Kategorie
Społeczeństwo

Klincz

Dlaczego polskich lekarzy wysłano do szczepień na Słowację , a ukraińskich ściąga się do Polski ? Dlatego że oni NIE BĘDĄ MIELI SKRUPUŁÓW !!

To ta sama ręka jaka popychała Kozaków do Powstania Chmielnickiego, Ukraińców do mordowania Polaków na Wołyniu, podczas Powstania Warszawskiego, ta które antagonizowała Litwinów i Polaków, Polaków i Czechów, Słowaków i Polaków, ta która żywotnie zainteresowana jest budowaniem napięcia w Europie Środkowo – Wschodniej , wiązaniem w tym regionie pryncypialnych sił Rosji i Niemiec.

Nie oznacza to że Rosja i Niemcy nie są zainteresowane usunięciem przeszkód do połączenia swoich potencjałów. Cała gra polega na tym żeby cały czas trzymać tę część świata pod prądem, by nieustannie Rosja i Niemcy parły do realizacji swoich interesów, a państwa Europy Środkowo- Wschodniej walczyły o to by nie zostać rozdeptane. Przy tym nieustannie skłóca się państwa Europy Środkowo – Wschodniej, by nie były zdolne się połączyć we wspólnej sprawie i uczynić niemożliwym połączenie potencjałów Rosji i Niemiec. Jeżeli ktoś nie wie kto wysłał Nawalnego do Moskwy to już wie, Londyn i Waszyngton.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: