Kategorie
Społeczeństwo

Umierająca cywilizacja

O tym ile wspólnego ma komunizm bolszewicki z dzisiejszym neokomunizmem globalnym niech świadczy tylko sama dialektyka. Facebook i Youtube wycinają treści nieprawomyślne jako obraźliwe dla mitycznej społeczności. Społeczność czyli pretekst i parawan ideologiczny czyli fikcja na użytek globalnych celów ludobójczych, niewolniczych i cenzuralnych.

Dawni komuniści i marksiści też mieli swoją społeczność czyli klasę robotniczą, w ich mniemaniu ich popierającą czyli fikcję wykreowaną na użytek czerwonej ideologii. Jota w jotę ten sam schemat kreacji, kłamstwa i propagandy. Trump został jednocześnie zablokowany we wszystkich social mediach: na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Oto obraz dzisiejszego Zachodu czyli totalitarnych korporacji, które prowadzą własną politykę i służą globalnym celom, same pozostając częścią totalitarnej oligarchii. Wsiowe głupki zaś rozpływają się ze szczęścia, że zablokowano tego “chama” i “prostaka” oraz “faszystę”, nie zdając sobie za bardzo sprawy, że każda rewolucja rozprawia się najpierw z wrogami a potem zabija kolejno wszystkich jak leci.

Komunizm nie mógłby istnieć bez zrewoltowanych mas, które naćpane czerwoną kokainą, szczerze wierzyły w partię – państwo a potem zdychały w lochach zabijane przez swoich przewodników za rozmaite “odchylenia”. Dzisiejsze wsiowe głupki, idące na rzeź z powodu swej głupoty i analfabetyzmu są postokroć bardziej prymitywne od dawnych przodowników pracy, bo idą w przepaść bez tortur i kolby karabinu przystawionego do łba. Wystarczą media i określenie przez globalistów co jest demokracją a co faszyzmem.

Churchill też był wizjonerem gdy mówił, że przyjdą czasy gdy antyfaszyści staną się najgorszymi z faszystów. Zachód, ta niegdyś piękna cywilizacja… dziś brodzi siedem pięter poniżej poziomu gówna. Bal na Titanicu, kurestwo i korupcja na Olimpie a na dole całe masy skrajnego debilizmu, szczekającego jak wściekłe psy, mimo, że większość tych czubków prezentuje poziom umysłowy żula podczas półrocznego ciągu pijackiego i nie potrafi postawić spacji po kropce.

Rok 2021 rozpoczął się od tańca małp na amerykańskim Kapitolu i szantażem szczepień na użytek globalnych ludobójców, 2022 może być ostatnim tańcem na gruzach tej umierającej cywilizacji.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: