Kategorie
Społeczeństwo

Zostały nam niecałe trzy lata

Tyle czasu pozostało do kolejnych wyborów parlamentarnych i samorządowych. Zjednoczeni dla Polski powstali w połowie 2019 roku, po to aby dać nadzieję na prawdziwe zmiany w naszym kraju.

Naszym głównym celem jest zmiana patologicznego systemu jaki mamy w Polsce od 1989 roku, systemu który od samego początku był wdrożony tylko po to aby rozgrabić majątek wszystkich Polaków, począwszy od złodziejskich prywatyzacji naszych zakładów pracy i fabryk. Skończywszy na prześladowaniu obywateli restrykcjami i obostrzeniami pod pretekstem pseudo pandemii. Cały ten okres naznaczony jest mnóstwem afer, z których prawie żadna ważniejsza nie została wyjaśniona, a winni NIGDY nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności.

Proponujemy zastąpienie tej PARTIOKRACJI promowaną przez nas DEMOKRACJĄ PRYNCYPIALNĄ.

Jeśli nie weźmiemy się już teraz do pracy i nie zaczniemy budować struktur w każdym miejscu Polski, jeśli nie zorganizujemy się na tyle mocno aby w każdym okręgu wyborczym wystawiać listy z naszymi kandydatami, jeśli nie zaczniemy wszyscy promować uczuciowych rozwiązań, tak aby dotarły te informacje do każdego Polaka to za trzy lata po kolejnych wyborach, będziemy dokładnie w tym samym miejscu gdzie jesteśmy teraz i dokładnie dalej będziemy narzekać jak to nam wszystkim jest źle.

Chciałem zaapelować do wszystkich liderów, YouTube’rów schowajcie własne ego i chęć zbijania popularności, to nikomu zupełnie w niczym nie pomaga, a wręcz odwrotnie, to powoduje, że ludzie zamiast skupiać uwagę na rozwiązaniach, ekscytują się kolejnymi kłótniami z policjantami czy pracownikami w jakichś urzędach.

Jeśli chcemy zmienić Polskę to postarajmy się o minimalny profesjonalizm, postarajmy się zorganizować. Czy Polskie społeczeństwo zasługuje na coś lepszego? Nie pozwólmy na to aby ten czas zmarnować.

Pamiętacie takiego jednego Apacza, który chciał być “zbawcą” narodu, jednoczył ponad podziałami. Mnóstwo osób patrzyło na niego jak w obrazek, tysiące osób oglądało jego “live”, stał się prawie mesjaszem, i co i bezczelnie zrobił wszystkich w chu*a !!! Teraz możecie kupić sobie od niego jakieś cudowne preparaty po promocyjnej cenie. Tak wygląda ta opozycja.

Nie powtarzajcie tych błędów.

Dodaj komentarz: