Kategorie
Społeczeństwo

Pilnie potrzebna pomoc!

Zjednoczeni pomagają

Zwrócił się do nas przedsiębiorca któremu, państwowy ZUS, najprawdopodobniej wskutek odgórnych poleceń i szukania na siłę pieniędzy zablokował bankowe konto firmowe. Przez tą decyzję może zostać doprowadzony do upadku i zamknięcia działalności.

Uważamy to za niebywały skandal i celowe działanie rządu na szkodę obywateli. Podobno mamy “tarczę antykowidową” a to wygląda jak chęć celowego dobicia osoby prowadzącej działalność gospodarczą.

Pani Beata prowadzi działalność od kilku lat. Pandemia, którą ogłoszono w marcu zeszłego roku, spowodowała problemy z regulowaniem składek na ubezpieczenie. Firma działała do tego momentu bardzo sprawnie i bezproblemowo. Sklep, który prowadziła Pani Beata znajdował się w jednym biurowców w Katowicach, na skutek wprowadzonych restrykcji większość pracowników w tym obiekcie została skierowana do pracy zdalnej, co w konsekwencji doprowadziło do braku rentowności tej działalności.

Nasza bohaterka nie poddała się i otworzyła dwa kolejne punkty sprzedaży, dzięki czemu była w stanie regulować na bieżąco wszystkie zobowiązania i zaczęła powoli wychodzić finansowo na prostą.

Wczorajsza kompletnie bezsensowna decyzja ZUS może doprowadzić do zamknięcia działalności i dodatkowych problemów z urzędem skarbowym (zabranie wszystkich pieniędzy, również tych na podatek VAT czy PIT)

Kwota zaległości to ok. 8.000 zwracamy się do wszystkich sympatyków Zjednoczeni dla Polski o wsparcie finansowe aby pomóc w tej jakże trudnej sytuacji. Pani Beata zobowiązała się zwrócić w ratach uzyskane pieniądze przeznaczając je na działalność statutową naszego stowarzyszenia. Każda nawet najmniejsza kwota jest bardzo ważna. Czas gra rolę. Wpłata jest na inną osobę z uwagi na możliwość zablokowania innych kont.

Ja ze swojej strony mogę ręczyć za w/w osobę całym swoim wizerunkiem.

Darowizny proszę wpłacać na konto:

90 1560 1111 2005 3393 9000 0001
Getin Bank
Katarzyna Zagner
tytułem: Pomoc-ZUS

Dodaj komentarz: