Kategorie
Społeczeństwo

Apel grupy trzymającej władzę

W związku z tym że jesteście impulsywni Polacy kary nakładane przez naszych wiernych żołnierzy z Policji, SANEPIDU i wojska będą natychmiast wykonalne. Liczymy na to że nasi wierni, premiowani nagrodami żołnierze będą bezwzględni, że karę zapłaci każde polskie dziecko , każda polska kobieta, każdy mężczyzna, że wyrwiemy im ostatni grosz z gardła. Jak wiecie Nasze sądy będą w tych sprawach opieszałe, sprawy będą trwały latami, a polskie chamy będą chodzić jak w zegarku.

Dzięki temu będziemy mogli wprowadzić najbardziej absurdalne prawo, choćby obowiązkowe datki na PIS, czy czyszczenie NAM butów, pod karą 100 000 zł, o obowiązkowych szczepieniach nie wspominając !! Polskie chamy ze strachu zapłacą, wypucują buty, spokojna głowa !!

Szanowni policjanci, żołnierze , urzędnicy trzymajmy się razem, to my trzymamy w ręku przemoc, a będziemy bogaci , to my mamy broń, pałki i kajdanki, to my mamy klucze do więzień, a oni nie maja nic ! Nie bójcie się, jesteście ukryci za rozkazem, poleceniem służbowym, nasze sądy i trybunały nie pozwolą Was tknąć, chwyćcie Polaka za gardło i przyduście butem, zapłaci ile trzeba , to TCHÓRZE.

J.Kaczyński, M. Kamiński, A.Niedzielski, T.Kościński i bracia.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: