Kategorie
Społeczeństwo

Dziel i rządź

Czas się obudzić i naprawdę połączyć siły, ale bez tych różnych liderów, gwiazdek YouTuberowych, znanych twarzy partyjnych oraz wszelkiej innej maści indywiduów pragnących za wszelką cenę zaistnieć w przestrzeni mediów społecznościowych.

Należy nie dać się wciągać w to napuszczanie jednych na drugich … lewaków na katoli, prawicę na lewicę, moherów na inteligencję i odwrotnie, ludzi noszących maseczki na tych którzy ich nie noszą, ludzi którzy chcą się szczepić na tych co są przeciwnikami szczepień itd itp.

Dzięki takim praktykom bardzo sprytnie odwracają uwagę od rzeczy najistotniejszej … Od fatalnego, ułomnego, bezdusznego systemu, który mieli czelność nazwać demokracją. Prawda jest taka, że ustrój który został w Polsce zainstalowany po 1989 roku nie ma nic z Demokracją wspólnego. To co nam zafundowano to PARTIOKRACJA i ETATYZM !!!

Pamiętajmy, wszyscy jesteśmy Polakami, każdy z nas ma prawo tutaj żyć, Trzydzieści lat nami manipulują. Powiedzmy im głośno DOŚĆ !!! To właśnie o to tym na “górze” chodzi … Aby społeczeństwo było cały czas ze sobą skłócone !!!

Bogdan Morkisz 🇵🇱
Zjednoczeni dla Polski

Dodaj komentarz: