Kategorie
Społeczeństwo

Przygotowania do szczepienia nauczycieli, czyli jak dobrać się do polskich dzieci

Zwracam uwagę szanownych czytelników że w Holandii wykradziono dane osób zarejestrowanych do zaszczepienia. Zapytacie po co komuś takie dane ? Odpowiedź jest niezwykle ważna, otóż po to żeby potem sprawdzić jak umierają ludzie po szczepieniach. Dlatego w pierwszej kolejności szła bitwa w Polsce o Ministerstwo Cyfryzacji żeby odseparować społeczeństwo od tej wiedzy, żeby można było te dane “odpowiednio przetwarzać”, ukrywać zgony, manipulować nimi, aby nie można było ich powiązać ze szczepieniami. Te dane mają kapitalne znaczenie wywiadowcze, każdy wywiad zapłaci za nie krocie.

Niby wojna skończyła się , ta światowa, w 1945 roku, to jednak nieprawda, rozwój technik inwigilacji, narzędzi do zabijania, technik walki wywiadów dowodzi że ta wojna trwa , to wojna na śmierć i życie. Wyobraźmy sobie że podobno wroga zachodowi Rosja przejmie wszystkie dane osób zaszczepionych w zachodniej Europie i Rosjanie będą wiedzieć kiedy fala zgonów uderzy w ludzi młodych , co osłabi zdolności obronne krajów zachodu.

Oto wytłumaczenie dlaczego sole fizjologiczne zostaną wszczepione żołnierzom, służbom i resortom siłowym. Jeżeli w szczepionkach znajdują się się nanocząsteczki tworzące system do kontroli jednostki to wiedząc kto otrzymał taką szczepionkę można zhakować system przez tę jednostkę lub z drugiej strony starać się przejąć kontrolę nad siecią, znając jej elementy. Nie trzeba prowadzić żadnej wojny. Teraz już rozumiecie dlaczego Rosjanie i Chińczycy mają swoje szczepionki.

W związku z tym że aparatem pomocniczym terroru jest wymiar sprawiedliwości także tu nikt nie będzie na razie masowi pozbywał się ludzi. To oznacza że szczepionki muszą być różne, mieć różne cele, jedne zabijać szybko, inne z opóźnieniem, jeszcze inne rejestrować sztuki bydła, inne tworzyć system podobny do Windows, w którym operować będą inne programy.

Miałem rację pisząc już na przełomie marca i kwietnia że będą strefy, że jedne branże będą uprzywilejowane kosztem innych ( gra kijem i marchewką ), że będzie infrastruktura covidowa generująca koszty by zniszczyć finanse publiczne, że rząd będzie niszczył gospodarkę by wielkie fundusze przejęły razem z państwem mienie Polaków za długi i za grosze, że zniszczą polskie rolnictwo, że umierać będą masowo ludzie z powodu niewydolności systemu służby zdrowia, że pojawią się szybko mutacje wirusa, że szczepienia będą dedykowane dla poszczególnych grup wiekowych, że będą to szczepionki wektorowe a użyte w nich wektory umożliwią RNA wirusa wejście do komórek i przypięcie się do DNA gospodarza i wmontowanie materiału do ludzkiego genomu ( transfekcja stabilna ) . W ten sposób organizmy zaszczepionych już do końca życia będą produkować klony wirusa i zarażać innych. Tak właśnie chcą dobrać się do polskich dzieci, wykreować potrzebę szczepienia wśród dzieci i młodzieży przez nauczycieli.

Teraz uświadomcie sobie, skoro ja zdaję sobie sprawę z tego jak można wykorzystać szczepienia to ONI tego nie wiedzą ? Powtarzam, państwa grają między sobą w durnia, macie z resztą tego jednoznaczne dowody. Z Nowej Zelandii , Australii płynęły do nas hiobowe wieści. Pytanie ilu internautów pracowało dla służb tych państw ? Oglądacie tenisa ? Turnieje w Hobart, Adelajdzie, a teraz w Melbourne, mnóstwo ludzi, żadnych masek, zero odstępu.

Zrobili nam pokazówkę, trolle opłacane przez australijskie służby zrobiły Wam wodę z mózgu i show must go own. Gdyby Australia rzeczywiście była pogrążona w pandemii Chińczycy nie czekaliby długo, od środka podbili w tydzień kraj kangurów. Pokazałem Wam dane z Azji, jak pisałem w państwach gdzie mieszka więcej niż 1,7 mld jest o połowę mniej zgonów z powodu COVID-a niż w 38-miliownej Polsce. Pisałem o tym wiele razy Niemcy i Rosja oraz Żydzi są zainteresowani ostatecznym rozwiązaniem “kwestii polskiej”, więc jeżeli już gdzieś naprawdę coś się dzieje, to tylko w naszym kraju.

Każdy kto ma choć trochę pojęcia o globalnej polityce zdaje sobie sprawę że nasz kraj stoi na drodze do połączenia Europy Zachodniej i Rosji. Przypomnę że 15.11.2020 roku 10 krajów Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), a także Chiny, Japonia, Korea Południowa, Australia i Nowa Zelandia utworzyły największą na świecie strefę wolnego handlu. I wszystko staje się jasne, Polskę i Polaków trzeba usunąć z drogi za wszelką cenę.

W moim ostatnim poście sygnalizowałem problem ADE, czyli antybody-dependent enhacemnet ( immune enhacement /phatogenic puiming ). To jest bardzo ważna sprawa, dotyczy szczepionek jakie w pierwszym rzucie wywołają zgony u seniorów. Prawdopodobnie nastąpi to po podaniu drugiej dawki. Po pandemii sars-cov 1 w Azji prowadzono liczne badania w celu wytworzenia szczepionki na tego wirusa. W ramach wielkiego programu badawczego stworzone szczepionki podawano testowo fretkom. Fretki otrzymywały , tak jak w przypadku szczepionek na sars-cov2, po dwie dawki. Potem wystawiono fretki na działanie wirusów w naturalnym środowisku i wszystkie zdechły. Dlaczego ?

Szczepionki zostały tak stworzone aby organizm, antyciała wytworzone przez adiuwanty, zamiast walczyć z infekcja potęgował ją. Innymi słowy po podaniu drugiej dawki organizmy zaszczepionych atakują swój własny układ immunologiczny. Program zamknięto. Dlaczego dalej nie poszukiwano przez 15 lat innego rozwiązania ? Dlatego że cel został osiągnięty, badania przeprowadzono po to by znaleźć szczepionkę jaka zabija , a nie jaka ratuje życie. Te szczepionki jakie oferują nam koncerny to jest właśnie ta szczepionka z 2005 roku, dlatego tak szybko ją “stworzono”, w tak krótkim czasie.

Jak sami widzicie, znowu miałem rację, są szczepionki dla seniorów, teraz dla grup wiekowych poniżej 60/55 roku życia. Są już przygotowane dla dzieci, najpierw trzeba jednak wykreować potrzebę ich szczepienia przez zmodyfikowanie materiału genetycznego nauczycieli. To musi być szokujące że podobno wykształceni ludzie, uczący biologii, chemii, fizyki powinni alarmować środowisko, nic takiego się jednak nie dzieje. Warto zwrócić uwagę na to że chyba Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał ostatnio orzeczenie otwierające drogę do odmowy zatrudnienia lub dopuszczenia do pracy z powodu braku szczepienia. Oni zapewne spodziewali się oporu nauczycieli ze względu na posiadaną przez nich wiedzę. Chyba się pomylili. Kto stoi na czele ZNP ? Pan Broniarz, członek ZNP od 1981, powiązany ze środowiskiem “lewicy”, dobrze znany w PRL-wskich służbach. Jaki stosunek ma ta lewica do sterylizacji polskich nauczycielek, polskiej młodzieży i polskich dzieci opisałem w artykule EUGENIKA.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: