Kategorie
Społeczeństwo

Teatr dla gojów – Góralskie Veto

Jedna z 10 zasad manipulacji społeczeństwem przez władzę wg. Chomskiego głosi: Problem – Reakcja – Rozwiązanie.

PROBLEM – zamknięcie gospodarki, brak możliwości zarobkowania, pozbawienie podstawowych praw obywatelskich. REAKCJA – „Góralskie Veto”. ROZWIĄZANIE ? No właśnie…

Parę dni temu, na scenę teatru dla gojów im. Krystyny Jandy, wkracza nikomu dotąd szerzej nie znany architekt Sebastian Pitoń. W świetle reflektorów wszelkich możliwych mainstreamowych mediów, które do tej pory trzymały linię pandemicznej propagandy, a które tego dnia jak jeden mąż pojawiają się pod Wielką Krokwią, Pitoń stawia „Góralskie Veto”.

Spełnia tym samym wreszcie marzenie wszystkich Polaków. Marzenie o buncie, powstaniu, ponownym otwarciu gospodarki, powrocie do normalności. Pitoń przemawia głosem zdecydowanej większości narodu, która chce wreszcie ten głos prawdy usłyszeć publicznie: „pandemii nie ma a wprowadzane obostrzenia są niekonstytucyjne”. NARESZCIE! Brawo!!! Biję je i ja.

Nastąpiła wreszcie jakaś REAKCJA, na PROBLEM z jakim mamy do czynienia od marca 2020 roku.

Naród się raduje, ludzie przestają się powoli bać, kolejne lokale otwierają swoje podwoje, a na portalach społecznościowych aż wre od przekazywanych sobie wzajemnie filmików z radosną nowiną. Powstają mapy z naniesionymi na nich punktami z otwartymi kawiarniami, restauracjami czy hotelami. Serce rośnie nam Polakom, ponieważ właśnie na to czekaliśmy!

Na myśl przychodzi, że oto wreszcie, obudzili się rycerze z pod Kasprowego, tak jak w 1980 roku obudzili się stoczniowcy w Stoczni Gdańskiej. Nareszcie przełom! Sebastian Pitoń – *Lech Wałęsa naszych czasów!😉

W następnych dniach Pitoń, zapraszany jest do kolejnych rozgłośni radiowych, programów telewizyjnych, a na jego temat rozpisują się wszystkie możliwe media głównego ścieku.

Uwadze wszystkich uchodzi jednak jeden drobny fakt – Pitoń, to nie tylko architekt porywający serca Polaków „Góralskim Vetem”, słowami wypowiedzianej na głos powszechnie wiadomej prawdy. Sebastian to również, a może przede wszystkim polityk, startujący kilka lat temu w wyborach samorządowych, który otwarcie dziś mówi o swoich sympatiach dla Konfederacji i Krzysztofa Bosaka. A popularność Pitonia, to istna woda na młyn dla Konfederacji.

W tej opowieści, chcąc nie chcąc powoli zbliżamy się do jej sedna…

Kilka miesięcy temu, lider partii Konfederacja Grzegorz Braun, bierze czynny udział we wszystkich protestach ruchu antyszczepionkowego, oraz strajku przedsiębiorców, nabijając sobie tym samym kolejne punkty wyborcze. Przed kilkoma dniami, film z dzielnym Korwinem Mikke (alias Ozjasz Goldberg- Szalom) obiega media społecznościowe, a na przypomnienie prawdziwego nazwiska jego bohatera, odzywają się głosy krytyki – „nieważne, że pejsaty, ale dobrze mówi”. Taka zbiorowa schizofreniczna histeria, na dźwięk wypowiedzianych wreszcie publicznie słów prawdy.

Program wyborczy Konfederacji, przypomina w niektórych punktach ciąg dalszy naszej nowej Orwellowskiej rzeczywistości.

Jeden z jego flagowych punktów dotyczący „Szybkich i sprawnych sądów”, napisany został na kanwie „Procesu” Franza Kafki. Zakłada on przeprowadzanie procesów w jeden miesiąc, wprowadzając obowiązek wyznaczenia od razu kilku terminów rozpraw w odstępie maksymalnie KILKU dni, dla przeprowadzenie WSZYSTKICH wnioskujących przez stron dowodów.

Włączcie wyobraźnię Robaczki;) W ciągu miesiąca zostaniecie skazani, a w przeciągu kolejnego osadzeni gdzieś w Polsce w jednym z tysiąca więzień nazwanych dla niepoznaki szpitalami tymczasowymi i ogrodzonymi jak ten z Płocka – drutem kolczastym.

Absolutnym „gwoździem” programu stał się jego punkt „Zdrowe życie”, który niesie za sobą jakże serdeczne Szalom😉, dla wszystkich obywateli, dla których symbol dwóch czerwonych błyskawic był w jakiś sposób bliski…

I w tym miejscu dochodzimy do trzeciego członu opisanej na początku, manipulacji społeczeństwem przez władzę wg. Chomskiego, czyli do ROZWIĄZANIA:

Ale bowiem gotowym ROZWIĄZANIEM podanym nam przez zarząd na tacy, niesionej przez kelnera Pitonia, płynącego na fali mediów głównego ścieku, staje się nowe ugrupowanie polityczne.

Nowe, czyli stare;). Ludzie, układy i scenariusz nadal te same… Z tą jednak różnicą, że niektórzy z aktorów znikną na moment po wykonaniu swego zadania, aby za chwilę pojawić się na scenie ponownie tym razem w nieco innym przebraniu.

Znając dobrze historię naszego pięknego kraju, zasady polityki zarządu a także tej globalnej, pamiętać należy, iż brak w nich jednego – przypadkowości…

Wszystko jest doskonale przemyślanym, zsynchronizowanym w czasie mechanizmem, wsłuchującym się w „potrzeby narodu” tak aby w odpowiedni sposób wybrać ścieżkę do dalszej realizacji własnych planów.

Pracownicy kancelarii Premiera, prowadząc cieszący się dużą popularnością😁 fanpage Mateusza Morawieckiego na FB, doskonale analizują treści komentarzy, pojawiających się pod postami tam publikowanymi, a tym samym wsłuchują się w „głos ludu” oraz badają nastroje społeczne.

A jak sami wiecie, nie są one od pewnego czasu zbyt przychylne zarządowi i prime ministrowi. Słowna krytyki do polityki zarządu oraz Mateusza Morawieckiego, osiągają poziom zbiorowego hejtu i ocierają się niejednokrotnie o groźby karalne kierowane wobec premiera zarządu. Czy reakcją na to są masowe zsynchronizowane działania służb specjalnych? Tak.

Ale nie polegają one na blokowaniu kont, usuwaniu nieprzychylnych komentarzy czy zawiadamianiu o możliwości popełnienia przestępstwa organy ścigania. Nie. One polegają na DALSZEJ INWIGILACJI, na badaniu opinii publicznej, aby można było w odpowiednim momencie dokonać kolejnego zwrotu akcji w kierunku prowadzonym do z GÓRY WYZNACZONEGO celu. PISZCIE! KOMENTUJCIE!

„Nie ma i nie może być zgody na cenzurę. Media społecznościowe muszą służyć nam- społeczeństwu” – publikuje na swoim profilu na FB Mateusz Morawiecki. Ale czy na pewno nam?

Rzeczą oczywistą jest, że za niedługi czas Mateusz Morawiecki odejdzie w taki sam niebyt jak Łukasz Szumowski, o którego istnieniu już dziś prawie nikt nie pamięta. Konsekwencje, które za swoje czyny poniósł Szumowski są przytłaczające😉Takie same poniesie Morawiecki😉.

Wszyscy, bez wyjątku grają na deskach tego samego teatru dla gojów pod jedną publikę – pod nas. Zmieniają się tylko aktorzy, ubiory i sceneria, ale scenariusz napisany wiele, wiele lat temu jest nadal konsekwentnie grany na tej scenie. Psy szczekają, karawana jedzie dalej, publika zachwycona „Góralskim Vetem” bije owacje na stojąco.

Aktorzy teatru dla gojów przygotowani są na każdy możliwy wariant. Na mruki niezadowolenia dochodzące z widowni, gwizdy, rzucanie w aktorów pomidorami, czy wreszcie chęć opuszczenia przez niektórych widzów dalszej części przedstawienia. Dlatego też nie było, nie ma i nie będzie żadnej uczciwej partii politycznej. W tej rozgrywce został wzięty pod uwagę każdy możliwy wariant.

W przypadku zwycięstwa w wyborach Konfederacji i utracie przez PiS większości w Sejmie – jak myślicie? Kto z kim będzie zawierał sojusze?

Brzydzę się wszelką polityką oraz politykami i tak jak mawiał bohater filmu Stanisława Barei „Alternatywy 4” Zdzisław Kołek: wolałabym przetokę mózgową niż zostanie politykiem.

Jako Polka, obywatel tego pięknego kraju uważam, że żadna, ale to żadna partia polityczna nie ma już prawa więcej rządzić naszym krajem. Obojętne czy z prawa, lewa czy ze środka, czy z zewnątrz, z nieba czy z ziemi. Wszystkim, którzy już byli, należy podziękować raz na zawsze. Trzeba nam bracia i siostry zerwać kajdany z rąk naszej Matki Polki, która ze łzami w oczach klęczy na kolanach z kagańcem na twarzy, ugięta pod ciosami batów oprawców i sprzedawczyków.

Trzeba nam zerwać z niej kajdany układów, układzików i nepotyzmu. Ściągnąć z mówiących prawdę pięknych ust maskę – symbol niewolnictwa, wstydu, hańby i poddaństwa. Trzeba wreszcie sprawić by wstała z kolan i wyprostowana pokazała swe piękne skrzydła na których grzbiecie siedzi dumny naród Polski – ludzie prawi, dobrzy i pracowici.

Mojego poparcia jako suwerena udzielę tylko wówczas, kiedy zacznie znowu obowiązywać Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o „Zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnianych przez urzędników” zgodnie z którą, czyny te karane były śmiercią poprzez rozstrzelanie.

Otwierają się powoli restauracje, kawiarnie, stoki, punkty usługowe i centra rozrywki. Niektórzy szydzą w internecie, że władzy „dupa się pali”, że „to już koniec”, „wygraliśmy”. Jeżeli, komuś się wydaje, że przy tak dawno wymyślonym scenariuszu i wydaniu miliardów złotych na jego misterną globalną wręcz realizację, władza nagle sobie odpuści i powie „no dobra wygraliście, podajemy się do dymisji” – to jest albo idiotą albo jest nasłany.😉

Swoje biznesy, powinnismy otworzyć nie bacząc na nic, wszyscy BEZ WYJĄTKU!!! ❤️❤️❤️A decyzje podejmować oddolnie.

A teraz kochane Robaczki, zakładam raki, wbijam czekany i czekam na „Lawinę z Gór” hejtu i nienawiści. I „niek mnie tera Pan Bucek sceze”😉

Hej! 😉

*Lech Wałęsa, TW. Bolek, tajny współpracownik SB

**na zdjęciu Wacław Krzeptowski przywódca kolaboracyjnego Goralenvolku witający w Krakowie w imieniu podhalańskich górali niemieckiego zbrodniarza Hansa Franka. Wraz z Krzeptowskim do Krakowa na powitanie Franka przyjechali: Karolina Gąsienica-Rój, Maria Siuty-Szwab, Stefan Krzeptowski i Józef Cukier. Hej!

Nina Maj

4 odpowiedzi na “Teatr dla gojów – Góralskie Veto”

No ja się dziwię tylko dlaczego nie ma w tym wywodzie ani jednego słowa o agencie Tanajno, który wcześniej nawoływał do działań w jedności z Lempart a teraz nawołuje swoich zwolenników do odcięcia się od górali? Uważa się za praworządnego, bo nosi maseczki i nie krytykuje pandemii!? A przeciez nie byłoby lockdownu, gdyby nie ta fałszywa pandemia ! To Tanajno odgrywa rolę agenta Bolka a nie Sebastian Pitoń jak sugeruje ten artykuł. Żydzi zawsze uderzą w serce polskości i w naszą niezależność aby odwrócić wzrok od kreciej roboty Tanajno, który teraz chce przywłaszczyć sobie sukcesy górali i ich akcji pisząc, że “bunt I veto poniża przedsiębiorców” Co za bzdury!!! W sytuacji gdy chodzi o dobro Polski nie ma znaczenia hasztag, hasło, na co klikamy, liczy się skuteczność, której P. Tanajno brak. Pitoń w tydz. Osiągnął to czego Tanajno nie osiągnie nigdy. Bo ludzie czują, kto z nich dwóch jest kontrolowaną opozycją a kto kieruje się istotnie dobrem Polski. Ten elaborat jest pisany przez wroga Polski, a wiadomo kim są wrogowie Polski…

Braun zdemaskowany czy odda złoża czy jest w zmowie z POPISem wcześniej brał udział w sprzedaży lasów państwowych.
https://www.facebook.com/420368384645574/posts/4095099243839118/?sfnsn=mo

Obejrzyj film „Szokujące słowa działaczy “Solidarności” o grabieży polskich lasów w III RP! 40 lat pracy dla Polski” w YouTube
https://youtu.be/Q4wq_0AUinQ

Obrady w sprawie grabierzy złóż naturalnych. https://www.facebook.com/420368384645574/posts/4094898490525860/?sfnsn=mo
Braun wywodzi się z niemiecko-żydowskiej rodziny. Bratanek prezesa tvp.

Dodaj komentarz: