Kategorie
Społeczeństwo

Zrzucimy się 12811000 zł na odszkodowanie dla Komendy

Zrzucimy się 12 mln 811 tys na odszkodowanie dla Komendy, bo to MY FRAJERZY zapłacimy za to co zrobiono Komendzie

Popuśćmy wodze fantazji i napiszmy drugi scenariusz do filmu o Komendzie. Znany i wpływowy syn Pana Z, którego ojciec jest tajnym współpracownikiem zakonspirowanej organizacji gwałci i morduje 15-letnią Małgorzatę K. Ojciec dowiedziawszy się o zbrodni ustawia z organizacją proces sądowy, by obciążyć winą jakiegoś “leszcza “, “frajera”, czy jak kto woli “cwela”.

Cudem frajerowi udaje się przeżyć, choć ma wyzionąć ducha w celi, by domknąć sprawę. Kiedy interesy zaczynają się komplikować, po latach, organizacja zgłasza się do Komendy, oferuje mu wolność i procent od odszkodowania. Można by ubarwić ten fikcyjny scenariusz o rozdział poświęcony organizacji ustawiającej procesy cywilne i karne w Polsce za odpowiednią stawkę i opisać inne przypadki takich “leszczy”, czy “frajerów” garujących za LUDZI.

Fajnie by było gdyby w książce znalazły się stawki za wrobienie frajera w pornografię dziecięcą, zabójstwo, napad, kradzież, gwałt, przemyt, i.t.d. Oczywiście organizacja musiałaby być prężna, mieć delegaturę syndykatu w każdym mieście gdzie jest sąd i prokuratura. To oczywiście czysta fantazja, w takim państwie jak Polska coś takiego nie uszłoby uwadze obywateli. Nich Was tutaj nie zmyli program “państwo w państwie” pokazujący od lat różne strony naszego państwa, to zwykły zbieg okoliczności.

Dariusz Nejman

2 odpowiedzi na “Zrzucimy się 12811000 zł na odszkodowanie dla Komendy”

nie mam nic przeciw temu Panu, ale te sume powinien zaplacic ten, ktory przyczynil sie do Jego smutnej sytuacji, lacznie z niezyjacymi, niektorymi, to moze ich rodziny przejma spadek win,

Tak jest. Składamy się nie tylko na odszkodowanie dla niewinnego człowieka. Bardziej na wygodę i bezpieczeństwo zwyrodnialca którym większość z Nas pogardza. Ile ze swojej pensji na zadośćuczynienie podarują pan prokurator oskarżający i wyrokujący sędzia w tej kuriozalnej sprawie? To państwo jest w ochydnych łapach bezkarnych zwyrodnialców i najwyższy czas je im odebrać.

Dodaj komentarz: