Kategorie
Społeczeństwo

Kibice

Padają tutaj głosy, że nie mam racji co do polskich kibiców. Mam doskonałe rozeznanie w tej materii. To co mogło być siłą tego kraju, podziemną armią zdolną do mądrej, przebiegłej walki, godnym następcą Armii Krajowej, zostało sprytnie uwikłane w przestępczość zorganizowaną, wprowadzone w handel narkotykami, używkami, w stręczycielstwo, w handel ludźmi, a nawet w morderstwa. Stworzono kryminalną subkulturę kibiców. Z chwilą kiedy kibice przeszli na teren służb , płynnie przejęto kontrolę nad kibicami.

Kibice nie zdają sobie dzisiaj sprawy jak zostali zinfiltrowani. Inna rzecz, znakomita większość meczy jest ustawiona przez międzynarodową oligarchię, jaka wyrwała hazard, likwidując , na przełomie wieków, polską strukturę ustawiającą mecze sportowych lig, nie tylko piłki nożnej. Kibice kibicują zorganizowanej przestępczości ? Być może wielu kibiców nie zdaje sobie sprawy z tego że manifestując wczoraj przeciwko PIS realizowali plan odbicia władzy przez Schetynę i jego kolesi z SB i WSI. Pamięć macie krótką, minęło parę lat i młodzież nie pamięta jak zabijano kibiców na stadionach, jak katowano kibiców na komisariatach, jak skrytobójczo mordowano polskich patriotów, co wyprawiali sędziowie i prokuratorzy w latach 2007-2015 ?

Jak dorwie się Hołownia z przystawkami do władzy dopiero zacznie się jazda bez trzymanki, Mnie ci bandyci chcieli zabić trzy razy, 12 razy próbowali mi odebrać prawo do wykonywania zawodu, niszczyli mi mienie. Spójrzcie na USA co się dzieje w Stanach kontrolowanych przez lewicę. Chcecie zrobić Biedronia premierem, proszę bardzo. Oczywiście PIS to druga strona tego medalu, jeżeli ktoś trochę myśli to widzi jednak dużą różnicę jaka te strony medalu rozdziela. Opłaca nam się dziś utrzymać pod presją PIS przy władzy, trzeba kierować się wyłącznie interesem, a nie emocjami.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: