Kategorie
Społeczeństwo

Upadły zakład psychiatryczny

Życie w upadłym zakładzie psychiatrycznym codziennie dostarcza nam nowych wrażeń. Nie może być nudno! Oto dwa najnowsze rodzynki. Niezależni eksperci z WHO polecieli do Wuhan – skontrolować skąd wziął się koronawirus i czy wszystko było tylko dobrze, czy bardzo dobrze. I wydalili z siebie raport – było bardzo dobrze! Lemingoza może spać spokojnie – to jednak wina nietoperzy. Resztę wytłumaczy im Simon w TVNie.

Kto jest największym sponsorem WHO? Chiny. Rzekł oto pan i władca do swoich psów: pójdźcie do mojej obory i zróbcie tam niezależną kontrolę. Płacę wam za lot, hotele i obiady z deserem. A potem ogłoście światu, że zagroda jest czysta i wszystko ładnie. Tak też zrobili. Jest OK. I druga rodzynka. Cała Jewropa czyli Unia czyli Związek Sowiecki w różowym opakowaniu oraz postępowe elyty w Ameryce bardzo zaniepokojone zamachem na media w Polsce. Totalitaryści, genderowcy, zamordyści i fałszerze wyborów w USA dostali galopującej sraczki – bo wolność i demokracja zagrożone! Wyją też Niemcy – właściciele 90% wolnych mediów w Polsce – ci sami Niemcy co budują obozy internowania dla buntowników łamiących covidowe rygory. I tak długo wytrzymali bez obozów – aż od 1945 roku!

Czyż to wszystko nie jest piękne? Aha, na koniec: Joe Biden, nominat Deep State pełniący obowiązki podpisywacza papierów na Kapitolu zaczął swe urzędowanie od wiekopomnego dekretu, który całkowicie zmienia stosunki w globalnej rywalizacji mocarstw, a mianowicie zadekretował, że chłopcy czujący się dziewczynkami mogą korzystać z żeńskich toalet. Dla tych, którzy nie wierzą – to nie fejk, to jest cywilizacją zachodnia w jednej z ostatnich faz gnicia. No i jeszcze Marta Lempart – ta od prowokowania ataków na kościoły i modlących się w nich ludzi – dostała zarzuty karne. Grozi jej do ośmiu lat więzienia. Liczy, że jednak ją wsadzą do męskiej celi i spełni się jej odwieczne dziecięce marzenie – ktoś w końcu będzie chciał ją zgwałcić. Dobrego weekendu ludu pracujący miast i WSI!

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: