zamykają oczy i uszy. Myślą – przecież to niemożliwe, żeby cały świat się tak umówił i nas oszukiwał. A jednak mamy FAŁSZYWE TESTY i pandemię stwierdzoną TYLKO na ich podstawie

Niszczenie firm BEZPRAWNIE, EKSPERYMENTY medyczne na ludziach. FAŁSZOWANIE statystyk za ŁAPÓWKI od przekupionych rządów. W Polsce ponad 50 tys. zgonów w związku z zaprzestaniem leczenia chorób przewlekłych. Budowanie pustych szpitali covidowych i zamykanie PRAWDZIWYCH szpitali. I te fakty są przez większość ignorowane.

Błędne koło decyzyjne. Im więcej będzie przypadków zakażeń (pozytywnych testów) tym więcej lockdownów. Im więcej lockdownów, tym więcej bankructw i tragedii życiowych.

CI SAMI LUDZIE, KTÓRZY PRZESTRZEGAJĄ PRZED SKUTKAMI LOCKDOWN`ÓW, TWORZA FAŁSZYWE STAYSTYKI ZAKAŻEŃ. Robią tyle testów, ile chcą i mają tyle „zakażeń” ile chcą – wiedząc, że testy PCR NIE wykrywają wirusa!

Nowa normalność opisana jest w 2010 w Fundacji Rokefelera, w Agendzie 2030, omawiana i zapisana w ustaleniach Forum Ekonomicznego głownie 2016 i 2020.

Jak sprawić, aby ludzie zaczęli to czytać? Nie wiem. Jak sprawić, żeby zrozumieli, że ani za miesiąc, ani za dwa, ani za pół roku nie będzie już „normalnie”? – też nie wiem. Jak sprawić, żeby „myślący” stali się AKTYWNI i zaczęli uczestniczyć w protestach i wzniecili masowy bunt? – Nie wiem.

Maszyna zła już się SAMA nie zatrzyma. Teorie spiskowe stają się faktem. I przymus szczepień, i biometryczny paszport, i chipy, i kontrola mózgu – rzeczy opisane, rozwiązania opatentowane.

Czasem ludzie pytają, jaki jest tego cel. Otóż system finansowy świata oparty na spekulacji upadł. Zawalił się w 2007 roku, a potem był sztucznie podtrzymywany poprzez pompowanie olbrzymiej ilości pieniądza w rynek, co nakręciło spiralę zadłużenia krajów na niespotykaną skalę. I musi być RESET. Do tego potrzeba było pandemii, żeby uzyskać przyzwolenie narodów. I to się udało. Pozostaje przejąć kontrolę nad jednostką, kontrolę nad światowymi zasobami żywności, kontrole nad pieniądzem – i już można wdrażać nowy ład. Bez jednego wystrzału, bez protestów społeczeństw, które krok po kroku oddają swoją wolność i zrzekają się swojego człowieczeństwa.

Świat który idzie, nie jest dobry. JESZCZE MOŻEMY TO ZMIENIĆ. Przerwać to błędne koło. Ale trzeba przestać się oszukiwać, nazwać rzeczy po imieniu i POWSTAĆ.

tekst: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: