Kategorie
Społeczeństwo

Coś z drugiej strony tęczy.

Skład i oddziaływanie szczepionki Pfizera już zostały rozpracowane. Osobnik zaszczepiony po przyjęciu drugiej dawki zostaje połączony z systemem anten 5G, w Polsce montowanych przez Zygmunta Solorza, co spowoduje, że w domu osobnika jedyną odbieraną stacją będzie Polsat News. Będący w składzie mikro chip CHUJ ER 2020 od razu zaczyna przekazywać sygnał w obszar emisji pola elektromagnetycznego, który w ciągu trzech sekund odeśle wiadomość do systemu chipa. Ten uruchomi system zdalnej kontroli umysłu, z którym jednak są od początku duże problemy gdyż nadajnik u większości zaszczepionych nie jest w stanie zidentyfikować mózgu. Gdy jednak mu się to uda – rozpoczyna się proces trzypoziomowej inwigilacji, w trójkącie ja – moje myśli – ludzie wokół mnie. Dopracowanie systemu ma docelowo doprowadzić do sytuacji, w której system CHUJ ER 2020 – PFIZER – 5G zacznie rozwiązywać za zaszczepionych wszystkie ich życiowe problemy.

Przykładowo: jeśli zaszczepi się para a w seksie im nie wychodzi i ona jest niezadowolna ale nie chce o tym mówić głośno aby jemu nie było przykro, system odpala w jego uszach czerwone lampki z napisem: zmień pozycję bo zaraz dostaniesz od niej w pysk i jutro nie ugotuje ci obiadu. Zostaną też rozwiązane problemy z polską biurokracją. Szczepiony na dzień przed wizytą w urzędzie dostanie info: idź pojutrze bo jutro będzie to wredne babsko i niczego nie załatwisz. Jednym słowem – same dobrodziejstwa! Problemem jest zaś odczytywanie naszych myśli odnośnie polityków ale i na to twórcy szczepionek znaleźli rozwiązanie. Jeśli chcesz aby system blokował co myślisz o Kaczyńskim i Morawieckim, musisz zaszczepić się jednocześnie wszystkimi trzema miksturami: od Pfizera, Moderny i AstraZenecca. Będziesz miał nie tylko stuprocentową ochronę przed wirusem SARS.Co.V-2 ale także Bill Gates na zasadzie promocji zablokuje transmisję twoich kurw i pizd w kierunku Warszawy. Niestety ale nie zablokuje przekazu co myślisz o nim. Są jeszcze inne dobrodziejswa zaaplikowania sobie trzech szczepionek naraz: mieszanka jest skuteczna na łupież, wzmaga erekcję i wyłącza internet gdy zaczyna ci się palić patelnia z jajkami na gazie.

Jeśli zaś chodzi o Facebooka – Cukierberg będzie banował na 90 dni mimo, że nie opublikujesz niczego niezgodnego z polityką tęczy i tolerancji, wystarczy, że o tym pomyślisz. Na ten problem na dzień dzisiejszy nie ma rozwiązania ale twórcy plandemii obiecują, że znajdą je przy okazji Covid 2030.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: