Kategorie
Społeczeństwo

Idź swoją drogą

To jest dokładnie tak jak w filmie Matrix, prawda jest bardzo, bardzo brutalna, i kiedy się budzisz jesz klejące się gluty zamiast parówek i pomidorków, popijasz wodą z destylatu, a nie pachnąca herbatką, siedzisz w śmierdzącym podziemiu z dala od pięknego słońca.

Wielu mi to zarzuca, że przecież Kennedy, czy Trump powiedzieli to, czy tamto. Zwracam uwagę że o tym się mówi i TYLKO MÓWI od 60 lat !! Kennedy informował naród o tajnej organizacji blisko 60 lat temu i co ? Co zrobili Amerykanie ? Naćpali się i sekundowała im w tym ćpaniu ta sama “lewica”, czyli demokraci i klan Kenndych !! Do dziś Owsiaki utrwalają ten sposób życia, taplaj się młody w błocie, chlej, ćpaj, kopuluj i NIE MYŚL. Czyżby Kennedy spuścił ciśnienie z młodzieży, rozpalił protest i bunt, który przekierowano na manowce, a który miał szansę zmienić jeszcze Amerykę ?

Dziwnym trafem klan Kennedych jest od zawsze związany z Wall Street. Przypomniałem już dawno temu, w moim poście z 2017 roku, że Roosvelt mianował szefem komisji nadzorującej działalność giełdy Joshepa Kennedy , ojca J.F. Kenndyego, jednego z największych spekulantów na giełdzie, zaufanego człowieka Jacka Morgana, a co za tym idzie domu Rotschildów. Kennedy zbili fortunę na oszustwie, przestępstwie. Porzucili swoją fortunę , czy aby wyprostować swoje sumienie stworzyli kilka Fundacji ?

W Skull And Bones są dwie frakcje i one biją się o pieniądze i władzę, heglowski system rywalizacji jest nie tylko na zewnątrz , ale też wewnątrz organizacja tajnego zakonu. Proste pytanie, czy lewica okazała się lepsza ? Czym się różni ta prawica, jaka wymordowała ponad 100 mln ludzi, urządziła wielowiekowe niewolnictwo, skolonizowała Afrykę, Amerykę Południową i Azję, stworzyła obozy koncentracyjne ( Wojna Burska ) i karabiny maszynowe ( także wojna Burska ), zagłodziła całe narody, od tej lewicy jaka uwięziła w strasznej tyranii liczne narody Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej, wymordowała ponad 150 mln ludzi, zorganizowała ludziom gułagi i zsyłki, masowe egzekucje ? NICZYM , to dwa skrzydła tego samego ptaka.

Niestety nie wierzysz drogi czytelniku że to może tak działać, to przekracza granice Twojej percepcji !! Dlaczego , bo wtedy uświadamiasz sobie że wróg jest z każdej strony i że musisz sobie poradzić z nim sam, że musisz zaryzykować , także swoje życie.

I im na tym zależy żebyś szedł drogi czytelniku za kimś, kto mówi to co chcesz usłyszeć, co Ciebie uspokoi , napoi wiarą i nadzieja, abyś nigdy nie wybrał swojej drogi. Tak jesteś ukształtowany , tak cię uwarunkowali, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Dariusz Nejman

Credo. Nie b??d?? oboj??tny, Zastanawiaj si??, my??l, dzia??aj, Wyci??gaj wnioski.

Dodaj komentarz: