Kategorie
Społeczeństwo

Jak długo jeszcze?

Dlaczego Polacy są tak bardzo łatwowierni ? Dlaczego tak trudno jest Polakom zrozumieć, że aby cokolwiek mogło się w naszym kraju zmienić to potrzebujemy do tego zmiany systemu?

Co powoduje, że dajemy się tak łatwo nabierać na “piękne słowa”? Dlaczego tak niewielu zauważa, że głównym problemem jest istniejący u nas od tak dawna system partyjny? Dlaczego ufamy właśnie partiom? Dlaczego zakładamy, że jak teraz ktoś komu powiedzmy, że ufamy i ktoś taki właśnie założy nową partię to właśnie ta partia będzie tą właściwą, uczciwą, sprawiedliwą itd? Czy to nie jest kolejny przykład jak bardzo dajemy sobą sterować?

Proszę pamiętać, że partie polityczne dostają wielomilionowe subwencje. Takie środki potrafią każdego “skrzywić”. Dla większości polityków stały się one świetnym sposobem na życie.

Kiedy tak naprawdę czuliście, że osoby wybrane przez nas do władzy i to nie istotne czy do samorządów czy sejmu lub senatu działają z całego serca na rzecz dobra swojego kraju i ojczyzny? No kiedy? I nie piszecie w komentarzach, że jest tak jak jest, bo to wina Żydów.

Za to, że nasz kraj tak własne wygląda winny jest system i prawo to znaczy kilometry przepisów, ustaw, regulacji, rozporządzeń, które w żaden sposób nie działają na korzyść naszych obywateli. Mamy państwo totalitarne, jesteśmy niewolnikami we własnej ojczyźnie.

Aby naprawić nasz kraj należy dokonać kompleksowych zmian na wszystkich płaszczyznach. Należy rozpocząć o zmiany Ordynacji Wyborczej. Należy to zrobić w taki sposób aby wykluczyć i uniemożliwić wiodącą rolę partii politycznych w ustalaniu miejsc na listach wyborczych. To absolutna podstawa.

Dodaj komentarz: