Kategorie
Społeczeństwo

Oczy diabła

Jeżeli ktoś chce zobaczyć kim są ci którzy organizują tę światową “pandemię”, tych którzy budują ten “nowy porządek”, przekonać się jaki maja stosunek do życia i człowieka, niech obejrzy dokumenty Vegi OCZY DIABŁA. Tak , wielu z nich to okultyści, zdolni rozerwać niemowlę na kawałki, zgwałcić je członkiem, przegryźć mu tętnice, wypić jego krew.

Głośno zrobiło się o dokumencie Patryka Vegi “Oczy diabła”. Niestety na mnie ten film nie zrobił wrażenia, wiedziałem o tym już od lat. W 2009 roku poczułem jak przenika mnie niewyobrażalne zło, tak potworne że trudno je sobie wyobrazić. Usłyszałem krzyk tysięcy dzieci torturowanych, katowanych, męczonych, gwałconych, zabijanych, tych malutkich i tych starszych, wszystkie niewinne i bezbronne.

To zło wzbudziło we mnie wielką wściekłość, żądzę bezwzględnej walki, i muszę Wam napisać że ta złość cały czas we mnie tkwi. Krzywda uczyniona bezbronnym dzieciom to rzecz najohydniejsza z możliwych. Kiedy zacząłem zbierać informacje byłem w szoku. W Polsce , od 1990 roku, zniknęło bez wieści całkiem spore miasto dzieci. Ludzie nie zdawali sobie sprawy z tego, że może istnieć potężna organizacja parającą się kupowaniem i porywaniem dzieci do burdeli, dla sekt, sadystów, psychopatów, do “uboiu na części”. Warto przy tym podkreślić że skala tego procederu nie mogła ujść uwadze służb specjalnych świata, wynika z tego że są one uwikłane w tak przerażająca zbrodnię.

Polecam wszystkim zapoznać się z wynikami śledztwa amerykańskiej antropolog Nancy Scheper-Hughes z Uniwersytetu Berkley w Kalifornii. Ujawniła ona istnienie potężnej, światowej organizacji parającej się porywaniem i zabijaniem dzieci.Wszystkie nici prowadzą do Tel Awiwu w Izraelu, to centrum handlu dziećmi i organami. Przypomnę że FBI, prowadząc w 2009 roku operację przeciwko praniu brudnych pieniędzy przypadkowo zarejestrowała jak rabini z Nowego Jorku handlują organami dzieci. Aresztowano wówczas kilkunastu rabinów, Levy-Izhaka Rosenbauma, Mordchaia Fisha, Lavela Schwartza, Eliahu Ben Haima, Edmunda Nahuma oraz bardzo wpływowego Saula Kassina. Wszyscy zostali skazani przez Nowojorski sąd za nielegalny handel organami.

Dariusz Nejman

2 odpowiedzi na “Oczy diabła”

GDYBY NIE TA NACJA PRZETRWAŁABY CYWILIZACJA (R w kółku I .M .) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I to jest dowód że nasza cywilizacja zniszczy samą siebie. Bo na cóż zasługuje ludzkość która pozwala na krzywdę bezbronnych? Zagłada to jedyne rozwiązanie.

Dodaj komentarz: