Kategorie
Społeczeństwo

Świadomość braku odpowiedzialności

Wielu z Was zadaje sobie to pytanie CZY ONI NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY Z TEGO CO ROBIĄ, ŻE PO TYM JAK STRACĄ WŁADZĘ to ktoś zechce ich postawić przed sądem, trybunałem ? Wielu z Was tym pytaniem się uspokaja, bo rozum podpowiada , że skoro istnieje taka możliwość to oznacza że to nic strasznego, że oni się boją odpowiedzialności, więc to minie jak zły sen. Niestety, umysł jest po to by ogłupić człowieka, by ukryć przed nim prawdę, gdyby nie było umysłu nie istniałaby manipulacja.

Otóż oni się nie boją , bo wiedzą, że nikt nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Przypomnijcie sobie co się dzieje w czasie wojny, zawieruchy, z więzień wypuszczają więźniów , bo państwo przestaje działać , gwałtownie rośnie przestępczość, można kraść, gwałcić, deptać, zabijać, bo nie ma państwa, nie działają jego instytucje, sądy, policja, prokuratury, to okres totalnego bezprawia. Nie inaczej dzieje się w schyłkowym okresie państwa, które chyli się ku upadkowi. Ci którzy o tym wiedzą jako pierwsi zaczynają kraść i rabować, świadomi że z momentem upadku państwa przestępstwo zostanie zalegalizowane, zapisane na rachunek jego upadku. Mocodawcy PO i PIS wiedzą, że do 2030 roku można Polskę okraść do kości, więc do 2030 roku będą chcieli wyrwać wszystko, wyciąć tyle lasów ile się da, wywieźć wszystko co cenne, surowce, minerały, ukraść każdą technologię jaką wymyślą Polacy, zagarnąć Ziemię, najważniejsze korporacje, przede wszystkim energetykę.

Nie dziwmy się że ŻYDZI tak pilnowali władzy w Polsce po 1989 roku, elity żydowskie tkwią w oku światowej oligarchii,a tam planuje się z dużym wyprzedzeniem. Żydzi zajęli więc rząd Polski i czekali na moment w którym rozpocznie się Wielka Wyprzedaż. Pandemia odwraca uwagę opinii publicznej od grabieży polskich lasów, od kradzieży polskiego bursztynu, od przygotowań do eksploatacji złóż na Mazurach, od rabunku polskiego węgla, od fałszowania polskich finansów publicznych i wyprowadzania gigantycznych kwot z mienia publicznego. Były już podejścia pod polskich rolników, pod polską infrastrukturę turystyczną, na razie nieudane, ale przed nami jeszcze lata tej pandemii.

Ludność już znacznie się cofnęła, uznała za normalne noszenie masek, przestrzeganie idiotycznego reżimu sanitarnego. Teraz krok po kroku będą przesuwać te granice opresji coraz dalej, a lud robotniczo-chłopski będzie się cofał , ustępował , tak jak po rewolucji październikowej, byleby była wódka i słonia, i będzie śpiewał rzewne pieśni. Ci ludzie nie potrzebują niczego więcej, nie mają aspiracji, oczekiwań. Niemcy prowadzili w obozach bardzo szeroko zakrojone badania, testowali jak daleko ludzie są w stanie się cofnąć, ustąpić, zgodzić się na ograniczenia w życiu i byli zaskoczeni że dla wielu obóz koncentracyjny stał się domem.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: