Kategorie
Społeczeństwo

Czas na zmiany!

Proszę Państwa najwyższy czas aby spróbować wymienić tych wszystkich “pseudo liderów” na nowe uczciwe twarze. Wszyscy widzą co się dzieje. Paru ludzi nie potrafi się dogadać dla dobra Polski bo każdy patrzy tylko tego ile może dla siebie ugrać. Każdy patrzy jak przechytrzyć drugiego.

A gdzie te dumne hasła które tak głośno wszyscy wykrzykują na wiecach, konwencjach i innych spędach tudzież w różnego rodzaju mediach społecznościowych? Gdzie w tym wszystkim dobro naszego kraju?

Cała ta narracja jest tylko pod publiczkę aby “kupić” nią kolejnych naiwnych, którzy uwierzą w te puste obietnice. Dla nich tak naprawdę liczą się tylko stołki, kasa i władza!

Dopóki nie zmienimy systemu nigdy się ta sytuacja nie poprawi. Dlatego spróbujmy dokonać tej zmiany RAZEM!

Demokracja Pryncypialna i nasz program Nowa Nadzieja mogą być iskrą, która zapali nadzieję w sercach Polaków. DP może stać się zalążkiem nowej polskiej Konstytucji. Mimo tego co się dzieje, mimo tego bagna jakie jest w polskiej polityce wierzę i wiem, że w Polsce jest wiele uczciwych i prawych osób. Wierzę, że wszyscy Ci ludzie prędzej czy później dołączą do Zjednoczeni dla Polski!

Wierzę i jestem przekonany, że to nastąpi ponieważ Polska to cudowny kraj, który zasługuje na władze dla której w końcu priorytetem będziemy my … Obywatele Rzeczypospolitej Polskiej …

Zapraszam do Zjednoczeni dla Polski

Bogdan Morkisz 🇵🇱

W odpowiedzi na “Czas na zmiany!”

Dodaj komentarz: