Kategorie
Społeczeństwo

Kapitan White

Byłem niewiele znaczącym misjonarzem, właściwie heretykiem, ale pracowałem z całego serca, ponieważ była to niesamowicie dobra zabawa. Gdzie indziej zwykły amerykański chłopak mógłby kłamać, zabijać, oszukiwać, kraść, gwałcić i łupić bez żadnej sankcji i z błogosławieństwem najwyższego ?
Kapitan George Hunter White agent CIA

Kapitan White bawił się naprawdę doskonale. Trzeba mu uwierzyć na słowo, że zabił wielu ludzi. Przez wiele lat kapitan White i jego współpracownicy podawali niczego nie świadomym ludziom narkotyki modyfikujące ich zachowanie. Wszystko zaczęło się już w latach 40-tych ubiegłego wieku, kiedy służba nazywała się jeszcze OSS. Po mianie nazwy na CIA kontynuowano zbrodnicze eksperymenty.

W latach 50-tych White, za pieniądze z podatków płaconych przez Amerykanów, wynajął apartament w Greenwich Village w Nowym Jorku , wyposażył go w dwustronne lustra, sprowadzał tam przypadkowo napotkanych ludzi i niczego nie świadomych narkotyzował LSD studiując ich zachowania. Po jakimś czasie zmieniono placówkę i przerzucono zespół na drugi koniec Ameryki, do San Francisco. Operacja nosiła nazwę “Midnight Climax”. CIA zatrudniła uzależnione od narkotyków prostytutki, które zwabiały mężczyzn do wyznaczonych lokali gdzie szprycowano ich narkotykami. Wszystko filmowano, oczywiście z powodu “bezpieczeństwa narodowego” . Podczas operacji “Midnight Climax” przetestowany na niczego nieświadomych ludziach wszystkie dostępne narkotyki i niebezpieczne substancje chemiczne. Ilu ludzi w ten sposób zabito ? Operacja ta trwała nieprzerwanie od początku lat 40-tych do 1963 roku, ponad dwadzieścia lat !

Oczywiście tłumaczono podobne barbarzyństwo próbą dotrzymania kroku Rosjanom. To z tego powodu elity amerykańskie potrzebowały “komunistycznego potwora”, Moskwa rozgrzeszała wszystko, każde bestialstwo, każdą grabież, napaść, ludobójstwo. Przesłuchiwany w 1964 roku Helms ( szef CIA ) przed komisją Warrena zdemaskował CIA, gdyż powiedział, że badania rosyjskie zawsze pozostawały o kilka lat w tyle za dokonaniami Zachodu.

I tak jest do dziś , tyle że zagrożenie zmultiplikowano, kiedy Rosja nieco przygasła pojawili się obok niej terroryści, a potem nie mniej groźne Chiny. Wyobraźcie sobie jaka musi być skala tajnych operacji, one odzwierciedlają skalę wykreowanego zagrożenia. To dzięki wykreowanemu wrogowi elity mogły spokojnie, przez nikogo nie niepokojone tworzyć mordercze rodzaje broni. To jest wręcz nieprawdopodobne że przez tyle lat nikt nie zauważył tego Matrixa, że Rosjanie grają w jednej drużynie z Amerykanami, z elitami świata Zachodu. Był jednak ktoś kto to widział i dostrzegał zagrożenie. Tym kimś był Edgar Hoover , który przez dekady zbierał skrupulatnie dowody na współpracę elit Zachodu z Rosjanami, z Chińczykami. Czy to z tego powodu Hoover przetrwał aż ośmiu Prezydentów USA ? Zbiory Instytutu Hoovera zostały zaraz po jego śmierci skrupulatnie przeszukane. Nie sadzę żeby znaleziono tam coś cennego.

Hoover zmarł w 1964 roku, ale przetrwał Hoover Institution zlokalizowany w Stanford w Kalifornii. Jako ciekawostkę mogę podać że Instytut ten prowadził także działalność edukacyjną. Wykształcił między innymi George Shultza, Condoleezz Rice, Michaela Boskina, Edward Lazeara, John B. Taylora, Edwin Meese czy Amy Zegarta. Zwracam uwagę na to że wielu amerykańskich wojskowych było i jest związanych z Instytutem Hoovera, jak choćby John P. Abizaid, były dowódca Głównego Dowództwa USA. Z Instytutem Hoovera blisko związany jest także generał James Mattis. To dzięki materiałom zgromadzonym w Instytucie Hoovera wielu historyków, ekonomistów mogło otworzyć oczy tym którzy szukali prawdy. Wiele bezcennych książek napisał Antony C. Sutton, których wydawcą był właśnie Hoover Institution.

Dociekliwi na pewno dotarli do pośmiertnego wywiadu Wiliama Pawelec, pracownika amerykańskich służb, dostępnego na You Tube. Pawelec brał bezpośredni udział w zagospodarowaniu przez służby i wojsko technologii chipów. To bardzo ceny materiał , bo Pawelec podaje że w Dolinie Krzemowej, już w latach 80-tych ubiegłego wieku wyprodukowano kilka miliardów chipów litowo-nobianowych , które kupił koncern Siemens. Możecie być pewni że niczego nieświadomych ludzi chipowano już ponad 35 lat temu. Chipy te odpowiadały na sygnał z satelity wysyłając w odpowiedzi unikalny, przydzielony tylko danemu chipowi numer ewidencyjny.

Pawelec zdradził inną, niezwykle cenną tajemnicę, nad służbami specjalnymi świata są supersłużby, które kontrolują DIA, CIA, MI5, MI6, FSB, SWR, służby francuskie, chińskie, czy niemieckie . Elity świata nie ufają do końca ludziom służb i jeżeli spojrzeć na życiorys takich ludzi jak kapitan White mają ku temu poważne powody. Sądzę, jestem o tym przekonany, że istnienie supersłużb oznacza że w przyszłości, raczej niedalekiej, po wykonaniu zadania, wszyscy ludzie służb zostaną zlikwidowani. Wiedzą zbyt dużo o elicie, znają prawdę, a ta jest bardzo niebezpieczna.

Kapitan White to wzorzec pracownika służb, tacy właśnie ludzie maja dzisiaj ogromny wpływ na przebieg wydarzeń. Musicie sobie uświadomić że właśnie tacy ludzie, o takiej kondycji psychicznej, tworzą obecną rzeczywistość. Zdolni są do wszystkiego, a przy tym znakomicie się bawią ludzkim życiem.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: