Kategorie
Społeczeństwo

We the people

My Naród nie doceniamy swojego przywódcy, Maowieckiego. On jest jak Mao Tse-Tung, też pokonuje swój Długi Marsz, ku świetlanej przyszłości. Co rusz nasz kacyk mówi o NOWYM ŁADZIE, niczym ojcowie – założyciele po drugiej wojnie światowej.

Nowy ład wymaga codziennie nowych ofiar czyli tysięcy trupów “walki z Covid” i pralni pieniędzy poprzez puste “szpitale tymczasowe”. A Mao znad Wisły lubi wojnę bo – jak powiedział na jednej z taśm od Sowy – “wojna zmienia perspektywę”. Oczywiście tacy jak nasz Mao lubią wojnę ale tylko jeśli siedzą w swoich rządowych norach, zadowoleni i bezpieczni, zbrodniarze i ludobójcy, wysyłający setki tysięcy na śmierć w imię WIELKIEJ WIZJI, bo przecież skutki wojen nigdy nie dotyczą ICH, lecz tylko ich poddanych. Kaczy Matołusz swą wojnę zaczął już w owym roku 2013 gdy na innej taśmie od Sowy pomiędzy łykiem szampana od Kulczyka a kawiorem za nie swoje pieniądze mówił o “przejmowaniu nieruchomości na podstawione osoby”.

Siedem lat później taka piękna okazja się nadarzyła! Tyleż hoteli i restauracji do przejęcia, Podhale, Warmia i Mazury, Bałtyk… Kochajmy swego przywódcę Maowieckiego, doceniajmy, że przeszedł marsz dłuższy od Mao Zedonga: od platformianych krewetek u Sowy aż po klęcznik u Rydzyka i posługę u starego capa z Żoliborza. Jest tylko jeden problem, wojna naszego Umiłowanego Przywódcy nie może w żadnym aspekcie dotykać go bezpośrednio, jak statnio podczas otwarcia obwodnicy Wrześni, kiedy to zbuntowani rolnicy mieli go na wyciągnięcie reki i musiał spierdalać do rządowej limuzymy z kupą w wyprasowanych na kantkę portkach. A potem odjechał Wielki Kaczystowski Sternik, a drogą abeesey z BORu zmienili mu pieluchę. Nowe portki kupi mu teraz Sasin, za te 70 milionów. Aż znów się w nie nie zesra.

Potrzeba było w Polsce 30 lat narodowej lobotomii aby takie gówno mogło zabłysnąć, potrzeba było Covid i małp skaczących po galeriach w kagańcach. To umiłowany przywódca tych wszystkich małp. Łączy go z nimi jedno: kupa w gaciach.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: