Kategorie
Społeczeństwo

Powstanie narodowe

Wielu mnie pyta o strategię walki, skutecznej walki. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy czytał moje wcześniejsze posty, wiele razy pisałem o tym jak walczyć z tym systemem nie używając przemocy.

Najpierw nawiąże do mojego poprzedniego postu, gdzie opisałem przygotowania do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Podałem w nim że MON zwrócił się do przedsiębiorców z żądaniem przekazania pełnej informacji o ich zasobach do dnia 15.02.2021 roku. Zsynchronizujcie tę datę z dwutygodniowym poluzowaniem „restrykcji”. Zwróćcie uwagę na to jak chamskie jest postępowanie Żydów z PIS, złośliwie nie poluzowali OPRESJI restauratorom i branży fittnes, klubom i kawiarniom. Tę nienawiść zachodnich elit, oczywiście także żydowskich , do Polaków, powinniście wyczuwać już na kilometry. Polski cham niegrzeczny, kara dla chama. W ten sam sposób tresowali nas najpierw zaborcy, potem Niemcy, dalej Kacapy, a po 1989 roku służby specjalne i ukryci w ich cieniu agenci wrogich nam państw.

By skutecznie walczyć z tym systemem musimy się ustawić jeden za drugim i poruszać się powoli, krok za krokiem, do przodu, zrywać kolejne łańcuchy wspólnie i konsekwentnie. Ani kroku do tyłu. Każdy kto zerwie kajdany musi mieć za sobą wsparcie jak największej liczby ludzi. Każdy restaurator, właściciel kawiarni, sali fittnes, nie tylko daje nam wypocząć, oderwać się od tego szalonego świata. Gospodarka jest tak zorganizowana, że przedsiębiorcy płacąc podatki utrzymują infrastrukturę z której korzystają inni. Tak więc ci którzy nigdy nie byli w siłowni, czy klubie fittnes chodzą do lekarza, reperują zdrowie, załatwiają swoje sprawy w urzędach, instytucjach dzięki podatkom i opłatom płaconym przez tych przedsiębiorców.

Jeżeli ci przedsiębiorcy nie będą płacili podatków rząd będzie musiał pożyczać pieniądze, by utrzymać tę strategiczną infrastrukturę państwa, sądy, urzędy służbę zdrowia. I to chodzi, Kaczyński z Morawieckim chcą zablokować wpływy do budżetu, by mieć alibi do ciągłego pożyczania. Pożyczają im oczywiście banki żydowskie, jakie przygotowują się do przejęć majątków Polaków.

To jest dokładnie ten sam mechanizm jaki funkcjonował po 1863 roku, wtedy ograbiono polską szlachtę wykorzystując zainspirowane przez zachodnie elity Powstanie Styczniowe, teraz wykorzystując wirusa chcą odebrać Polakom wszystko to co udało się nam wznieść i wybudować ciężką pracą po 1989 roku. Pisałem o tym wiele razy, że od 1945 roku nasi niewidzialni okupanci z Londynu, Nowego Jorku, Waszyngtonu, Bonn, Hamburga, Frankfurtu, Paryża, Neapolu, Kopenhagi, Sztokholmu, Tel Awiwu robili wszystko i jeszcze więcej , by nie dopuścić do tego by odrodził się polski kapitał, bo narodowy kapitał oznacza chęć partycypacji we władzy, logiczne żądanie udziału w tej władzy, prawo do decydowania o swoim losie.

Z tego powodu kolejne rządy po 1989 roku niszczyły wszystko co wybudowano za Gierka, deptały każdego polskiego przesiębiorcę, od Romana Kluski po wynalazcę Łągiewkę. Z tego powodu mamy najniższą kwotę wolną od podatku, z tego powodu mamy rażąco niesprawiedliwe sądy, bandytów w mundurach, skorumpowane państwo pełne absurdów. To oczywiste że bardzo zależy Rosji i Niemcom aby Polska nie była Polską, oba państwa wyrządziły nam potworne krzywdy. Nie chodzi jednak tylko o te dwa państwa, są jeszcze Szwedzi, Duńczycy, Francuzi, Anglicy, Żydzi, Amerykanie. Jedni się nas boją ( Niemcy i Rosjanie, Szwedzi ), inni używają Polski w swojej geopolityce ( Żydzi, Amerykanie, Anglicy, Francuzi ). A są jeszcze przecież Austriacy, Ukraińcy, Czesi, Słowacy, Litwini , Łotysze, niektóre państwa byłej Jugosławii, którzy za Polską nie przepadają. Nie dziwmy się że projket Międzymorza działa na wiele z tych państw jak płachta na byka, że zaatakowano Kulczyka, Staraka, Czarneckiego. Nie lubię ich , bo wiem skąd wyrastają ich korzenie, rzecz w tym że kapitału nie można lubić albo nie lubić, jeżeli tu jest to daje nam korzyści.

O wydarzeniach 10.04.2010 roku nie zadecydowano tylko w Moskwie. Czy teraz rozumiecie, wróg jest w zasadzie z każdej strony, i to powoduje że musimy liczyć wyłącznie na siebie, a deklaracjami przyjaźni i wsparcia palić w piecu. To powinno nas jeszcze mocniej scalić, powinniście żywić się tą nienawiścią, tą opresją, do czego wielokrotnie nawoływałem. Nam nienawiść jest niezbędna do przetrwania, więc uświadomcie sobie jaką czynią nam krzywdę, brutalną krzywdę , bo niczemu nie zawiniliśmy poza tym że jesteśmy Polakami i chcemy swojego państwa, nikomu nie grozimy, i z nikim nie chcemy walczyć, chcemy być tylko gospodarzem w swoim domu. Ta nienawiść , ta wrogość musi być przez nas cały czas kontrolowana, dawać nam energię do rozumnej walki, nie możemy dać ponieść się emocjom, prowokacjom. Uczmy się od Żydów otoczonych morzem nienawidzących ich Arabów, my także jesteśmy wyspą otoczoną przez Ocean Nienawiści.

Napisałem , bodaj trzy lata temu, na tym forum, a potem jeszcze raz w maju 2020 roku, że wszyscy wyżej wymienieni od dawna ucierają interesy nad Polską i Polską, że Polska jest zwornikiem, filarem, na jakim zbudowano obecny porządek świata. I tym razem nie jest inaczej, detonują napięcia między sobą budując wspólnotę interesów w polityce wobec naszego kraju, jak ktoś chce to jesteśmy takim międzynarodowym chłopcem do bicia. Z tego względu, kiedy słabnie kolejny żydowski rząd plany wdrożenia covidowego stanu wojennego wydają się być nad wyraz realne. Zwróćcie uwagę na podobieństwo do 1981 roku, wtedy Ruch Solidarność był bliski stworzenia Polski dla Polaków. Nie dziwmy się że Jaruzelski jeździł po rozkazy do Rockefellera, to przewodniczący organizacji kruków i wron. Każdy kto uważanie przeczyta ten tekst musi przyznać że jest wielce prawdopodobne, że część z tych państw, wymieniona wyżej, chce raz na zawsze pozbyć się Polski, ostatecznie i nieodwołalnie, chcą do tego wykorzystać pandemię. Pokazałem to publikując dane statystyczne, przedstawiłem dziesiątki racjonalnych argumentów uzasadniających tę tezę.

W tych okolicznościach walka z pandemią, z obostrzeniami, z zakazami, z terrorem, opresją jest KOLEJNYM, TYM RAZEM ROZUMNYM POWSTANIEM NARODOWYM, w obronie polskości i ciągłości naszego państwa. Obowiązkiem każdego Polaka jest bronić dorobku wspólnoty , bo broniąc wszyscy wspólnoty bronimy siebie nawzajem, więc jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: