Kategorie
Społeczeństwo

Wstań i walcz!

Ja tego zupełnie nie rozumiem, przecież nikt z nas nikogo nie skrzywdził, żyjemy codziennym życiem, cieszymy się małymi sprawami, uśmiechem naszych dzieci, widokiem z tatrzańskiej doliny, ciepłą wodą w Bałtyku, pielęgnacją ogródka, dobrym zbiorem grzybów w lesie. Znakomita większość z nas to ludzie poczciwi i spokojni, ufni i dobrzy. Więc pytam, za co , dlaczego ? Kim trzeba być żeby chcieć zniszczyć nam to życie które nie zagraża innemu życiu ? Kim trzeba być żeby zaprojektować coś tak podłego i nikczemnego, tak odrażającego i nieludzkiego. Jak wielkie musi tkwić zło w tych ludziach którzy dzisiaj zgotowali nam ten los.

Niestety zapomnieliśmy jak potworne są elity tego świata, jak komanda Niemców brutalnie mordowały seryjnie dzieci, kobiety, mężczyzn, jak odhumanizowani, opętani żądzą władzy i bogactwa autorzy rewolucji październikowej bestialsko wyrzynali ludzi moralnych i pracowitych, jak amerykańskie bestie zrzucały na niewinnych agent orange i bomby z domieszką uranu. To straszne że przez te lata głos milionów okrutnie pomordowanych ucichł, uśpiono społeczeństwa pozornym dostatkiem. Dziś znowu arogancko panoszy się na świecie grupa psychopatów, przepełniona prymitywną nienawiścią do przeciętnego życia, żądna zbrodni , krwi, bólu i ludzkiego cierpienia.

Nikomu się nie uda, przyjdą po każdego z nas , chyba że staniemy i podniesiemy nasze pięści i wymierzymy w te potworne mordy, w te nienawistne oczy, nieludzkie zamiary. To jedyny sposób by
wrócić do normalności, by uratować nasze życie, przyszłość naszych dzieci. Wstań i walcz póki nie jest jeszcze za późno !

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: