Kategorie
Społeczeństwo

Polska głupotą stoi

„Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny” powiedział kiedyś Winston Churchill i Niemcy wzięli to sobie do serca.

Na pewno wielu z Was dostrzegło, że w Niemczech program szczepień poniósł kompletne fiasko, za to Polska jest wskazywana jako lider szczepień.

Karnie w kolejce do szczepień ustawili się polscy nauczyciele, co szokujące uczący biologii, chemii, czy fizyki, ci którzy mają nieść kaganek oświaty. Teraz już wiecie dlaczego nasze społeczeństwo jest takie głupie, niestety większość Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego komu powierzamy wykształcenie naszych dzieci. Czy wiecie, że na lekcjach biologii w szkołach podstawowej i średniej dalej uczą że pracą naszego organizmu sterują geny ? Nadal obowiązuje darwinowska teorii ewolucji !!

W programie nauczania do szkoły średniej w ogóle nie ma chemii molekularnej, powiązania jej z fizyką kwantową i biologią molekularna.

W Polsce w latach 2000-2018 przeprowadzono całkowitą likwidację działu nauczania – elementy mechaniki kwantowej w szkole średniej. Liczbę godzin nauczania fizyki po 1992 roku zredukowano z 6-13, przed 1992 rokiem, do 3 przy czym po 2009 roku zmniejszono liczbę tych 3 godzin, w programie dla zakresu podstawowego, do jednej godziny tygodniowo !!! Ta jedna godzina miała być poświęcona fizyce współczesnej , zamieniono ją na dokończenie edukacji gimnazjalnej.

Dla porównania w Niemczech fizyka kwantowa pojawiła się w programie nauczania już w 1945 roku i od tamtej pory jest sukcesywnie poszerzana w programie nauczania we wszystkich szkołach średnich.

Żaden , powtarzam żaden z nauczycieli w Polsce nawet się nie zająknął że w rzeczywistości od lat w naszym kraju likwiduje się oświatę !!

Czy już wiecie dlaczego w Niemczech program szczepień wypadł tak fatalnie ? Świadomość społeczeństwa niemieckiego jest na innym poziomie. Poza tym warto pamiętać o tym że większość korporacji farmaceutycznych produkująca szczepionki przeciwko COVID to firmy spoza Niemiec, poza BioNtech-em, z tym że firma ta jest specjalistą w branży technologii molekularnych, opartych na informacyjnym mRNA, dlatego powiązano ją z Moderną.

Mądry Niemiec nie weźmie do ust i nie pozwoli sobie wszczepić czegokolwiek pochodzącego z USA, Wielkiej Brytanii,czy Francji, świadomy historii dziejów. Przypomnę że Wielka Brytania weszła po to do Unii by tę Unię od środka rozwalić, i dziwnym zbiegiem okoliczności z tej Unii wyszła tuż przed wybuchem tej “psychopandemii”. Na linii Berlin-Londyn jak zwykle doszło do silnych napięć i wyładowań.

A MY Polacy, jakie wyciągnęliśmy wnioski z przeszłości, jaką mamy świadomość postępu i technologii, czy ktoś wziął pod uwagę, że Anglicy, Amerykanie, Francuzi nigdy nie byli nam przychylni, a Niemcy z Rosją nie ukrywają że najchętniej usunęliby nasz kraj z mapy świata ? Polska głupotą stoi !

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: